Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Benim de pozitif sonuçlandı çok şükür. Teandnsferimin 8. Gününde kanamam oldu ben tutmadı sandım ama şükür tütmüş.hoca iğne verdi onu vurulunca kanama kesildi.inşallah bir daha tekrarlanmaz.Rabbim sizlerinde emeklerinin karşılığını versin inşallah.

Merhaba nurhayat. Belirtin varmıydı benim bugün 6. Günüm bitti. Sol kasığımda inceden bi sızı gibi var ama Ara ara oluyor uzandığımda genelde. Arkadaşım test yaptı benimle aynı gün olmuştu transfer pozitifi gördü. Yarın test yapsam mu diye düşünüyorum. Sen kaçıncı gün test yaptın ikiz mi tek mi senin?

Kan testi mi yaptiniz nerden biliyosunuz ki negatif olduğunu?
Sabah idrar testi yaptım negatif olunca hemen bitsin bu iş diye kan testi yaptırdım. Gittiğim hastanenin eşik değeri 5 ti. Test sonucu <5 ti. Hamilelik için negatif sonuç. Bugün merkezi aradım hemşire ile görüştüm bizim için geçerli değil ilaçlarınıza devam edin lütfen dedi ama benim ümidim yok.

Sabah idrar testi yaptım negatif olunca hemen bitsin bu iş diye kan testi yaptırdım. Gittiğim hastanenin eşik değeri 5 ti. Test sonucu <5 ti. Hamilelik için negatif sonuç. Bugün merkezi aradım hemşire ile görüştüm bizim için geçerli değil ilaçlarınıza devam edin lütfen dedi ama benim ümidim yok.
Ümidini kesme moralini bozma bence çok erken yapmışsın testi burda nelerini duyduk 10.gün negatif olup 12.gün pozitifi gören insanlar oldu burda ilaçlarını aksatma devam et inşallah bebegin seninledir🙏

Ümidini kesme moralini bozma bence çok erken yapmışsın testi burda nelerini duyduk 10.gün negatif olup 12.gün pozitifi gören insanlar oldu burda ilaçlarını aksatma devam et inşallah bebegin seninledir🙏
Gerçekten bütün forumları okuyorum ama benim gibi bir sonuç alıpta yani kanda da negatif sonradan pozitif olan görmedim. Benim ilk transferim yaşım 31 embriyo durumumuz çok iyiydi. İki embriyo yerleştirildi. Herhangi bir rahim problemim yoktu. Yani herkese göre tutmaması için bir sebep yoktu. Ama gerçekten nasip. Bugün sabah uyandım ve içime doğdu bi anda negatif dedim. Gidip test yapıp bitircem bu işi.

Gerçekten bütün forumları okuyorum ama benim gibi bir sonuç alıpta yani kanda da negatif sonradan pozitif olan görmedim. Benim ilk transferim yaşım 31 embriyo durumumuz çok iyiydi. İki embriyo yerleştirildi. Herhangi bir rahim problemim yoktu. Yani herkese göre tutmaması için bir sebep yoktu. Ama gerçekten nasip. Bugün sabah uyandım ve içime doğdu bi anda negatif dedim. Gidip test yapıp bitircem bu işi.
Hayirlisi olsun hic uzulmeyin yasta genc olmkla birlikte bazen olmayinca olmuyo bundada vardir bi hayr kolay degil sizi cok iyi anliyorum 2 negatif gorms biri olarktan ne yapalim buda bizim kaderimiz yine denersinz biraz ara verip olur ins ilkinde tutan zaten cok nadir ole diyo herkes

Hayirlisi olsun hic uzulmeyin yasta genc olmkla birlikte bazen olmayinca olmuyo bundada vardir bi hayr kolay degil sizi cok iyi anliyorum 2 negatif gorms biri olarktan ne yapalim buda bizim kaderimiz yine denersinz biraz ara verip olur ins ilkinde tutan zaten cok nadir ole diyo herkes
Dondurulmuşlara güveniyorum ama onunda hayırlısı olsun bakalım

Mehmet bey tobb etu yada bayındır hastanesi dedi bize. Ahmet beyde aynı hastanelerde yaptırıyor diye biliyorum .. tobb etu hastanesine karar verdim ben. Ücret olarakta 8500tl dedi sadece sezeryan için. Takiplerle beraber 12bine yaklaştı doğurmak :KK53::rolleyes:
Slm dogum yaptiniz mi tobb hastanesinden memnun kaldiniz mi ...ahmet bey bayindir veya tobb dedi bana birakti...karar veremedim

Slm ocak ayinda ikinci denememde pozitif oldu cok şükür...30 eylule gun verdi ahmet hoca sezeryan icin...rabbim hepimize hayirli saglikli evlatlar versin:)
Oyy masallh yha okdr sevindimki ne guzel moral oldunz saglikla kucaginiza alirsiniz ins🤲surda fazla birsey kalmamis minnosun gelmesine😊masallh ikinizede tekrar

X