Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ben ozelden mesaj attim ...belkide haberi yok topikten...era testi hakkinda da drlar kanitlanmis bir bulgusu yok diyorlar...tabi o testte ekstaradan ucretli...eger kanitlanmis basari sansi olsa diger klinikler neden yapmiyorndegil mi...mesela acibadem memorial bunlarda da yok
Serumu arastiracagim canim hemen...hangi merkezler yapiyor bilgin var mi

Canim senin test günün bugündü dimi? Hadi bize güzel haberler ver moral olsun su mübarek günde güzel haberler aliriz insallah:))
tatlım 12. günü bekliyorum. bekleyiş sürüyoo. Rabbim emeğimizi boşa cıkarmasın hepimizin. Anne olmak için daha olmadan nasıl uğraşıyoruz. İnşallah güzel haber verip size umut olurum.

tatlım 12. günü bekliyorum. bekleyiş sürüyoo. Rabbim emeğimizi boşa cıkarmasın hepimizin. Anne olmak için daha olmadan nasıl uğraşıyoruz. İnşallah güzel haber verip size umut olurum.

Öylemi 12.güne mi test istediler bana 10.gün yaptir demisti ben gerci erken yaptm ama :) demek farkli oluyormus

Mrhb thorbank msj takip ettigim kadari ile seninde daha once negatif bi kac denemen olmus tup benimde iki defa oldu ve gorunen bi sorun yok histereskobi falan da oldum rahimden parcda alindi sonucu almadim gerci ama ben mehmet hocayla gorustum munae ettim bu tüpü onda denedigimde farkli hic birsey yapmiyorr gerek gormuyorr ama ben cok tedirginin sonucta olmamasi icin bi neden varki tutmuyor bugunlerde fazla dusugu olanlara ve tutmyanlara serum tedavisini duydum senin bi bilgin varmi novart sana farkli birsey yapiyormu
slm canım bizim de her şey normal ama 4 negatif denememiz var.sen yaptirmissin sadece parça alıp biyopsi yapiyorlarsa ben daha önce yaptirmistim nasıl birşey neler yapılıyor transfer günü nasıl belli oluyor.

Vallahi canım histereskopi sonrası parça alınıp biyopsi yapıldı ama temiz çıktı...öyle transfer günü için bisey demediler bende çok merak ettim şimdi
Bu arada pazar sabahı transfer olacak kızlar

Azap cicegi canim hayirli oldun tedavin simdiden guzel dileklerin tsk ederim ayrica...oncelikle sorun nedir acaba ilk defa mi tup deneyeceksin hsg hormon testleri spetmiyogram yaptirdiniz mi
saol bitanem benim ilk tüp bebk olacak nassipse 2 defa aşılama yaptrdım tutmadı zübeydede yaptrdım dedigin testleri aşılamada yaptrdım şimdi yok bu dedigin testleri novrta yapıyolr dimi ayrı bi üçret ödeniyomu?? offf bizim gibi garibnlara bu tüp bebk çok masravlı ALLAHIM hepimize yardım etsin emklererimz boşa cıkmasn inşşş
bacım senin ilk denemn mi?? benm bayrama geliyo tedavim nasl olck bilmiyom kıslar

Benim 5. Deneme canim novaartta yapilir ama extra ucretlinsanirim ...devlette yaptirsan daha uygun olur...hayirlisi canim ins. Cifte bayram yasarsin

Kizlaaaaarrr tüp bebek yapip negativ sonuc alan arkadaslar yardimci olun bana :KK43:(
Bir cogunuz biliyo ben temmuzun sonunda tüp bebek yaptirdm ne yazikki negativ tutmadi erkenden kanamam geldi 06.08 agustosta baya sürdü 1 hafta filan sonra bir hafta temiz gezdin 17.08 tekrar kanamam oldu daha dpgrusu adet mi degil mi bilemedn ahnet hoca birdahaki adetde donurulmus deneyelm dedi bende ne yapicagimi sasirdm aradm normal dedi tüp bebek sonrasi düzen bozulur dedi bu adet gibi sayilmaz yumurta gelismez o yüzden rahim kendini hazirlamaz birdahakini bekle dedi sizde böyle birsey oldu mu???

İkinci denemede yasamistim canim senin yasadigini cok gecmis ols...hocanin dedigi gibi sistemnbozuluyor.....

İkinci denemede yasamistim canim senin yasadigini cok gecmis ols...hocanin dedigi gibi sistemnbozuluyor.....

Cnm sonra ne zaman düzene girdi simdi ben acaba 4 hafta sonra adrt olur muyum ki cok karisik ya :KK43:( adet gibi degildi kisa sürdp ve azdi lekelenme gibi

Vallahi canım histereskopi sonrası parça alınıp biyopsi yapıldı ama temiz çıktı...öyle transfer günü için bisey demediler bende çok merak ettim şimdi
Canım o bana da yapılmıştı ben de merak ediyorum bu başka birşey mi yaptıranlar yazarsa iyi olur.canım inş hayırlısı olur senden iyi haberi alırız sende çok yorulmuşsun bu son olur inş.

slm canım bizim de her şey normal ama 4 negatif denememiz var.sen yaptirmissin sadece parça alıp biyopsi yapiyorlarsa ben daha önce yaptirmistim nasıl birşey neler yapılıyor transfer günü nasıl belli oluyor.
Canim ben yaptirdim ama hacettepe hastanesinde sonucu almadim zaten ondan sonrada tup denemedik ama simdi oksa denemem cok faydali olduguna inanmiyorum era testi bile henuz faydasi kanitlanmamis bu asi yi bi cok doktor destekliyo kendi merkezlerinde de yapmaya baslamislarr bende iki negwtiften sonra ve embryolarin kaliteside iyiydi rahimde sorun yok ama tutmadii bu denemeden once farklı seyler denemek istiyorum ismini unuttum benden de parca aldilarr sana isim olarak ne dediler bu isleme

saol bitanem benim ilk tüp bebk olacak nassipse 2 defa aşılama yaptrdım tutmadı zübeydede yaptrdım dedigin testleri aşılamada yaptrdım şimdi yok bu dedigin testleri novrta yapıyolr dimi ayrı bi üçret ödeniyomu?? offf bizim gibi garibnlara bu tüp bebk çok masravlı ALLAHIM hepimize yardım etsin emklererimz boşa cıkmasn inşşş
bacım senin ilk denemn mi?? benm bayrama geliyo tedavim nasl olck bilmiyom kıslar
Canim novartta hocayla konuss gazide yaptir testlerini yoksa cok pahali olurr

Hadi hayirlisi insallahh guzel haberini alirizz duamdasinn mujdeli haberini bekliyorumm artik bu son olur

X