Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Vallahi canım orada 4. Denwmem di fazladan bir tedavi araştırma yapmadılar..olumsuz olunca Bülent hocayla gorusemedim yoğunlukta dolayı Yardimcisi aradı isterseniz diğer denemede histereskopi ve co cultur yapalım dedi...orada 5 gün iki embriyo konulmuştu...yoğun bi merkez ..

Biyppsi ile km belli oluyormuş canım peki bu denemede neden yapmadılar ki...bahçeci tüp bebekte era testi var onun gibi mi acaba
Canım nasıl bir şey anlamadım netten iyice arastiricam daha pek birşey bulamadım.yaptıranlar varsa yazarlarsa sevinirim.görünürde bir şey yok ondan yapılmadı bu deneme de.dondurulmusta yok.seninin tedavi hangi aşamada transfer ne zaman.

Estorfem iki katina cikti canim yarin yeniden test ve usg bakilacak yarinki duruma gore hemsire p.tesi filan cagirabiliriz dedi ...

Az önce kontrolde sağda 1 yumos olmuş 17.5 mm buradaki Dr dönmüş transferi yapılırken bu da transfer edilebilir istersen merkezdeki Dr la konuş dedi...aradım Dr haber bekliyoruz bakalim

Az önce kontrolde sağda 1 yumos olmuş 17.5 mm buradaki Dr dönmüş transferi yapılırken bu da transfer edilebilir istersen merkezdeki Dr la konuş dedi...aradım Dr haber bekliyoruz bakalim
Çok sevindim . inşALLAH hayırlısı olsun

Aslinda ne kadar guzel 5. Gune kadar kalmis emboslar neden tutmadi ki... Bence bu defa olucak bu defa onlarin zamani bende 2. Denemeye oraya mi gitsem diye dusunuyorum kafam karisti.. muayeneleri hoca kendi mi yapiyo?

Ayyy ne guzel bi sans daha oldu canimmm gok sevindim :)

Hemsirwyle gorustum o işlem öyle kolay olmaz dedi ama bi Dr la konuşalım siz yine de lh e2 bakırın dedi...

s.a canlarr ben bütün sayfayı okuyup geldim RABBİM hamilere kucagına almayıda nasip ettsin bebek isteyenlere elini boş cevirmesin tedavisi başlaynlara emegini boş cevirmesin tümm isteynler melklerrine kavuşsun şu hayır cuma günü inş canlar ALAH nasip ederse bende eylülde ayın 24 de adet 2. günü novarta gidecegim para birktrmeye calışıyoz inş hepimizin yüzü gülerde emegimiz boşa gitmez bu gün adetimin 4. günü bna tavsiyesi olan varmnı neler yapmam gereki yo az yardımcı olurmıusnz canlar

Azap cicegi canim hayirli oldun tedavin simdiden guzel dileklerin tsk ederim ayrica...oncelikle sorun nedir acaba ilk defa mi tup deneyeceksin hsg hormon testleri spetmiyogram yaptirdiniz mi

Canim senin test günün bugündü dimi? Hadi bize güzel haberler ver moral olsun su mübarek günde güzel haberler aliriz insallah:))

Hemsirwyle gorustum o işlem öyle kolay olmaz dedi ama bi Dr la konuşalım siz yine de lh e2 bakırın dedi...
Mrhb thorbank msj takip ettigim kadari ile seninde daha once negatif bi kac denemen olmus tup benimde iki defa oldu ve gorunen bi sorun yok histereskobi falan da oldum rahimden parcda alindi sonucu almadim gerci ama ben mehmet hocayla gorustum munae ettim bu tüpü onda denedigimde farkli hic birsey yapmiyorr gerek gormuyorr ama ben cok tedirginin sonucta olmamasi icin bi neden varki tutmuyor bugunlerde fazla dusugu olanlara ve tutmyanlara serum tedavisini duydum senin bi bilgin varmi novart sana farkli birsey yapiyormu

Anatomi yok canım ben bu tedaviyle 5. Tüp bebek deneyecegimi ve gerekli tüm tetkik ve daha tahlilleri n tedavinin yapılmasını istediğimi söyledim...mehmet hocada önemli olan kaliteli yumurta ve rahmin hazır olması dedi...gerek görmedi...
Topikte ayseem un negatif olmuştu tedavi ona biyopsi yapalım ayrıca transfer için en uygun günü belirleyecek bir test yapalım demiş...serum tedaVisini duymadım canım sadece bahcecide uygulanan era testi var

Evet banada oyle dedi ama ben işimi sansa birakmak istemiyorum ayysemm yapilan testi ben yaptirmistim cok imut verici birsey degil evet era bitek bahcececide sen benden daha cok denemissin cok uzuldum Rabbim yardimcin olsunn insallahh olur bi arkadasin 6. Oldu simdi hamile onsallahh bizlerede olur serum tedavisini arastirmani tavsiye ederimm bi kac doktor tavsiye ediyorr netten de bakabilirsinn sizin sorun ne canimm

Neden novartta olumlu arkadaslar yazmiyor umuda ihtiyacimiz varr
Burda birbirimizi tanimiyoruz sadece ayni sorunu yasiyanlar olarak destek oluyoruzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…