Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Tedaviye ne zaman başlıyorsunuz? Ben Mayıs'ta başlıyorum. Ahmet Bey'in hastasıyım. Benden de istenmedi genetik tarama.

Tedaviye ne zaman başlıyorsunuz? Ben Mayıs'ta başlıyorum. Ahmet Bey'in hastasıyım. Benden de istenmedi genetik tarama.
bende mayıs 18 de başlıyorum ilaç verdi haftaya kullanmaya başlıyacağım yeni üye oldum tam olarak kullanmasını bilmiyorum yazıları geç görüyorum

bende mayıs 18 de başlıyorum ilaç verdi haftaya kullanmaya başlıyacağım yeni üye oldum tam olarak kullanmasını bilmiyorum yazıları geç görüyorum
Baya zam gelmiş canım 2000 civarı tutar geçen sene olcaksa 1610 tutmuştu benim
ekim ayında 3 500 buldu gazi üniversitesinde ilaçlar maddi olarak çok zorluyor birde pgt yapılırsa nasıl olur bilmiyorum sizin adınıza çok sevindim evlatlarınızı rabbim bağışlasın üye olmadan önce yorumlardan sizleri takip ediyordum. 42 yaşındayım şansım gittikçe azalıyor inş ahmet bey vesile olur rabbimde nasip eder

Hakkınızda hayırlısı olsun.önce Allah sonra ahmet hocamız sayesinde abimlerin ikiz prensesleri oldu.Ahmet hoca cok degerli önce insanlik olarak sonra doktor olarak Allah razı olsun ondan

Hakkınızda hayırlısı olsun.önce Allah sonra ahmet hocamız sayesinde abimlerin ikiz prensesleri oldu.Ahmet hoca cok degerli önce insanlik olarak sonra doktor olarak Allah razı olsun ondan
amin . inş banada umut olur allah bağışlasın prenseslerinizi bende kese oluşuyor ama bebek oluşmuyor genetik pıhtılaşma yapıldı sorun yok eşimdede yok sorun ne olduğunu anlamadık tüp bebekde tutmadı

Sagol cnm Allah razi olsun dilegim duam isteyen herkese nasip olmasi ...
Temin ediyorlarmis derken senin dedigin gibi canim yanlis bilgi de vermek istemem anlasmali eczane seklinde anlatmak istedigim uyguna geliyormus biz bi dunya para harcadik yani merkeze bagli degil para harcamak tup bebek tedavisi basli basina masrafli ve yorucu bi donem Rabbim herkesin yardimcisi olsun Arkadasin adina sevindim cnm biz ilk denemede tekledik zor bi durum

Sağol canım, epey yüksekmiş ücreti. Şimdi ki bilir ne olmuştur. Rahim filmi ne kadardır bilgin var mı peki?
Anestezi olmadan cektirecekseniz, ufuk universitesi hastanesine sorun isterseniz, ben 2-3 ay once sormuştum, film ucretine 55 lira civari dedi radyoloji bölümü, doktor istem yapsin derlerse de docent ücreti 112 liraydi,aklinizda bulunsun

Amin cnm ins sende sagsalim alirsin ins kucagina evet ole anlasmali ecz rabbim herkesin yardimcisi olsun olan var olmayan var zor bi surec maddi manevi insani cok yipratiyo dilerim tez xamanda isteyen herkese bende dahil nasip olur vallahi bnde cok sevindm cok deneme yaptilar 3.denemede nasip oldu cevremde cok var ilk denemedede tutan nasip kismet iste saglicakla kalin ..

Ilaclarla birlikte hemen hemen 15 bini bulur yani...
İlaçlar konusunda bişey diyemem herkesin farklı dozu oluyor ona göre de fiyat değişiyor. Ben geçen sene 7250 sadece hastaneye verdim. 3000 lira ilaçlar tuttu. 1500 lirada dondurmaya verdim. Yol parası v.s saymıyorum il dışından geliyordum. Bu sene ilaçlara da zam geldi. İlaçlar için şartları taşıyorsanız rapor çıkartın bence. Allah yardımcınız olsun.

Fakültede rapor çıkartamadık olmuyo dediler yaştan dolayı bide evlilik 3 yılın üzerinde olması gerekiyormuş ondanda kaybettik ama novaartta mehmet hocayla görüştük rapor cıkartırız dedi ama bilmiyorum cikartabilirmiyiz

Bende şehir dışından geliş gidiş yapacağım nekadar sıklıkla çağırdı acaba sizi kaç günde çağırdı?

Bende şehir dışından geliş gidiş yapacağım nekadar sıklıkla çağırdı acaba sizi kaç günde çağırdı?
Istdan gelp gidiyirum tedavinin boyutuna gore degisiyo cagirmasi gecen sene cok gelip gittim ameliyat olma durumum vardi sene basinda oldum operasyonu sadece tup tedaviyse en fazla 4-5kez git gel yaparsnz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…