Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bende öyle isteyince hemen hamile kalanlara o kadar çok gıpta ediyorum ki çevremde herkes böyle diyorum ya Allah sabır versin inşallah
İstedim oldu :KK45: 5 istersem 5 olur . Demekki sen yeterince istemiyorsun ve dua etmiyorsun diyorlar . Sanki her an benim yanımdalar.

Kismet iste biz yumurtlama gununu saatini hesap ediyoruz ..bazilari biz hic gun saat hesap etmedik ...diyor ...yasi 40 uzerinde iki komsum hamile kalmis...sordugumda yok canim yumurtlama gunu filan gecmisti..bizde ona guvendik dediler...

Âmin arkadaşım Hoşgeldin . Bende aşılama oldum tutmadı bende tüp bebek düşünüyorum .
bacımm sendaha cok gençsin hiç korkma seninki bence pskoloji az kafana takmasan şıp diye kalırsın ben çok gec kaldım tüp bebege yaşım 41 çok korkularım var 2 defa hastanede aşılama oldum çok pişmanım keşke özelde yaptrsaydım imkanın varsa özele git bacım

bacımm sendaha cok gençsin hiç korkma seninki bence pskoloji az kafana takmasan şıp diye kalırsın ben çok gec kaldım tüp bebege yaşım 41 çok korkularım var 2 defa hastanede aşılama oldum çok pişmanım keşke özelde yaptrsaydım imkanın varsa özele git bacım
Aşılama özelde oldum tutmadı . Çok büyük paralar gerekiyor tüp için . Hele ilki tutmazsa yandık . Stres oluyorum benden Kaynaklı değil eşimin sperm sayısı haziranda 18 milyon çıktı .

Kismet iste biz yumurtlama gununu saatini hesap ediyoruz ..bazilari biz hic gun saat hesap etmedik ...diyor ...yasi 40 uzerinde iki komsum hamile kalmis...sordugumda yok canim yumurtlama gunu filan gecmisti..bizde ona guvendik dediler...
Ay çok güldüm ya yumurtlama saati dakika saniye :KK47: bu ay benim adetim çok geç oldu demekki ben tahmin edemedim yumurtlamayı ilişki olmadı çünkü . Amannnnn çok yoruldum ya millet ilişkiye giriyor sonra hayatına devam ediyor bir bakmışlar hamile . Biz ilişki için ayrı matematik yapıyoruz ilişkiden sonra beklerken ayrı matematik ...

Gencimde yani 25 yaşındayım 4 yıllık Evliyim gözler üstümde Millet ağzımın içine bakıyor bende stres oldum olsunda bitsin diyorum .

Ay çok güldüm ya yumurtlama saati dakika saniye :KK47: bu ay benim adetim çok geç oldu demekki ben tahmin edemedim yumurtlamayı ilişki olmadı çünkü . Amannnnn çok yoruldum ya millet ilişkiye giriyor sonra hayatına devam ediyor bir bakmışlar hamile . Biz ilişki için ayrı matematik yapıyoruz ilişkiden sonra beklerken ayrı matematik ...

Öyle valla netten yumurtla ma günü için test bile almıştım...bir zaman teste gore yumurtlama günü geçiyordu adam işten gelir gelmez hadi dedim vakit geçiyor yahu bi yemek yeseydik demez mi ...şimdi aklıma geldikçe guluyorum:))))

Selam kizlar ben evime geldim cok sükür simdi birdahaki adeti bekleme vakti :)

Kizlar yazdiklarinizin hepsine katiliyorum bizin sinavimizda buymus demekki sabretmek lazim :KK43: hadi onlar neyse sip diye hamile kalanlar allahim bir hikmeti ya dogurup sokaga atanlara ne demeli simdi haberlerde izledim kiz cocugunu sanliurfada parka birakmislar bi tatli bi tatli aglamaktan icim cikti nasil vizcdan ya biz mumla ararlen bulup sokağa atani akil erdiremiorum :KK43:

Öyle valla netten yumurtla ma günü için test bile almıştım...bir zaman teste gore yumurtlama günü geçiyordu adam işten gelir gelmez hadi dedim vakit geçiyor yahu bi yemek yeseydik demez mi ...şimdi aklıma geldikçe guluyorum:))))
Bende cok yaptim o testleri .. Yarin yine hsg cekilcem kizlar son olarak bir daha bakcaz

Ba
Canim tup bebek icin neden bekliyorsun o zaman yani bir an once baslamak lazin
başlicaz da eşim acele ediyorsun diyor :KK12: 10 aydır istiyoruz tam anlamıyla 2 ay daha bekle diyor . Sanki 2 ayda mucize olacak . Bende Eylül'de başlamayı düşünüyorum . Birazda korku var bende tüp bebek tutmazsa diye ağırdan alıyorum aslında

X