Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Hemşireye mi sorsan belki kullandığın ilaçlardan biri yan etki yapmıştır yada sadece strestedir

Hemşireye sordum. Parol içmem gerektiğini söyledi. Galiba tutmadı benim. Çünkü bugün regli günüm sanırım onun başağrısını çekiyorum.
Bence öyle düşünme regl belirtileri ile hamilelik belirtileri çok benzermiş test gününe kadar umutsuzluğa düşme inşallah olacak

Arkadaşlar bugün transferimin 7.günü annem idrar testi almış Bi yap bakalım ne çıkacak dedi. Negatif çıktı tek çizgi sizce daha çokmu erken. 5.gün embriyosu

Arkadaşlar bugün transferimin 7.günü annem idrar testi almış Bi yap bakalım ne çıkacak dedi. Negatif çıktı tek çizgi sizce daha çokmu erken. 5.gün embriyosu
Ben 9.gün yapmıştım canım 8.gün çıkar diye biliyorum

Arkadaşlar bugün transferimin 9.günü ve ara ara kasık ağrılarım oluyordu. Fakat dün ve bugün belim çok ağrıyor. Normalde adet günüm 20 siydi daha adet olmadım. Belimde iki gündür çok ağrıyor. Adet olucam diye korkuyorum. Yarın tahlil yaptırma günüm. Bide dün çok gergin ve stresli bir gün yaşadım.Öyle göğüslerimde ağrı veya hassasiyet yok. Ama bu bel ağrısını anlam veremedim.

ben tdv başlayamadim adet olmadim ayin 18 inde gel demislerdi adet sökturücü kullaniyorum daha olmadim cok gerildim boşu boşuna beni bekletiyorlar ankara dışından geliyorum boşu boşuna iznim gidiyor keşke onceden soyleselerdi memlekette beklerdim

inş guzel haberler alirsiniz iyi düşünün bazen adet belirtileri oluyor gebelikte inş gebelik belirtisisidir.

Tarlusal bitince 3-4 gün içinde başlıyor aslında başlamadı mı bana bittikten sonra bir hafta içinde olmazsa gelin demişlerdi

Evet anestezili 1 1.5 saat sürüyo canım zor bi operasyon değil benim hiç agrım olmamisti
Ayy seni hatırladım canım pko vardı demi sendede geçen sene ilk foruma girdiğim zamandan bugün yumurta toplandı ağrı değilde hafif batma acı gibi bişey var normaldir sanırım oda

Yarın yumurta toplama günüm genel anestezi mi yapıyorlar ne kadar sürüyo
Evet genel anestezi ole agri sizi olmuyo aman aman uyaninca zaten hicbisey hissetmiyorsn
Gecen sene teldede konusup soleyebilecegi seyler icinde kac kere cagirdilar gittim geldim isyerinden izin almk zaten sikinti yol kalma konaklamayi hic saymiyorum bile gecen yil pegasusu zengin ettm resmn gitgel gitgel sanki seni beni dusunen kim canini skma moralini bozma cnmm

Ayy seni hatırladım canım pko vardı demi sendede geçen sene ilk foruma girdiğim zamandan bugün yumurta toplandı ağrı değilde hafif batma acı gibi bişey var normaldir sanırım oda
Adi hayirli olsun Evet canim pko var bende normal dır kaç yumuş toplandi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…