Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bunlari biliyorum canim evet ama benim tuplerim tikali 3 yil gecse nolcakki asilama yaptirsamda birsey ifade etmiyor benim gibi durumda olqnlarada bu sartlar var mi
Canim bazı durumlarda veriliyor ama ayrıntı bilmiyorum d oktorunla gorusmelisin bence direk raporun çıkar

Slm kızlar, halimi soran merak eden arkadaşlar tekrar teşekkürler.transferim perşembe oldu ,sonradan dolayı hafif pembe lekem oldu ve geçti çok şükür.genelde uzanıyor ya da uzun oturuyorum.sabah jelden sonra biraz içeride yürüyorum ve yemek için dışarı çıkiyorduk.bugün de 6 saat yolculuk sonucu eve geldim dinleniyorum.
Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz inş kısa zamanda hayırlı sonuçlar alırsınız.
Testi tekrarlayacak arkadaşlar inş kanamaniz durur ,test sonucunuz yükselir rabbim kulağınıza almayı nasip etsin.
Arkadaşlar LİSTE yapacak kimse yok mu ?takip kolay olurdu.
Buarada bu benim 4.transferim maddi manevi çok yiprandik olumsuz düşünmem bundan.inş hayırlısı olur.

Dûn transferim oldu suan uzaniyorum yemek ve lavabo ihtiyacim icin bide evde kisa yuruyuslerim oluyor karnimda hafif bi agri var o kadar da olur diyorum ya bakalim 20 agustos test gunum

Kızlar biz evleneli 2 yıl oldu burda yaptiramaz miyiz tüp bebeği? 3 yıllik evli olmak ne oluyor aciklar misiniz?

Maddi durumlarda sknti yasayinca her turlu seyi arastiriyorum ben ciddi olarak masraf cunku tum bunlar.. Allahim insallah baska dert vermesinde insallah sonuclarimiz guzel olsun da

Maddi durumlarda sknti yasayinca her turlu seyi arastiriyorum ben ciddi olarak masraf cunku tum bunlar.. Allahim insallah baska dert vermesinde insallah sonuclarimiz guzel olsun da
Allah yardimcimiz olsun inş :KK43: maddi manevi her turlu zor :KK43: artik araştırmak tan Yoruldum biraz okuruna birakayim diyorum olmuo en fazla bi saat uzak kalabiliyorsun hep aklında olacak mi nasıl nedir ne kadardır hep aklında soru işaretleri neysem bi gün bize de gelecek bu hayat

Allah yardimcimiz olsun inş :KK43: maddi manevi her turlu zor :KK43: artik araştırmak tan Yoruldum biraz okuruna birakayim diyorum olmuo en fazla bi saat uzak kalabiliyorsun hep aklında olacak mi nasıl nedir ne kadardır hep aklında soru işaretleri neysem bi gün bize de gelecek bu hayat
Aynen canm ama biryerfen baslamamiz lazim artik olacak diye dusunelim olsun insallah

bence faydası oluyor.ben 2 yıl önce yapmıştım ayrıca aktarda macun yaptırdım.uzun sürede yapmadım ve spontan hamile kaldım fakat 7 haftalık düşük oldu.Başkent tüp bebekde Dr Hulusi bey da incir kürü yapmamı önermişti.
ben arı sütü bal polen yedim çok uzun zamandır onlarıda yapmadım yine tek yumi yine tek yumi
şimdi benim tedavim iptal oldu doğum kontrol hapı verdi 10 gün kullan dedi
6 gün önce 4 gün daha var ilacın bitmesine yani tedavi başlamasına en fazla 10 gün var yapayımmı ki

