Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

AA kuru incirmi ne faydası varmış

Yaptım çok şükür gonal değilde diğeri yaktı biraz ama iğne çok acıtmadı

evt çok şeyler görüyorum şükrediyorum en azından bende yumurta eşim dede sperm var.Diğer tüp tdv sinde kadının umutla bekleyip eşinde hiç sprem çıkmamasına şahit oldum kadın yıkıldı . Rabbim hiç kimsenin umutlarını yıkmasın. bende bebek konusunu kimseyle konuşmuyorum ister istemez stres ve moral bozukluğuna sebep oluyor. benim bütün tahliller yapıldı bir şey çıkmadı. her şeyin hayırlısı diyorum Rabbim yazdıysa olacak yoksa ne yapsan boş. İnş sizde en yakın zamanda bebeğinize kavuşursunuz.bu mübarek ramazan ayında Rabbim ellerimizi boş çevirmesin herkesin duasını hayırlısıyla kabul etsin .maddi manevi çok yıpranıyoruz .sizinde 2 yıl çok yıpratıcı bir sürec .belki başka dr denerseniz kadıköy acıbadem deniz beyi duydum iyi diyorlar.İstanbuldasın değerlendirin isterseniz.

Evet canim Allah razi olsun ins rabbim hepimize nasip etsin tez zamanda yakin arklarimda bu konuya deginiyolar sole birsey sozkonusu istda daha once tedaviye baslamadan gittim su tvlerde cikiyo istn cok unlu hocasi sozde nerdeyse adamin agzini gozunu kiracaktim sinirden odedigimiz mua.ucreti haram zikkm olsun doktor var dr var polip vardi solemedi kist vardi solemedi yasin genc hicbiseyin yok deyip 2ilac yazip gonderdi ve insancil yaklasimi sifir saatlerce odasinda bekletti bos bos ve diger ay kontrole cagirdi saka gibi yunurta takibi yapackms gelde oldurme ben oturuyorym kartal hastane besiktasta resmn dalga gecti mehmet hoca universtedeki ev ark vardi onunda fakulteden hocasiydi tanismamiz onun vesilesiyle oldu gec bile kalmisz tanismk icin gazide tanistik Allah baktim dunyalar tatlisi sakin uslubu tatli kibar beyfendi bi hoca saatlerce beni dinledi hic bolmeden ego sifir zaten dedim dunyada bole insanlar kaldimi 2016da basladik ilk muaneye gittim ozeline bir kac kez gittim simay bi dogal deneyelim 6ay gibi dedi durumuna bakicamm sonrasinda tedavi surecne gecelim yasin genc kist haricinde ciddi birseyin gozukmuyo dedi her aradigimda ulastim ozelden muayeneden sagolsun sorularimi hic yanitsz birakmadi esimde bende cok yogun calisiyoruz yumurta takibi ne mumkun ovulasyonyaz oldu 2017 gibi tedaviye basladik basinda bi histerskopi yapti polip vardi temizledi vs.embriyo kalitesi cok guzel olmasina ragmn rahim disina atti kanamayla neyse uzulmeyelim dedik bu arada ara kanamm hic kesilmedi tupten suphelendi hsg istedi ayrintili istda cektirdim al yanima gel dedi gittim tup sosis gibi sismis bankocanini skma moralini bozma lap.yapicam dddi bu sekilde tutunma zaten olamaz yazi gecirdik moral depoladim lap.yapti koru hastanesinde gece gunduz yanimdaydi cikisimi yapti ilgilendi ist donduk 2 ay ara verip don.embriyolari denedik yine rahim disina atti kanamayla embriyolar cok guzedi hic bi sekulde bozulma dehitrasyon vs .yoktu 16hucreli olmadi evet cok yoruldum yirandim ist ank arasi ama sirf hoca icin cok seviyorum guveniyorumm onun masumlugu dinginligi guven veriyo bana istda proflarin yuzunu goremezsn herseyi asistanlari yapiyo hele telde konusmk imkani yok adam nosunu dahi vermiyo gecenlerde ankdaydim konustuk gorustuk iste genetik vs .birsuru sey istedi detayli bakilacak ondan sonra tedaviye baslicaz istda yaptiripta pozitif alanda cok arklarimdan nasip kismet yha biraz uzun yazdm canim kbakma olacak ins ole disun arisutu bal polen karisimi var al ye ondan yunurta icin incir ye benim gibi avakado koyma marketlerde moral yuksek tut kisa bi tatile cik olmzsa havettepede sinan beksac var bide onu cok anlatiyolar esimin akrabalari esimde ankarali benimm bu sefer ucretsz izin almayi planliyorumm cok geriliyorum cunku is arklarimn cogu erkek kasiliyorum onlar beni pofpofladikca utaniyorumm

Novaart tüp bebek merkezinde tedavi oluyorum. İlk denememde tutmadı. Ahmet Hoca çok başarılı geçtiğini söylemişti ama sonuç negatif çıktı. Şimdi ikinci denemem ikinci transferi daha dün yaptılar. Fakat hoca ile bir türlü iletişime geçemiyoruz. Hiç konuşmuyor. Kafamızda hep soru işaretleri kalıyor. 5.gün embriyosu. Daha önce bu tüp bebek merkezinde tedavi gören varmı arkadaşlar. Bi bilgi alabilirmiyim

