Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

İnş sende eek140 gibi kendiliğinden hamis kalirsin canim
Canım Sağol kalp atışını almadan tam da hamiş olmuyoruz inşallah sizlerin ve benim de o günleri gelir insan inanamıyor gerçekten sabahtan beri üç kez Yaptım aynı testi .ilk de size yazdım hemen

Canım Sağol kalp atışını almadan tam da hamiş olmuyoruz inşallah sizlerin ve benim de o günleri gelir insan inanamıyor gerçekten sabahtan beri üç kez Yaptım aynı testi .ilk de size yazdım hemen
Canım bal gibi pozitif bu hemde baya baya yüksek bi değerle:) Hey allam sen nelere kadirsin yaaa gerçekten bak sen şu işe:) Darısı başımıza çok güzel bi sürpriz olmuş

Ben hayatta neyi çok istediysem olmadı . Şimdi çocuk sahibi olmayı çok istiyorum sanki daha çok enerjimle itiyorum gibi geliyor.Eşimde diyor stres yapıyorsun çok diye .Eşimin 10 da biri spermi olan insanlar sıraladı çocukları .

Bende senin gibiyim histereskopi sonrası uzun bir tatile çıktım telefonumu kapadım sadece sizinle yazıştım sonuç böyle .insanlar bizi asla anlamaz .bu teste rağmen eşim bile hala inanmıyor .bugün uzun yoldan döndük yarın kan vereceğiz bakalım dua edin iyi çıksın canım ya

canım hiteroskopiyi nerde oldun nası oluyo bana bilgi verebilrimisin?

canım hiteroskopiyi nerde oldun nası oluyo bana bilgi verebilrimisin?
Mehmet hoca dan bizzat kendim talep ettim artık rahmimde ne var bilmek istiyorum dedim o da beni kırmadı bu ay oldum kronık endometrit çıktı 20gün yüksek dozda antibiyotik verildi bende ne oldu anlamadım hala Şaşkın bir şekilde etrafıma bakıyorum

hemen opersayondan sonra hamile kaldın demek ? kronik endometrit ne demekmiş? işlem nasıl bi işlemm ne kadar sürdü ? genel anestezimi oluyo? bide işlemden sonra hemen sonraki ay tüp bebek yapılabilio demi

hemen opersayondan sonra hamile kaldın demek ? kronik endometrit ne demekmiş? işlem nasıl bi işlemm ne kadar sürdü ? genel anestezimi oluyo? bide işlemden sonra hemen sonraki ay tüp bebek yapılabilio demi
Canım öyle oldu bu çok beklenmedik bir olaymış ama oldu galiba daha kan bakmadım kesin Konuşmak istemem canım ya .anestezi oldum genel canım.evet canım bir sonraki ay tüp bebek transferi oluyor .kronik endometrit rahmin iltihaplanması uzun yıllar enfeksiyon halinde kalması

Canim cok cok sevindim insallah kandada güzel netice alirsn ayni sey ablamin basinada geldi iki yil beklediler hicbirsey yapmadi benim zorumla rahim filmi laparkosopi yaptirdi birdahaki aya hamile kaldi demek seninde sebebin buymus :) ne güzel bir haber üste üste güzel haberler aliyoruzzzzz

Vajinadan nasıl arkadaşım şırınga ilemi . ben ilaç olarak günde 3 tane içiyorum mahvediyor beni. ben niye içiyorum ki tüp bebek yada aşılama olmadım ki.
Hazır enjeksiyon var sikiyorsun jel gibi...
Sana kim verdi progestonu ...devletteki kadın dogumcu mu

Kızlar ya doktor bana adet olana kadar progestan iç dedi günde 3 tane aşırı mide bulantısı yapıyor . içen varmı

Cnm banada kendi doktorum asilama pesine progestan kapsülü verdi asiri migde bulantisi vas dönmesi yapti aradm söyledim güne 3 kere iki kapsülü vajinal almaya bsladm bence sende sor vajinal al hic bir etkisi olmuyo

Cnm sen hic tüp bebek asilama denemis miydin yoksa ilk mi olucakti,?

Ben iki kez aşılama oldum kimyasal gebelik oldu .haziran Ayında tüp bebek oldu o da tutmadı 2senedir uğraşıyorum bende

Ayy ne güzel insallah saglikla kucaginada alirsin hamileliginde güzel gecer bizde yaz kan sonucunu verince alinca..benim 2.5yil oldu bi asjlama ve bie tüp bebek eylülde dondurulmus denicez hadi hayirlisi

Ayy ne güzel insallah saglikla kucaginada alirsin hamileliginde güzel gecer bizde yaz kan sonucunu verince alinca..benim 2.5yil oldu bi asjlama ve bie tüp bebek eylülde dondurulmus denicez hadi hayirlisi
Inşallah canımteşekkür ederim güzel duaların için inşallah Rabbim hepimize nasip eder .senin transferin de pozitif sonuçlansın inşallah

[QUOTE140, post: 42451333, member: 628519"]Inşallah canımteşekkür ederim güzel duaların için inşallah Rabbim hepimize nasip eder .senin transferin de pozitif sonuçlansın inşallah[/QUOTE]
Son 2 sorum yaa biliom çok oldu ama bu işlemi. Adetin kaçıncı günü yaptılar ve ne kadar tuttu tatlım

[QUOTE140, post: 42451333, member: 628519"]Inşallah canımteşekkür ederim güzel duaların için inşallah Rabbim hepimize nasip eder .senin transferin de pozitif sonuçlansın inşallah
Son 2 sorum yaa biliom çok oldu ama bu işlemi. Adetin kaçıncı günü yaptılar ve ne kadar tuttu tatlım[/QUOTE]
Canım istediğini sor yardımım dokunursa ne mutlu bana.adet olduktan 7 gün sonra yapıldı ama antibiyorık tedavisi adetin ilk günü başlandı 20 gün kullandım fiyat 1750 tuttu.biyopsi alındı rahme çizik atıldı spontan gebe kalmayı destekliyormuş bu durum .biyopsi parası dahil fiyata

C
hayirli olsun canimmm cok sevindim.. ne guzel bi haber ahhh bigun bizde iki cizgiyi gorecek miyiz acep...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…