Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

suan hemen hemen ayni durumdayiz galiba sizinde 2. denemeniz olcak dondrlmuslar bana da mi acaba 1 ay normal deneyin der birincisi tutmadignda ne zaman cagrdilar tekrar beni arayacak ahmet hoca ama hala aramadi

1 ay hem ilaç kullandığımız için vücut dinlenmeli hemde bu arada siz deneyin dedi Rabbim sağlıkla versin hepimize inşallah pozitifi göstersin sağlıkla kucağımıza versin inşallah

kizlar bisey sorcam biz negatf sonuc aldk cuma gununden beri ahmet hocayi ariyoruz donus yapan olmadi bugun hemsireleri ariyorz acan yok merkezi ariyorz acan yok bi sskntimi var yogunlukmu var bilgisi olan varmi negatf sonuc aldktan snra guvenim tabiki sarslmadi ama boyle yapmalari ulasamamk bilgi alamamak cok kotu

kizlar bisey sorcam biz negatf sonuc aldk cuma gununden beri ahmet hocayi ariyoruz donus yapan olmadi bugun hemsireleri ariyorz acan yok merkezi ariyorz acan yok bi sskntimi var yogunlukmu var bilgisi olan varmi negatf sonuc aldktan snra guvenim tabiki sarslmadi ama boyle yapmalari ulasamamk bilgi alamamak cok kotu
Hocalar yurt dısındaydı. Tekrar bi ara canım

Allah allah bana da yurt dısında dediler hafta sonu gelcek diye bugune verdiler randevuyu demek cumartsi geldiler. Belki hatlarda problem vardır sen tekrar ara canım yoğunluk varsa ondandır

kizlar bugun merkezle gorusmeye gittim bu ay yapilmayacakmis 2. transferimiz haftaya sali icin randevualdm rahim duvarina bakcam gerekli gorursem biyopsi yapcam dedi simdiden icime bi korku dustu biyospi yaptran varmi daha once

Kızlar novaart nasıl bi merkez sizce memnunmusunuz ben geçen subat ayında orda yaptırdım tekrar düşünüyorum ama kararsız kaldım

Ahmet hoca mehmet hoca ikiside cok degerli insanlar. Hastayı insan yerine koyan aldıkları parayı son kurusuna kadar hakeden insanlar. Allah onlardan razı olsun. Ben cok memnun kaldım gözün kapalı gidebilirsin :KK200:

Nova artta negatif sonucu olanlar burda var mi...benim negatif maalesef...az once aradilar...ahmet hoca 1hafta icinde arayacak dediler...arayinca ne diyor acaba...deneyimi olanlar negatif ten sonra neler oluyor anlatir misiniz:KK66:

Nova artta negatif sonucu olanlar burda var mi...benim negatif maalesef...az once aradilar...ahmet hoca 1hafta icinde arayacak dediler...arayinca ne diyor acaba...deneyimi olanlar negatif ten sonra neler oluyor anlatir misiniz:KK66:
Sizin dondurulmuşmuydu? İlk denememi?

İlk bebeğinizde mi tüp?Kaçıncı gün embriyosu? Kusura bakmayın soruyorum böyle ben de ilk kez yaptırıcam
Yok canim estağfurullah sor tabiki....5.gun embriyosuydu...12 yasinda kizim ilk evliligimden....kizima bebek istedigim ilk ay hemen kolayca hamile kalmistim...bende bir sikinti olmayinca tup bebek denemem yuzde doksan tutar diye dusunmustum cok umutluydum...esimde sperm sayisi az..sanirim kalitesi de sikintili...cunku embriyolog aradiginda bazi islemler yapip dollenmeyi sagladiklarini soylemisti..
Buyuk olasilikla embriyolar kalitesizdi o yuzden olmadi diye dusunuyorum..

X