Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Inşallah canım zamanı var işte herşeyin onunda bir vakti saati var ne olursa olsun o saati bekliyo işte. Rabbim tez zamanda kavuştursun hepimizi bebisleriyle insallah

Bende korkarak sürekli ertelediğim tedaviye bugün başladım kısmetse bir koca poşet ilacı görünce kalp krizi geçirmek üzereydim ilk denememiz hayırlısıyla pozitif sonuçlanır inşallah :) dualarınızı bekliyorum hepinize dua ediyorum

Hic korkma o heyecanla zaman su gibi akip geciyo bende oleydim ilaclari gorunce gozlerim dolmustu ignelere baslayinca ne ara bitti ne ara yumurtalar toplandi benim gibi igne fobin varsa eger bir saglik calisanina yaptir o stresim minumuma inmisti igne saatleri cok onemli ona dikkat et stres ve sikintili insanlardan uzak dur bol yuruyus kitap oku bol su ic olumlu dusun ins guzel sonuclanir canimm guzel haberlerini bekliyorumm

inş her şey gönlünüzce olur benim ikinci denemem doktorum ahmet bey inş ilk denemede tutar

rabbim kimsenin umutlarını boşa çıkarmasın sağlıkçı olunca iğnelerimi kendim yapıyorum hatta dışarı çıkmışsam dolaba koydurup saatinde yapıyorum avantaj hemşire olmam bende gerginim sonuç ne olacak diye yaş olmasa bu kadar takmazdım

Kendim yada eşim yapacak iğne saatlerini eve gidişime göre ayarladık inşallah yapabiliriz ilk defa kendime iğne yapıcam çok heyecanlı inşallah güzel geçer Güzel düşünelim hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Ben akşam 8-8:30 arası yapcam ilaçlar oda sıcaklığında durabilirmiş inşallah senin içinde güzel sonuçlanır

Canim bak o konuda sansliymssn ne guzel hemsire olman ole dusunme hic amcamin kizi 42 yasinda 3 kizi en buyugu 21 yasinda hemsireuzuluyodu bi oglum olmadi diye menopoza girdim sanmis 3 ay adet olmamis kizida demiskki anne bi hastaneye gelde hocaya cikalim ilac yazdiralim menopoz icin erkense adet sokturucu yazsn hastaneye bi gidiyolar kan tahlil vs. Dr bakiyo sasiriyo iste mide bulantin varmi yok su varmi bu varmi derkn hicbiri yok diyo sadece kasiklarim agriyo adet olamadigim icin galiba diyo uok kizum hamilesin diyo soktan yere yigilmis hic beklemiyordm cunku cok duzensz adet olurmus bekarligindan beri 43 yasinda bi oglu oldu dunya tatlisi nasip kismet be kuzum hic ole dusunme calisma stres yogunlukta etkiliyo hemsirelikte cok zor bi meslek moralini yuksek tut olacak gibi dusun bu isler yasa bakmiyo 27 yasindayim 28 olucmmbenim yasimdaki kuzenlerim bekar daha ye ic gez tedaviler cok yipratti beni Allah yardimcimiz olsun

Bak yine benden cesaretliymssn normalde soguk kanliyimdir ama igne ilac olunca akan sular duruyo cocukken surekli penisilin yiyince heryerim suzgec gibi olurdu cocukluktan kalma o korku guzel gecer bi bakmssn tedavinin sonuna gelmissinz bende genetigin sonucunu bekliyoruz baslicaz Allah nasip edrse

Genetik testi senin için mi eşin için mi eşime yapılmıştı benim tedaviden önce hadi inşallah bu son tedavi olsun iğnelerde bitsin

Genetik testi senin için mi eşin için mi eşime yapılmıştı benim tedaviden önce hadi inşallah bu son tedavi olsun iğnelerde bitsin ☺
Benim icin istedi ins temiz gelirdi sonuclar Allah tn hayirlisi ins son olur yha kendimi motive etmeye calisiyorum ama ne mumkun

her gittiğim doktor ve çevrem hep yaşımı söylüyor ama 25 yaşında da boş kese oluyordu bende şimdide oluyor gebe kalıyorum ama embriyo gelişmiyor rabbim ol dedikten sonra herşey mümkün 4 gebelik geçirdim nasip değilmiş Allah bağışlasın ne güze hayırlı bir süpriz olmuş tdv başlayınca akşamları yürüyüş ve incir tüketeceğim inş herkes emeğinin karşılığını alır hep beraber seviniriz

karyotip genetik testimi sizinki biz gazide yaptırdık para verdik çabuk çıkmıştı.

Saglikcisin neler goruyorsundur sagligin yerinde olsunda gec olsun guc olmasin embriyo gelisimi neden olmuyo acaba genetik vs yapilmistir illaki hic canini skma eylulde lap.oldum operasyona girerkn bi agladim bi agladm ciktigimda yine ayni sagliktan ote hicbirsey yokmus elimden gelen emegi maddi manevi sarfediyoruz rabbimde goruyo ne insanlar gordum gebelik fotosunu atanmi dersin ailecek grubunda kuzenim erkek kuzenler amcalar herkes ekli oda ultrason fotosunu paylasti inanirmsn gruptan ciktim ne arkadasliklarimi bitirdim sanki olduda sokagami attik zaten is hayati strs sikinti bi milyonn simdi hic takmiyorum olursa olur Allah tn olmzsada hayatimi ona gore cizerim dunyanin sonu degil yha moralini bozma kendini dusun sagligini dusun gerisini Allah birak olacak ins neden olmasin 2yildir ist ank mekik dokumaktan yoruldm ama ne yapayim sirf bi yavrumuz olsun diye herkesle gorusmeyi kestimm bakalimm saglicakla kal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…