Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım kalp atisina kadar kontrol ediyo ondan sonra 400 tl muayene aylık 6000 tlydi doğum kışın şu an ne oldu bilmiyorum 10 binde tup bebek
Canım tüp bebek değil doğal gebelik olursa inşallah Ahmet hoca ile devam etmek istiyorum da , birde biliyorsan hangi hastanede Doğum gerçekleştiriyor?

Arkadaşlar novaart ta ikinci denemeye başladım Ahmet Erdem in hastasıyım yumurtalar cumartesi toplandı 10 tane yumurta toplandı 8 i doluymuş 6 sı döllenmiş bakalım ne olacak yarın kaç tane kalacak çok korkuyorum ölecekler diye mesajımı okuyan arkadaşlar duşlarınız esirgemeyin
Cnm gonlunu ferah tut hepsi guzel dollenecekler ole dusun bende mehmet hocanin hastasiyim yaza baslicam 2.ye cok yiprandim bide istdan gelip gittigim icin ama iki hocayi kimselere degismm Allah hayirli omur versin ikisinede hocaliktan ziyade insan gibi adam gibi adamlar ins iyi olacak cnm dualarim seninle

Sağol canım allah razı olsun hocalardan bende memnunum bende uzaklardan gelip gidiyorum sürekli kontrole 350 km yol tepiyoruz ilki tutmuştu gelişmedi kürtaj oldum bu seferde tedirginim Allah’a şükür ilk denemeye göre daha rahatım allah evlat isteyen yanıp tutuşan tüm kullarına hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Sağol canım bende uzaklardan gelip gidiyorum sürekli kontrole 350 km yol tepiyoruz ilki tutmuştu gelişmedi kürtaj oldum bu seferde tedirginim Allah’a şükür ilk denemeye göre daha rahatım allah evlat isteyen yanıp tutuşan tüm kullarına hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
Ahh cnm bilmezmiyim gecen sene bu sene sabiha gokcenle pamukkale turizm zengin ettim ayriyeten ankarada kaldigim yeri mehmet hoca aratiyo iste yarin bekliyorum yada sugun bekliyirum apar topar gel git ayriyeten laparaskopi oldum mehmet hoca yapti cok ama cok memnun kaldm ins emeklerimiz karsiliksz kalmaz maddi manevi kolay degil kasimda don.denedik 7.gun kanama basladi olmadi bu sefer cok umitliydim cunku embriyo kalitesi sekli yapisi cok muntazamdi hicbir bozulma olmamisti ama takdir Allah tn dua edelim umidi yitirmeyelim olacak ins

Tabiki canım maddi manevi çok zorluyor inşallah olacak herşey allahtan o ol derse zaten kalite sayı hepsi bahane allah senin ve tüm bebek isteyenlerin gönlüne göre versin inşallah

Tabiki canım maddi manevi çok zorluyor inşallah olacak herşey allahtan o ol derse zaten kalite sayı hepsi bahane allah senin ve tüm bebek isteyenlerin gönlüne göre versin inşallah
Ins cnm Allah razi olsun seninde guzel haberlerini alirim ins:KK200:

Canım tüp bebek değil doğal gebelik olursa inşallah Ahmet hoca ile devam etmek istiyorum da , birde biliyorsan hangi hastanede Doğum gerçekleştiriyor?
Koru hastanesinde yapiyo diye biliyorum canım ben sadece tup bebek için gittim muayeneye gitmedim zaten farklı yerde

Rica ederim ama fiyat bilgisi için direk hocayla konuş muhasebeyle konusma
Cnm ben hic konusmadim konusamamda acikcasi utanir yerindibine girerim sanki ordaki tedavinin parayla olculuyo gibi hissederim mehmet beyi cok seviyorum hocam suna sukdr odeyelim bunu bole yapalim nasil dicem nasil konustunuz yani direk indirimmi yapiyo hocalar konusunca

Cnm ben hic konusmadim konusamamda acikcasi utanir yerindibine girerim sanki ordaki tedavinin parayla olculuyo gibi hissederim mehmet beyi cok seviyorum hocam suna sukdr odeyelim bunu bole yapalim nasil dicem nasil konustunuz yani direk indirimmi yapiyo hocalar konusunca
Hocam ücretimiz ne kadar diyeceksin 7250ydi 6500 e yapalim demisti dedi bize muhasebe direk 7250 diyo mesela dr la konuşunca dr ariyo onun dediği fiyatı oduyosun e kuzum ağlamayana meme yok sonuç Ta zaten maddi manevi acıdan yıpratıcı bi dönem

Hocam ücretimiz ne kadar diyeceksin 7250ydi 6500 e yapalim demisti dedi bize muhasebe direk 7250 diyo mesela dr la konuşunca dr ariyo onun dediği fiyatı oduyosun e kuzum ağlamayana meme yok sonuç Ta zaten maddi manevi acıdan yıpratıcı bi dönem
Haklisin kusum bu sefer bizde konusalim yani zaten zor bi surec sagol cnmsn kuzulari op yerime nasil biraz daha iyisinz demi

Haklisin kusum bu sefer bizde konusalim yani zaten zor bi surec sagol cnmsn kuzulari op yerime nasil biraz daha iyisinz demi
Bugün 90gunluk olduk teyzesi rabbim en yakın zamanda sanada nasip eder inşallah ikiz zor zanaat aglama krizlerine giriyoz ama cok şükür

Bugün 90gunluk olduk teyzesi rabbim en yakın zamanda sanada nasip eder inşallah ikiz zor zanaat aglama krizlerine giriyoz ama cok şükür
Oyy masallh cnm yha amin ins cok istiyorum buyuyecekler annesi dahada toparlanirlar saglikla buyusunler ins minik kuzular

Oyy masallh cnm yha amin ins cok istiyorum buyuyecekler annesi dahada toparlanirlar saglikla buyusunler ins minik kuzular
Inşallah canım rabbim herkese sağlıklı sıhhatli verdin inşallah gerisi hallolur

Ben Mehmet Hocayla devam ediyorum. Muayenehaneleri Cukurambar Ankara Ticaret Merkezinde. Zaten ayni yerde ikiside. Aylik 400 veriyorum. Durumum riskli oldugundan ayda iki kez cagiriyor. Testleri Gazide yaptiriyor. Ben Allah nasip ederse Gazide dogum yapacagim.

Arkadaşlar Nova art ta tüp bebek yaptırmak istiyorum. Kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz yok dediler. Bilgisi olan var mı? teşekkür ederim

Ben 2018 Temmuzda gitmistim. Muhasebeci 7250 demisti. İndirimle 6500 e yaptirmistik. Ama ilaclarla beraber 10000 e yakin bulmustu. Pesin vermistik. İlaclari da karttan cektirmistik. Ama simdi zamlanmis olabilir.

X