Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bahçeci nasil iyimi, ben baya pahali diye biliyorum orayi. Şu an benim aklima tek yatan yer, baskent unv Hulusi hoca.
Başkent te selam hocayı ve berfu hocayı çok övmüşler genelde herkes memnun sanırım.. Hulusi hocayı da biliyorum eltim orada tedavi gördü şimdi 1 kızı var 6 yaşında oda.. Memnundu.. Dondurulmuş tedavisi gördü sonra o olmadı malesef... İşte ben sadece tüp bebekle ilgilenen bir merkeze gitmek istiyorum yoksa Hulusi hoca da çok iyiymişş

Kesinlikle katiliyorum. Hormonlara bakmiyolar, benim tiroitim cok yuksekti hic bakmadan tedavi uyguladilar. Ve sonuc malum olumsuz. Soru soruyosun,Herseye normal diyorlar.

Hulusi hocada sadece tup bebek uzmani. Unv hastanesi oldugu icin herseyi detayli arastiriyor,her soruya cevap alirsin. Surekli kendini gunceller,yeni takviye vitamin ilaclari vs. İnstagramda canli yayindan bakmanizi tavsiye ederim. Çok donanimli biri.

Bahçeci nasil iyimi, ben baya pahali diye biliyorum orayi. Şu an benim aklima tek yatan yer, baskent unv Hulusi hoca.
İstanbul bahçecide embriyolar karışmış bir kadın başka birinin bebeğini doğurmuştu olay bebeğin kan grubuyla anne babanınkinin tutmaması sonucu tesadüfen duyulmuş.. bahçeci deyince aklıma gelen tek şey bu internette videoları vardı

Bahçeci berfu hanım hakkında hep iyi yorumlar var.. Sanırım kararımı veriyorum gibi

Çok doğru diyosun canım benim ablamda tedavi olmuştu hiç bişey anlatmıyor çok hastası var ve kafası çok dolu diyordu para almasını biliyor ama ablamında transfer tutmadığında aradım bir kere bile ulaşamadım konuşamadım dedi bu mu yani çok ilgisiz bi yer insanlar oraya ne umutla gidiyor onlarda ancak cebim dolsunda ne olursa olsun der gibi bakamayacağın hastayı almazsın bu kadar basit

Hay Allah niye öyle oldu
cevabınız için teşekkür ederim ayrıntılı ultrason için beni Ali İpek’e gönderdi. Rutin muayenelerde ise bebeğin ölçümlerini vs yapıyor. Erken doğum riskim olduğu için 20. Haftada progesteron kullandırmaya başladı ve her hafta rahim boyunu ölçmek için kontrole çağırıyor. Mehmet hoca çok konuşkan biri değil evet ama benim şimdiye kadar cevap almadığım bİr konu olması açıkçası.
kanamam olduğunda Gazi’ye yatışını yaptırdı kendisi gelip kontrol etti

İlginç çünkü ben 35 haftada aniden doğum yaptım bana kardeşi bile neden erken doğdu diye sordu ama kendisi bu konuda bana hiçbir açıklama yapmadı rahim boyunu hiç öğrenemedim çünkü hiç bahsetmedi .. o yüzden erken doğum riskim var mıydı onu bile bilmiyorum. Ama sonuçtaerken doğurdum.
Ayrıntılı için herkesi bir yere gönderip benim çocuğumu hiç umursamaması da enteresan ..
Çocuğumun hakkını ahirette öder artık

Yorumlari saskinlikla okuyorumm yha gercekten hasta yogunlugundan yorgunluktan bazi seyleri es gecmeye basladi yada Mehmet Hoca gercekten iyi degill Turkiyenin sayili hocalarindan bitanesi yillardir hastasiyim bole yorumlari okumak gercekten uzuyor beni acikcasi ins en kisa zamanda bir toparlanma sureci yasar ne diyim telefonda dahi sesi cok yorgun bitms durumda geliyorkn merkezdeki universitediki halini dusunmk istemiyorumm Allah hepimizin yardimcisi olsun daha anne olmak nasip olmadi ins rabbim nasip edr en hayirlisindan isteyen dileyen kim varsa ..

canım keşke o zaman en azından ayrı polikliniğini kapatsa zaten tüp bebek merkezi çok yoğun bakamayacağı hastayı alamamış olur, bakabildiklerine daha çok vakit ayırır. Ben sonrası için takip doktorumu değiştirdiğimde bildiğin surat yaptı. Hatta ben mi çok pimpirikliyim öyle hissettim diye emin olamadım eşime sordum ki hiç takmaz öyle şeyleri banada öyle geldi ama sana bişey demek istemedim dedi. Ve son kontrolümüzdü gayet neşeli geldi bebeklere baktı sonrasında doktor konusunu konuşunca bir anda suratını asıp hayırlı olsun dedi gitti. Üzülmüştüm açıkcası.

Evet cnm.haklisin biyerden fedakarlik yapack da yapmiyo son zamanlarda okdr sikayet varki hastalarin hakkinada girilmis olunuluyo sonucta durumu olan var olmayan var ne sartlarda gelen var ve en onemlisi bebeklerin ayrintili ultrason olsn anne adayinin rahim yapisi durumu bunlar onemli ve hayat kurtaran durumlar acayip yogun ve bu duruma bir cozum bulunmali kendileri kaybeder beni biliyosn ist gitgel mekik dokudum vede devam ediyorum maddi manevi cok kulfetli ne icinn Mehmet hoca icin herseyimi biliyor ediyor yilardir hastasiyim karsilukli guven sozkonusu diye ben bile yorumlari okudukca be duydukca cevremden sogudum acikcasi tutumlarindann bakalim hayirlisi olsn sanada hayirli dogumlar olsun sglikla bosver takma istedigi kdr surat yapsinn onemli olann senin ve bebeklerin sagligi 2oldugu icindr dahada onemli kontrolerin saglicakla kal ..

Novaartda tedavim başladı çok öneri aldık normal tedaviye başladı Mehmet bey yumurtalar aşırı uyarılınca tüp bebeğe geçiş yapmak zorundayız dedi çünkü hormonal sıkıntılarım vardı prolaktin ileri seviyede yüksek her doktor kalamazsın hamile demesine rağmen Mehmet hoca güven bana dedi ve ilk tüp bebek denememde hamile kaldım ona sonsuz minnettarım önce rabbim sonra Mehmet hoca sayesinde. Evet çok konuşmuyor açıklama fazla yapmıyor ama işi sağlam yapmadı sorduğumda cevaplaması yetiyor bana.

Arkadaşlar merhaba, iki kez tedavim burada uygulandı, doktorum dışardan. Merak ettiğim laboratuvarıyla ilgili sorun yaşayan var mı? Şimdi değiştirsem merkezi diye düşünüyorum. Ben yaşamadım şahsen ama tecrübeleri merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…