Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba arkadaşlar, tüp bebek tedavisinde kontroller veya transfer işlemi süreçlerinde hastanede yatış yapılıyormu? Yoksa evden gidip gelerek mi süreç takip ediliyor?

Merhaba arkadaşlar, tüp bebek tedavisinde kontroller veya transfer işlemi süreçlerinde hastanede yatış yapılıyormu? Yoksa evden gidip gelerek mi süreç takip ediliyor?
Kontrollerde yatış yok canım opu ve transferde bir iki saat durup çıkıyorsunuz o kafar

İl dışından geliyorsan bulunduğun yerde bu işten anlayan kadın dogumcuya yumurta takibi yaptırabilirsin bazı merkezlerin illerde takip yapan drlari oluyor

Olmama sebebini arastirmiyolar mi?era testi varmis onu denediniz mi?diger denemelerinde novada mi oldu kuzum ?
Cikilota kistine bağlıyorlar...eranin kanıtlanmış geçerliliği yok canım...olsaydı tüm merkezler edinir ve uygulardı...çünkü extradan maliyet era testu

Kızlar ben çalışıyorum da transfer işleminden sonra sağlık izni filan veriyorlar mı? Yani yatıp dinlenmek mi gerekiyor yoksa hemen günlük hayatımıza devam edebiliyormuyuz?

Kızlar ben çalışıyorum da transfer işleminden sonra sağlık izni filan veriyorlar mı? Yani yatıp dinlenmek mi gerekiyor yoksa hemen günlük hayatımıza devam edebiliyormuyuz?
Rapor alabilirsiniz canım...ilk uç gün yatıp dinlenmek tavsiye ediliyor istersen işine başlayabilirsiniz... İstemezse evde vakit geçirirsin...önemli olan stres yapmadan transfer dönemini atlatmak

Slm kızlar, Thorbank iyiyim canım toparlandim.zaten artık ne düşünmem ne yapmam lazım bilmiyorum ,sanırım alıştım negatiflere.inanin ne verdiğimiz para ne cektiklerimiz en çok boşa giden zaman üzüyor beni.3 yıldır ne ramazandan ne yaz tatilinden bir şey anladım.benim önce dondurulup 1 ay sonra transfer ediliyor ya bütün tatilimi alıyor, ömür bitiyor ama kafamdan da atamiyorum.
Az önce mehmet hocayla konuştum.bir problem yok neden tutmuyor bilmiyorum diyor.eşimin 16,5 milyon çıkmış sperm sayısı hızı falan iyi diyor.bana rahim filmi ,histereskopi her şey temiz.genetik ikimizin de temiz.pihtilasma temiz.
En son biyopsi yapalım hangi gün transferi daha iyi olur ona bakalım dedi.daha önce yaptıran var mı.yardımcı olursanız sevinirim.

Biyppsi ile km belli oluyormuş canım peki bu denemede neden yapmadılar ki...bahçeci tüp bebekte era testi var onun gibi mi acaba

Kizlar yasadiklariniz gercekten o kadar zorki su anda hic bir skntim olmamasina ragmen sevinemiyorum.. sizlerin derdi benim derdim sanki rabbim ins hepimize yardim etsin..dualrim sizinle
Sağol tatlım belki forumun en güzel yanı seni anlayan insanların olması:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…