Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Çok teşekkürler..Mehmet hocayla görüştüm. Önümüzdeki ay hsg çekilecek (kendisi yapmıyor) Denge laboratuvarında yaptırabilirim. 1000 tl civarı dedi. Histereskopiyi de kendisi temmuz adeti sonrası yapacak..

özel medikallerde daha uyguna çektirebilirsiniz geçen sene 350 tl idi bana pahalı geldi biraz

mayıs 18 de orda olmam gerekiyor adet olmasam bile siz nezaman gideceksiniz birde sormayı unuttum merkeze tahlil için ücret ödeniyor yoksa tüp bebek fiatı içinde sonramı ödeniyor
Bende ozamanlar gidicem büyük bir ihtimalle ben progestan için kan verdim geçen gittiğimde ama gazi hastanesinde vermiştim tüp bebek merkezine gitmedim daha hiç

Bende ozamanlar gidicem büyük bir ihtimalle ben progestan için kan verdim geçen gittiğimde ama gazi hastanesinde vermiştim tüp bebek merkezine gitmedim daha hiç
Belki daha düşüktür, henüz sormadım ücretini. Tamamlayıcı sağlık sigortam var. Karşılamada sorun çıkmazsa medical park bana çok yakın, orayı soruşturacağım bir de..

Son düzenleme:
Belki daha düşüktür, henüz sormadım ücretini. Tamamlayıcı sağlık sigortam var. Karşılamada sorun çıkmazsa medical park bana çok yakın, orayı soruşturacağım bir de..
Ama ben hiç duymadım tahlil ücreti diye bisey bence hepsi tüp bebek için ödenen ücretin içindedir.

Sakın denge ve düzende hsg çektirmeyin çekemiyorlar imkanınız varsa İstanbul şişli echomarda çektirin yoksa Ankara’da başka yer bulun

Sakın denge ve düzende hsg çektirmeyin çekemiyorlar imkanınız varsa İstanbul şişli echomarda çektirin yoksa Ankara’da başka yer bulun
Istanbulda ozel hastanede cektirdim cok ama cok memnun kalmistim aneztezili echomar gitmstim hic memnun kalmadim agrisiz acisiz olduguna inanmiyorumm

Ankara'dayım ben. İyi bir yer olsun istiyorum. İşinin ehli bir yer..

tahlil yapıldıgındamı veriliyor tlf görüştüğümde 8250 liranın içinde oldugu söylenmişti işleyiş nasıl
Canım, ben hsg ve histeroskopi yaptıracağım. O anlamda, bunlar tüp bebek ücretine dahil olan işlemler değiller. Tüp bebek ücreti içinde doktor muayene ve kontrolleri, kan alma vb, yumurta toplama, transfer ve hamilelik oluştuğunda 8.haftaya dek kontroller dahil. Diğer şeyler artıya giriyor.

Evet canım zaten hsg nin fiyati tüp bebekten ayri tabiki. Bildiğim kadarıyla zaten tüp bebek paket halinde oluyo sanırım

teşekkürlerr:)

Istanbulda ozel hastanede cektirdim cok ama cok memnun kalmistim aneztezili echomar gitmstim hic memnun kalmadim agrisiz acisiz olduguna inanmiyorumm
Echomar çok iyidir hiç ağrı yoktur tek geçerim .denge ve düzende kapalı dedikleri tüplerimin şişlide açık olduğu görüldü

yani benim tüp bebek doktorum denge de çekti şu cinnah caddesinde olan.
anestezili oldu.
temiz çıktı, sadece ters rahimliymişim onu öğrendik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…