Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

gizemmimmmmm balımmmm ne güzel haber buuu ayy çok sevdimmm RABBİM kucagına almayıda nasip eder inşşş ay çok mutlu oldum yaaa novartamı yaptrdın kacncı denemndi neler yaptın tek tek anltsanma bacım tekrar gözün aydınnn :anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı:
nova art tatlım ikinci denememdi ilk denemem başka biryerde idi ve blastokist idi. Ama olmamıştı.

nova art tatlım ikinci denememdi ilk denemem başka biryerde idi ve blastokist idi. Ama olmamıştı.

Blasrokisti daha iyi diyorlar tutma sansi yüksek diyorlar benimde ilk denememde öyleydi ama tutmadi demekki nasibinde olucakmis 3.5.6.gün hic fark etmiyo

Cnm hangi hocadaydin ahmet mi mehmet mi?

ikiside gördü tatlım ama transferi kim yaptı bilmiyorum ikizler ya o_O

Öyle mi neden? Sen ayirt edemedigin icin mi bilmiyorsun yoksa anestezili mi transfer oldun?
Ben ahmet hocadayim hepte ondayim daha hic mehmet beyle görüsmedim sadeece merkezde gördüm

Ama ben ahmet beyden cooook memnunum cok ilgili
Kizlar yanlis anlamayim ama burda yazilanlara ben cok sasirdim hatirlamiyo ilgilenmiyo filan dediniz ama ahmet hoca hic öyle degil beni telde hemen taniyo biliyo ynalis anlamayin ama sanirm mehmet hocanin hastasi daha cok o cok yogun

Öyle mi neden? Sen ayirt edemedigin icin mi bilmiyorsun yoksa anestezili mi transfer oldun?
Ben ahmet hocadayim hepte ondayim daha hic mehmet beyle görüsmedim sadeece merkezde gördüm

Ama ben ahmet beyden cooook memnunum cok ilgili
Kizlar yanlis anlamayim ama burda yazilanlara ben cok sasirdim hatirlamiyo ilgilenmiyo filan dediniz ama ahmet hoca hic öyle degil beni telde hemen taniyo biliyo ynalis anlamayin ama sanirm mehmet hocanin hastasi daha cok o cok yogun
Hadi ya olabilir bak hocayı mı değiştirsem acaba:) benimki beni tanımıyor her seferinde de aynı kıyafetleri giyiom beni tanısın artık sormasın diye bana mısın demiyo hep aynı muhabbet :)

Hadi ya olabilir bak hocayı mı değiştirsem acaba:) benimki beni tanımıyor her seferinde de aynı kıyafetleri giyiom beni tanısın artık sormasın diye bana mısın demiyo hep aynı muhabbet :)

Canim yaaa
Ben bir kac kerede sayit oldum ahmet hoca geldi bana ve iki hastaya bakti gitti ama merkez doluydu hepsine mehmet bey mi bakicak diye esimlede konustuk sanirm ahmet hocanin disardada isleri var gaziyede gidiyormus o yüzden hastasi cok yok ve hatirliyo :) :)
Ama tabi ahmet mehmet fark etmiyo nasip benim 5.gündü ahmet bey cok güzel gecti hersey dedi ama tutunamadilar :KK43:

saolun kızlarrr :) 3. gün emriyosu iki tane transfer edildi. bu arada thorbank belirtileri sordun ya bende cok arastırmıstım ne aradım acaba bilebilirmiyim diye tekrar düşündüm. cünkü insan birseyler hisetmek istiyo sizi okadar iyi anlıyorum ki
benim belirtiler hiç olmadı sanırım tutmuyo dedim. Ama ;

9 gün; karnım ağrıdı hasta olcam dedim. hatta kahverengi bir akıntı vardı. nedeni crinone dan dediler.
bugun gene karnım ağrıyoo şişti sanki.
Cnm degerin yüksek gibi 2 gün sonra tekrar baktir ikiz olabilir benimde böyleydi

Anladım canımm beni hastaneye yatırdılar kisti kontrol altında tutabilmek adına çünkü 10 cm olmuş :KK43:
Anladım canım ben çok korkmuştum hemen acilen tedaviye başlamıştım galiba ondan 1ayda yok oldu .sana çok geçmiş olsun inşallah bir sıkıntı olmadan taburcu olursun

Kızlar güzel haberlerinizi merakla bekliyorum ...

X