Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Benim de çok moralim bozuk bugün :KK43: Çevremden hamilelik haberleri geliyor sürekli daha yeni başlayanlardan üstelik. İsyan etmemek için zor tutuyorum kendimi 1 yıldır gözümde yaş kalmadı artık , bu tedavinin ertelenmesi beni iice dibe itti :KK43:( sabhtan beri kriz geçiriyorum resmen kimsenin gebeliğine sevinemez oldum çevremdeki çok üzülüyorum kahroluyorum yaa sizden başka kimseye anlatamıyorum..Eşim istemedi benm çocuk 2 sene boyunca ikna edemedim onu şimdide olmuyo işte onu suçluyorum , onun yüzünden bu kadar psikolojimin bozulması şimdide bana bi psikoloğa git diyor bana en büüyk kötülüğü en sevdiğim insan yaptı şu hayatta.Bu yaşadıklarım bana şimdi gözyaşı olsada ileride çok ağır psikolojik hastalıklar olarak geri dönecek eminim .Çok kötüyüm kızlar içim yanıyor..Çok üzülüyorumm, kimseyle görşmek istemiyorum, bütün dünyayla iletişimimi kesmek istiyorum...Çok kötüyümmm
Biraz sakin olmaya çalış arkadasım . Bak eşini suçlama onunla nekadar güzel iletişiminiz olursa okadar rahat evladına kavuşursun . Iletişimini güçlü tut eşinle .

Kızlar slm.inş burdan herkesin iyi haberini alırız, rabbim ol derse olur.benim bugün adetin 10.günüydü ve soğan kürüne başladım.aslında bende problem yok ama tüp bebekte hep negatifi gördüm.ilk adet olunca denemek istedim.ama günde 1 kere icicem.kist polip yoksa 2 kere yeter yazıyordu.negatif aldım ama hep girip okuyorum kib.

Kızlar slm.inş burdan herkesin iyi haberini alırız, rabbim ol derse olur.benim bugün adetin 10.günüydü ve soğan kürüne başladım.aslında bende problem yok ama tüp bebekte hep negatifi gördüm.ilk adet olunca denemek istedim.ama günde 1 kere icicem.kist polip yoksa 2 kere yeter yazıyordu.negatif aldım ama hep girip okuyorum kib.
Olsun canım iletişimi kesmeyelim...:)))

Günaydın kızlar bugün nasılsınız?Ben dünkü krizi bugünlük atlattım..Bugün biraz daha iyiyim ama çevremle bi süre ilişkiyi kesmek istiyorum.Bu tarz haberler almak ve hamile arkadaşlarımla görüşmek istemiyorum.Sanırım bu şekilde dha ii hissedicem.Tabi sizin hamilelik haberlerinizi almak istiyom hee sakın benden gizli konuşmayın bu haberleri :)) Çünkü sizlere kendm kadar mutlu olurum canlarım siz benm yaşadıklarımı yaşayan,hissettiklerimmi hisseden ve bana göre gösterdiği sabırla anneliği en çok hakeden yol arkadaşlarımsınız..Hepinizin karnı en kısa zamanda bebekle dolsun inşallahh aminnn:)))

Günaydın kızlar bugün nasılsınız?Ben dünkü krizi bugünlük atlattım..Bugün biraz daha iyiyim ama çevremle bi süre ilişkiyi kesmek istiyorum.Bu tarz haberler almak ve hamile arkadaşlarımla görüşmek istemiyorum.Sanırım bu şekilde dha ii hissedicem.Tabi sizin hamilelik haberlerinizi almak istiyom hee sakın benden gizli konuşmayın bu haberleri :)) Çünkü sizlere kendm kadar mutlu olurum canlarım siz benm yaşadıklarımı yaşayan,hissettiklerimmi hisseden ve bana göre gösterdiği sabırla anneliği en çok hakeden yol arkadaşlarımsınız..Hepinizin karnı en kısa zamanda bebekle dolsun inşallahh aminnn:)))

Seninde hakkinda en hayirli oldugu zaman kucagin saglikli bebeklerle dolsun inşaallah.

