Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Devlet karsilamiyor maalesef çok teşekkür ederim beni yanıtsız bırakmadığınız için

Ricam ederim ne demek aklına takılan bir şey olursa dürt lütfen. İnşallah sen de hemen bebeğine kavuşursun allah emeklerinizi boşa çıkarmasın bunu gerçekten kalpten diliyorum.
Rabbim bütün isteyenlere versin inşallah pozitifi görüp bende olumlu sonuç alanlardan olurum Ne kadar güzel bir kalbiniz var umarım sizde yavrunuzu kucağınıza alırsınız saglikli gebelikler gecirirsiniz ❤ Çok teşekkür ederim

inş herşey gönlünüzce olsun

Kizlarr nasil gidiyoo tedavii guzel haberlerinizi bekliyorum genetik yaptirdim sonucu bekliyorum ona gore ignelere baslicaz su mubarek gunlerde rabbim dualariimzi kabul etsin ins herkesin yardimcisi olsun❤

Rabbim şu mübarek günlerde hepimizi bebislerimize kavuştursun tez zamanda inşallah Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin hepimizin yüzünü güldürsün Rabbim
Amin ins ancak bu surecte olanlar anlariz birbirimizi rabbim herkesin yardimcisi olsun siz basladinzmi tedaviye

3 başarısız tüp bebek denemesinden sonra doktorlar genetik testi yaptırıyorlar diye bisey duydum canım da ondan sordum..
Yok tatlim bir deneme yaptik embriyo kalitesi cok guzel olmasina ragmen tutunma olmadi tupte sivi birikimi vardi lap.oldum yeni basliyacagimiz tedaviden oncede detayli bakilsn istedik ne var ne yok birazda nasip kismet isi yha bazen bakiyorum 2.gun 4hucreli embriyo tutunuyo benim 3.gun 16hucreli embriyolarim tutunamadilar Allah tn hayirlisi saglik sihhat olsunda gerisi gelir ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…