Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Mrb arkadaslar nasilsiniz??? Aranizda CoQ -10 kullanan var mi??? Ahmet hoca 2. Denemeden once en az 2 ay kullan dedi faydasi nedir?nasil kullaniyoruz?

Amin canım coook sevindim...Rabbim devamın getirsin inş...
Bir belirti var mıydı bu arada

[QUOTE="gizem1111, post: 42430569, member: 6531lım b hcg 179 çıkmış :) İnşallah devamı gelir. yükselir değerler. bekleyiş sürüyor. Allahım tüm benim gibi isteyen çabalayan annelere yardım et.[/QUOTE]
Yükselir yükselir o hadi gözünüz aydın allahım sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıkla bebeğini evine getirmeyi nasip etsin çoksevindim umudum yükseldi:)

tatlım b hcg 179 çıkmış :) İnşallah devamı gelir. yükselir değerler. bekleyiş sürüyor. Allahım tüm benim gibi isteyen çabalayan annelere yardım et.

Ayyy cok sevindim ne güzel haber insallah saglikla kucagina alirsin yavrunu bizi habersiz birakma :* icime yeniden umut doğduuuu :)

cok teşekkür ederim. İnşallah hepinizin iyi haberlerini duyarım tatlışlar. haber veririm size. burada thorbank hiç bir belirtim olmadı. bir belirti olmaz mı yaa yok olmadı sadece cok stresliyim. oda ne olacak kaygısı. dokunsalar ağlarım.
bu değer düşer mi acaba ?? düşen olmuş. dualarınızı bekliyorum.

cok teşekkür ederim. İnşallah hepinizin iyi haberlerini duyarım tatlışlar. haber veririm size. burada thorbank hiç bir belirtim olmadı. bir belirti olmaz mı yaa yok olmadı sadece cok stresliyim. oda ne olacak kaygısı. dokunsalar ağlarım.
arkadaşım neden düşsün sakin ol biraz nolur . Bu kadar stres iyi değil

yok canım 179 değer artık düşmez merak etme yüksek oldukça benm ilk gebeliğimde 12. 13. günlerde 70 civarındaydı doktor gününe göre ii demişti değere .Artık yükselir o 10 güne keseleri görürsün:))

Cnm niye kendini stresse sokuyorsun rahat ol tadini cikar sevinmene bakk

Benim 9.günde 8.53 cikmisti ona bile havalara uctuk hayatimin en güzel iki gününü yasadim sonra 4.3 düstü tabiki üzüldüm ama nasibim böyleymis sende simdi kafana bunlari takma keyfine bakkk :)

Ayy bugun ne guzel bir haber aldik oyleee :))) gizemcimm hayirliii olsun canimm ins saglikla buyuyip kucagina almani nasip etsin allah..

saolun kızlarrr :) 3. gün emriyosu iki tane transfer edildi. bu arada thorbank belirtileri sordun ya bende cok arastırmıstım ne aradım acaba bilebilirmiyim diye tekrar düşündüm. cünkü insan birseyler hisetmek istiyo sizi okadar iyi anlıyorum ki
benim belirtiler hiç olmadı sanırım tutmuyo dedim. Ama ;

9 gün; karnım ağrıdı hasta olcam dedim. hatta kahverengi bir akıntı vardı. nedeni crinone dan dediler.
bugun gene karnım ağrıyoo şişti sanki.

saolun kızlarrr :) 3. gün emriyosu iki tane transfer edildi. bu arada thorbank belirtileri sordun ya bende cok arastırmıstım ne aradım acaba bilebilirmiyim diye tekrar düşündüm. cünkü insan birseyler hisetmek istiyo sizi okadar iyi anlıyorum ki

9 gün; karnım ağrıdı hasta olcam dedim. hatta kahverengi bir akıntı vardı. nedeni crinone dan dediler.
gizemmimmmmm balımmmm ne güzel haber buuu ayy çok sevdimmm RABBİM kucagına almayıda nasip eder inşşş ay çok mutlu oldum yaaa novartamı yaptrdın kacncı denemndi neler yaptın tek tek anltsanma bacım tekrar gözün aydınnn :anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı:

Tsk ederim canım bende de şuan bi belirti yok dinleniyorum bol bol

X