Merhaba arkadaşlar baştan beri bu merkezle ılgılı yazışmaları okudum benım hıkayem biraz değişik 1 yıl korunmasız ılıskı sonucunda hamıle kalamadım ve bı dr a gorundum tedavıye başladık ılk ay 1 yumurtam oldu çatladı felan ama tutmadı 2.ay 4 yumurtam oldu dr takıpsızlığı yuzunden çatlamadı ve 7 cm lık bır kıste maal oldu bana kontrole gittiğimde kist yuzunden kist gecse bıle artık tedavıye devam edemıceğımızı yumurtaların cok uyarıldığını ve bundan sonrakı gıdıceğim yerın tup bebek merkezı olduğunu söyledı. Buyuk ıhtımalle NovaArt olacak cunku burdakı kımseye guvenmıyorum artık ve şaşırdığım konu bunun Rahım fılmı aşılaması nerde daha hıc bırını yapmadık sadece klomenle yumurta takıbı ve 2.ayda buna karar verdi. Ve daha yaşım 23 :KK43: napmalıyım sizce yol yakınken başlamalımıyım yoksa bıraz akışına mı bırakmalıyım tecrubelerinize dayanarak yardımcı olursanız cok sevınırım ..

Merhaba arkadaşlar baştan beri bu merkezle ılgılı yazışmaları okudum benım hıkayem biraz değişik 1 yıl korunmasız ılıskı sonucunda hamıle kalamadım ve bı dr a gorundum tedavıye başladık ılk ay 1 yumurtam oldu çatladı felan ama tutmadı 2.ay 4 yumurtam oldu dr takıpsızlığı yuzunden çatlamadı ve 7 cm lık bır kıste maal oldu bana kontrole gittiğimde kist yuzunden kist gecse bıle artık tedavıye devam edemıceğımızı yumurtaların cok uyarıldığını ve bundan sonrakı gıdıceğim yerın tup bebek merkezı olduğunu söyledı. Buyuk ıhtımalle NovaArt olacak cunku burdakı kımseye guvenmıyorum artık ve şaşırdığım konu bunun Rahım fılmı aşılaması nerde daha hıc bırını yapmadık sadece klomenle yumurta takıbı ve 2.ayda buna karar verdi. Ve daha yaşım 23 :KK43: napmalıyım sizce yol yakınken başlamalımıyım yoksa bıraz akışına mı bırakmalıyım tecrubelerinize dayanarak yardımcı olursanız cok sevınırım ..
Tatlım geçmiş olsun öncelikle ...esin ve sen bazı tahlil ve tetkikleri yaptirdiniz mi.
Esin spermiyogram ve üroloji drm muayene oldu mu
Sen lh FSH rahim filmi çektirdin mi
Bunları yaptırıp tüp bebek kliniğine görmelisiniz...
Ayrıca sorununuz tam olarak nedir

Eğer hiçbir sorun yoksa yeni 1-2 yıllık evliyseniz 1 yıl daha doğal yollardan deneyin derim...sorun belirlenirse ona gore tedavi olabilir canim

Tatlım geçmiş olsun öncelikle ...esin ve sen bazı tahlil ve tetkikleri yaptirdiniz mi.
Esin spermiyogram ve üroloji drm muayene oldu mu
Sen lh FSH rahim filmi çektirdin mi
Bunları yaptırıp tüp bebek kliniğine görmelisiniz...
Ayrıca sorununuz tam olarak nedir
Teşekkür ederim. 2 yıllık evliyiz henuz Eşimin Sperm testleri normal çok şükür bi problem yok bende pcos var sadece hormonlarımdada bı sorun yok tedavıye başlarken hepsıne bakmıstı doktorum. Normalde basta bana asamaları anlatırken 3 ay klomen sonra Rahım fılmı sonra aşılama ve tup bebek dedi. Bende suanda öyle dusunuyorum 1 yıl daha rafa mı kaldırsak bebek olayını ama korunmasak. ki anlamadığım neden bi kist tedaviyi bukadar aksattı hatta bitirdi herangi bi açıklamada yapmadı :KK43:

Bende ilaçlar yüzünden polip oluştu transfer ertelendi...tüp bebekte öyle canım hiçbir olumsuzlugu görmeden gelmiyorlar...

İki yıl korumasız kaldiysaniz ve hamislik olmadıysa önce rahim filmi çektirdin canım...
Devlette bi aşılama eğer olmazsa tüp dene derim

Bende ilaçlar yüzünden polip oluştu transfer ertelendi...tüp bebekte öyle canım hiçbir olumsuzlugu görmeden gelmiyorlar...
Anladım canım şimdi şu kistten kurtulmayı planlıyorum önce cok ağrı yapıyo 7 cm dile kolay :KK43: yarın bi prof görücek ondan sonra ilk işim rahım film çekinmek olucak ama hayal kırılığıyım tamamen :KK43: sen ne aşamadasın suanda nelerden geçtin

X