Kontakt Lens Numaralı lens kullanımı hakkında yardım

canım ben lens görevlisiyim.oasis almanı tavsiye ederim.1 aylık olanları doktorlar daha çok tercih ediyor.ilk başlarda takıp çıkarmak seni oldukça zorlar ama lens kullanmak büyük bi titizlik gerektiriyor.kullanabilirim diyorsan alıp denemeni tavsiye ederim..

canım bende 2 yıldır kullanıyorum,gözlükten kat kat rahat...bazen lens kullandığını bile unutuyorsun,hergün solüsyonuna koy,temiz kullan çok rahat edersin,
gözü dinlendirmek için arada gözlük arada lenste kullanabilirsin....

Damla aldım;ama sanırım bende kuruma hat safhada olacakakannehir Ben sadece 3 gün üstüste çıkarmadım ve gözlerim ağrıdı:sinifsinif:

Bundan sonra çok önemli birşey olmadığı sürece takmayıp,gözlükle idare edicem..

tatlım ben her gece mutlaka çıkarırım,lensi doğru kullandığın sürece hiç bir problem yok ve çok rahat,ama 3 gün çıkarmamak çok zararlı....

tatlım ben her gece mutlaka çıkarırım,lensi doğru kullandığın sürece hiç bir problem yok ve çok rahat,ama 3 gün çıkarmamak çok zararlı....

Çıkardım hayatım..Örneğin sabah 8'de takıp gece yatarken çıkardım hep...Sanırım havasız kaldı 3 gün üstüste böyle olunca:sinifsinif:

galibaa bu konuda sıradaki kklı benim...((4.75 miyopum ve tam tamına 12 yıldır gözlük kullanıyorum...artık lense geçme vaktim geldii....amaa herkes ayrı bi tavsiyede bulunmuş o marka bu marka aslında asıl olan çaplara göre belirleniyor markalar....bakalım bana ne denk gelicek...ankarada ücretsiz lens muayenesi (lens dünyası dışında) yapan yer varmı bildiğiniz acaba???

kızlar benim sağ gözüm 9,5 sol gözüm 7,5 miyop ve 5 senedir lens kullanıyorum hiçte sorun yaşamadım çok şükür.gittiğiniz doktor gözün çapına göre göz reçetesi yazar zaten

kızlar benim gözler 3-3,5 miyop astigmat.bir yıl önce doktora gittim lens kullanamassın astimattan ötürü dedi aama çok istiyorum sıkıldım gözlüklerden. aranızda astimatı olupta lens kullanan varmı?

canım bende hem miyop var hem astigmat,doktorum eğer istersen hem miyoplu hem astigmatlı lens kullanabilirsin dedi tabi fiyat 2 katı oluyo.Astigmat benim gözümü çok etkilemediği için 9,5-7.5 miyop lens kullanıyorum

teşekkür ederim mügecik. ben o zaman en kısa zamanda doktora giidip miyop aastimatlı bi lens alayım

cemre bende hem miyop hem astigmat var.5 yıldırda lens kullanıyorum.fiyatta oynama oluyo sadece

ben 2 hafta kadar önce 450 milyon gibi uçuk bir fiyat ödeyerek torik lens aldım.lakin çok ciddi bir sorunum var.kitap vb. bir şey okurken görüntü çiftleşip kayıyor ve ben gözümü kapatıp açmak yani bir bakıma lensleri yerleştirmek zorunda kalıyorum.buda yetmezmiş gibi lensi taktıktan 4-5 saat sonra yine aynı sıkıntıyı yaşıyorum neden böyle bir sorun yaşıyorum bir türlü anlamıyorum lütfen yardımcı olun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…