Asistaniyla konustunzmu Ahmet hocayla biz ayrintili konusmak istiyoruz diye aslinda Ahmet hoca konuskandir yogunlugami denk geldinz acaba ins bu sefer tutar yhaicini ferah tut

kişiye göre değişiyor dr seçimi en ünlü dr yaptırıyorsun olmuyor hiç tanınmamış bir yerde yapıyorsun tutuyor uzun bir süreçden geçmişsiniz ini bu sefer son olur ve tutar bebeğinize kavuşursunuz . herşey gönlünüzce olsun

Sagol cnm ins Allah razi olsun cumlemize seninde guzel haberlerini bekliyorumm❤

Asistaniyla konustunzmu Ahmet hocayla biz ayrintili konusmak istiyoruz diye aslinda Ahmet hoca konuskandir yogunlugami denk geldinz acaba ins bu sefer tutar yhaicini ferah tut
Valla canım benim her gittiğimde gerek Ahmet Hoca gerek Mehmet hoca çok yoğun oluyor. Yüzünü bir tek ultrasonda görebiliyorum daha ben odadadan çıkmadan hoca çıkmış oluyor. Aslında Ahmet Hoca çok güven veriyor adamın duruşu bile güven verici ama konuşamayınca sıkıntı oluyor. Ben her şeyi hemşirelerden öğreniyorum. Kan aldırdığı da yada ilaç yazdıklarında artık onlara soruyorumda cevap alıyorum. Bide sıkıntı şu pazartesi günü tekrar transfer oldum. Ailem beni yataktan kaldırmıyor. Dolanma ayakta durma yat şunu yapma bunu yapma bunun sebebide ilkinin tutmaması ne yapacağımı şaşırdım. Bide asıl problem sigarayı bırakamıyorum. Yani şöyle günde 15 tane falan içiyordum şimdi 3 tane falan içiyorum. O ada canım çok sıkılıyor ne yapıcam bilmiyorum.

Ayy canimm yha sikinti yapma stres cok onemli biliyosun aileler oleler malesef oyuzden bitek kendi ailem biliyo kimselere solemedik buseferde tuttumu tutmadi yok niye tuttmadi gibilerindn yayiliyo gidiyo umarim bu son tedavin olur hocalar cok yogunlar tip fakultrsi novaart ozel muayane derken zaten cok konusmuyolar Ahmet hoca yine konusuyo Mehmet hocamm bir iki cumle sole yapp gittiginde sole hocam de aklimdaki soramiyorum konusamiyorum haliyle stres olusturuyo insanda ben eski hastasiyim Mehmet hocanin catir catir konusuyorumm valla zaten sehir disindan gidip geliyorum mecbur dinleyip cvp verecek bazende trip atiyo simayy sen dolmusta gelmissin ciddiyim bak tele not yazip gidiyordumm cidden kaliteli hocalar sen bosver aileni kalk gez ye ic hic transfer olmamis gibi davran agir birseu yapmadan sigara konusuna gelincede esimde ayni konusan muzdarip birakamiyo zaten cok stresli isi sende yavas yavas azalt zamanla birakirsin hadi bakalim guzel bi haber bekliyorum ins saglicakla kal

Hoca konusunda haklısın ben not alıyorum soracaklarımı ultasondan sonra bi uğruyor soracaklarım var diyorum dinliyor yoksa her gittiğimde unutuyorum. Hemşire hanımlarda baya ilgililer benim ilk tedavim aklıma takılanı akşam whatsapptan yazıyorum hemen cevap veriyorlar

Allah razı olsun sizlerden. İnşallah en yakın zamanda kucağımıza bebe işlerimizi hayırlısıyla alırız. Süreç çok zor bir süreç ilaç aşıla tüp bebek derken insan ciddi anlamda hem maddi hem manevi çok yoruluyor.

Canım bide bir şey sorucam bugün transferden sonra 4.günüm am solkasığımda ağrım oluyor. Bu normalmi bazen ağrı bacağıma da vuruyor.

Canım bide bir şey sorucam bugün transferden sonra 4.günüm am solkasığımda ağrım oluyor. Bu normalmi bazen ağrı bacağıma da vuruyor.
Normal canim ilaclardan kaynakli oluyo yada yerlesmedir inskalk gez biraz evin icinde kan dolasimi olsun

Normal canim ilaclardan kaynakli oluyo yada yerlesmedir inskalk gez biraz evin icinde kan dolasimi olsun
İnşallah yerleşmedir.ilaç olarak progestan 200 lük sabah 2 akşam 2 olmak üzere kullanıyorum corasprin sabah folatro folik asit akşam bir tane kullanıyorum.Ama diğer ilaçları kullanmıyorum.sizde mi bu ilaçları kullandınız

Ilaclar hastanin durumuna gore hormonlarina gore degisiyo ins guzel haberler alirsn

Kızlar transferimin 7.günü bugün 3 gündür baş ağrım oluyor ama bugün inanılmaz bir ağrı var. Gözlerimi bile çok zor açıyorum. Siz transfer yaptırdıktan sonra bu şekilde bir baş ağrısı yaşadınızmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…