Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

yaaa herseferinde histereskopimi yaptırsak hocam diyorum gerek yok diyo benim genetik sonuçlarında pıhtılaşma bozukluğu çıktı bide en sonunda habersiz gidip yaptırcam keşke en baştan herşeye baksalar sonrasında maddi manevi daha çok yoruyor
Yhaa tabikide benimde ilk tedavide birsey cikacagini sanmiyorumm dedi hicbirsey yaptirtmadi nitekim sol.tup hidrosalpeks olmus laparaskopiye bile negatif denemeden sonra karar verdi cok ameliyat yapmayi seven bir adam degil emin adimlarla ilerliyo once gozluyo herseyi ben kac yildir hastasiyim hersyi ona biraktimm hangi zmn ne zamn derse ole yaptirdik yada yapildi gonlunuzu ferah tutun gercektn mehmet hocaya gozum kapali guvenirim istda olsaniz okdr ticarerhaneye dokulmuski bu is

Yhaa tabikide benimde ilk tedavide birsey cikacagini sanmiyorumm dedi hicbirsey yaptirtmadi nitekim sol.tup hidrosalpeks olmus laparaskopiye bile negatif denemeden sonra karar verdi cok ameliyat yapmayi seven bir adam degil emin adimlarla ilerliyo once gozluyo herseyi ben kac yildir hastasiyim hersyi ona biraktimm hangi zmn ne zamn derse ole yaptirdik yada yapildi gonlunuzu ferah tutun gercektn mehmet hocaya gozum kapali guvenirim istda olsaniz okdr ticarerhaneye dokulmuski bu is
Biraz araştırdım 2 ablam var istanbulda acıbadem maslakta bülent tıraşı öneriyorlar ama gitmedik oraya hiç bilgin varmı canım o doktordan?

Biraz araştırdım 2 ablam var istanbulda acıbadem maslakta bülent tıraşı öneriyorlar ama gitmedik oraya hiç bilgin varmı canım o doktordan?
Ark gitti birdk bile olmamak sartiyla konusms herseyi asistalari yapiyo yaptiriyo ve cok ama cok pahali bi merkez tutunmada olmadi zaten arkda belki gidenler memnundur bilemicm ama arkadasim birebir anlatti

Ark gitti birdk bile olmamak sartiyla konusms herseyi asistalari yapiyo yaptiriyo ve cok ama cok pahali bi merkez tutunmada olmadi zaten arkda belki gidenler memnundur bilemicm ama arkadasim birebir anlatti
2 ablam var birisinin 3 başarısız tüp bebek 2 başarısız negatiften sonra bülent hocaya gitmiş rahimine jilet falan atmış doktor şuan biri kız biri erkek ikizleri var. Diğer ablamda 2 aşılama 1 tüp bebek başarısızdan sonra gitmiş bülent hocaya tüp bebekle bir kızı oldu ikinci çocuğun kendiliğinden olacak senin demiş bugün yarın doğum yapacak şimdiki çocuğu erkek kendiliğinden oldu

Onlardan dinleyince mantıklı geliyo gitmeyi çok istiyorum ama sizlerden de böyle duyunca ne yalan söyleyeyim korkuyorum

Onlardan dinleyince mantıklı geliyo gitmeyi çok istiyorum ama sizlerden de böyle duyunca ne yalan söyleyeyim korkuyorum
Canim inanki nasip kismet bu isler ist gelmek istiyorsan cebi doldurup herseyi dusunup ole gelmk gerekiyo arkadas en 25bin harcadi yok sunu yapicaz yok suna bakicaz yok sole bole zaten hicbirsekilde hastaya hicbi konuda destek yok herseyi kendin karsiliyosun

Canim inanki nasip kismet bu isler ist gelmek istiyorsan cebi doldurup herseyi dusunup ole gelmk gerekiyo arkadas en 25bin harcadi yok sunu yapicaz yok suna bakicaz yok sole bole zaten hicbirsekilde hastaya hicbi konuda destek yok herseyi kendin karsiliyosun
Aynen öyle canım haklısın zamanı geldiyse olacaksa eğer doğal yollada oluyo kendiliğinden vakit saat işte... bi arkadaşım var onada doktorlar tüp bebek aşılama hepsini yaptı kesinlikle senin çocuğunolmaz dediler kıza şuan kendiliğinden hamile kaldı. Bana omü de 2 olumsuz aşılamadan sonra devlet yari raporlu sayiyo dediler denedik 3.de tüp bebeğe gidince rapor çıkartamayız dediler para konusunda bi çok yer aynı malesef

Kizlar yakin zamanda tedavi gorupte pozitif olan yokmu yazin lutfen bizlerede moral olsun

Mrb arkadaskar bir şey soracaltm ,arkadaşım tüp bebek tedavisi görüyor, doktor gonalf yanında luveriste vermiş , bi sorun olabilir mi

mrh ben varim 15 haftalık oldum rabbimin izniyle senin tedavin ne zaman başliyor
Oyys masallah yha🙏cok sevindim bnde uzun zamandir merak etmistim sizi saglikla dogsun minnos hocayi bekliyorum yurtdisina cikti yha ekim gibi yada kasim gibi olack sanirim dualarinizi bekliyorumm

Kizlar yakin zamanda tedavi gorupte pozitif olan yokmu yazin lutfen bizlerede moral olsun
Benim de pozitif sonuçlandı çok şükür. Teandnsferimin 8. Gününde kanamam oldu ben tutmadı sandım ama şükür tütmüş.hoca iğne verdi onu vurulunca kanama kesildi.inşallah bir daha tekrarlanmaz.Rabbim sizlerinde emeklerinin karşılığını versin inşallah.

Merhaba simay bende 6 eylülde teansfer oldum bugün 6. Günüm ve 18 i test günüm. Senin ne durumda. Mehmet hocaya gidiyorum ben.
Ayy canim ins guzel bi haber alirsin Allah izniyle biz daha baslamadik mehmet hocanin yillardir hastasiyim herseyi ona biraktim bakalim yurt disindaymis donsunde

Benim de pozitif sonuçlandı çok şükür. Teandnsferimin 8. Gününde kanamam oldu ben tutmadı sandım ama şükür tütmüş.hoca iğne verdi onu vurulunca kanama kesildi.inşallah bir daha tekrarlanmaz.Rabbim sizlerinde emeklerinin karşılığını versin inşallah.
hayirli olsun rabbim devamini erdirsin

X