Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Koenzimi yumurta kalitesini artirmak icin kullandin dimi canim bana 100 mg gunde iki dedi Ahmet hoca. 2. Denemeye gelmeden 2 ay once basla dedi ben simdiden basladim bi zarari olmaz dimi
Evet tatlım yumiler için...biosteren da kullandim

Arkadaşlar günaydın herkese hayırlı pazarlar olsun .eylül Ayında ikinci transferim olacaktı benim fakat adet olamayınca idrar testi Yaptım ve çift çizgi çıktı ama eşim ve bende inanamıyoruz size yolluyorum bir bakın Allah rızası için 2senedir bunu bekliyoruz kan verip negatif görüp ağlamaktan yoruldum kan vermeye korkuyorum

görünce inananmadınız dimi? :) koscamannnnnnnnnnnnnnnnnn pozitif işte hemen kan tahlili ile B hcg ni öğren tatlım. bekliyoruz haydi hayırlısı. Rabbim isteyince nasıl oluyo yaaa
Ağlıyorum sabahtan beri kan verip de negatif olurmu diye yorulmuşum galiba

tatlım kısmet bu işler onun doğacağı tarihi belirleyemiyoruz. topla kendini git tahlil yaptır. Ona göre zaten olmadı transfer olacaksın eylül de :)

Canım neden inanamiyorsunuz...pozitif işte maşallah....hemen kan ver ...adetin bayağı geçti mi...

Peki ilaç kullanıyor musun etki edecek. .eğer ilaç kullanmiyorsan eeee geçen ay iliski de yaşandıysaniz tabi olacak...:)))

Canım neden inanamiyorsunuz...pozitif işte maşallah....hemen kan ver ...adetin bayağı geçti mi...
Benim bir adet tarihim hiç olmadı ki kuzum ya 30,40,50,60ne ararsan var bende PCos Olduğum için yarın sabah vereceğim bakalım bugün eşim yok evde yarın olacak Yanımda olsun istiyorum

Bence hiç bekleme kanı ver canım pozitif çıkarsa ciproyu sor antibiyotik çünkü o...

Kızlar ya doktor bana adet olana kadar progestan iç dedi günde 3 tane aşırı mide bulantısı yapıyor . içen varmı

Canım ilaç cipro aldım o gebelere de veriliyormuş ama korkuyor insan dua edin inşallah
Arkadaşım bariz pozitif neye bekliyorsun git yaptır testi . Akşamda eşinle kutlarsın.

Ben vajinadan alıyorum canim öyle bir etkisi yok ama ağızdan alınan farklı olabilir
Vajinadan nasıl arkadaşım şırınga ilemi . ben ilaç olarak günde 3 tane içiyorum mahvediyor beni. ben niye içiyorum ki tüp bebek yada aşılama olmadım ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…