Tamam canim cok sagol
Hulya evet senin tedavini devlet karsilar şuan canim.normal yolla hamile
Slm kızlar, halimi soran merak eden arkadaşlar tekrar teşekkürler.transferim perşembe oldu ,sonradan dolayı hafif pembe lekem oldu ve geçti çok şükür.genelde uzanıyor ya da uzun oturuyorum.sabah jelden sonra biraz içeride yürüyorum ve yemek için dışarı çıkiyorduk.bugün de 6 saat yolculuk sonucu eve geldim dinleniyorum.
Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz inş kısa zamanda hayırlı sonuçlar alırsınız.
Testi tekrarlayacak arkadaşlar inş kanamaniz durur ,test sonucunuz yükselir rabbim kulağınıza almayı nasip etsin.
Arkadaşlar LİSTE yapacak kimse yok mu ?takip kolay olurdu.
Buarada bu benim 4.transferim maddi manevi çok yiprandik olumsuz düşünmem bundan.inş hayırlısı olur.
Aysem hayirli uğurlu olsun inşallah tutunurlar bebişlerin sana.üçüz oluyor mu bide :) dikkat et kendine bol bol dua oku

Canim heyet raporu alman gerekiyor devlet hastanesinden o şekilde ödüyor diye biliyorum.normal yolla kalamayacağın için 3 yil şartı yok

Dinleniyorum dun transfer oldum ve 5 saat sonra 2 saat yolculuk yaptim eve geldim uzandim esimle yemek yaptik sonra balkonda oturduk ananas suyu ictim sonra yattik uyuduk sabah haslanmis yumurta yedim ilaclarimi ictim evi toparladim kendimi yormadan artk bi uzaniyim dedim yattim insallah tutunur bebisimm ha bide kuru incir ne derece dogru iise hmen aldirip yiyim
Hayirli olsun insallah pozitif sonucuda alirsin.evi falan toplama boşver kalsin oyle 3_4gun birsey olmaz.dinlenmene bak sen

Canim ne kadar birbirimize benziyoruz.ben de once uzun protokol uygulandi cevap alinmadi,senin gibi 10 gun dogum kontrol hapi kullandim sonra kisa protokol ile ama 3.aya girmistim tedavide ve 2 yumiden biri buyudu.rabbim ol deyince olacak insallah.

Canim ne kadar birbirimize benziyoruz.ben de once uzun protokol uygulandi cevap alinmadi,senin gibi 10 gun dogum kontrol hapi kullandim sonra kisa protokol ile ama 3.aya girmistim tedavide ve 2 yumiden biri buyudu.rabbim ol deyince olacak insallah.
canım bunu bana yazdın heralde :KK3::KK3: 10 gün sonra hemen adet oolmuşmuydun peki
nasıl 3. aya girdin tedaviye
sana karar değiştirilerek aşılama yapılmıştı dimi :KK35::KK35:

ahh pardon yaa ilk uzun protokol yazmışsın şimdi hesabım tuttu:KK66::KK66:

Canim heyet raporu alman gerekiyor devlet hastanesinden o şekilde ödüyor diye biliyorum.normal yolla kalamayacağın için 3 yil şartı yok
Cok sagol aylincim.. Bu prosedurleri pek bilmiyorum bir de heyecan yapiyorum sabirsizlaniyorum baslamak icin.. Vakit bir an once gecsede bende baslasam artik yazilanlari okudukca heyecanlaniyorum

canım bunu bana yazdın heralde :KK3::KK3: 10 gün sonra hemen adet oolmuşmuydun peki
nasıl 3. aya girdin tedaviye
sana karar değiştirilerek aşılama yapılmıştı dimi :KK35::KK35:
Berceste ben ilk gittigim ay 2 yumi vardi catlamamis ,catlatma ignesi ile de catlamadi.5 gun ilac kullandim ilacin sanirim 8.gunu regl oldum.sonra klomen ve igne yumi yok.sonra 21 gun dogum kontrol hapi ve regl olunca femara protokolu.boylece 3 ay oldu.tek yumi opu da gozukuyordu,anesteziden sonra alamadik dagilma ozelligi gosterdi dediler.asilama yapildi.kotu birsey aslinda beklemek herseye dikkat et 14 gun sonra negatif.hayal kirikligi.simdi 1 ay kadar Ankara da yokum.Sogan kurune basladim.gelince klinige gidecegim.

X