Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Yok canim estağfurullah sor tabiki....5.gun embriyosuydu...12 yasinda kizim ilk evliligimden....kizima bebek istedigim ilk ay hemen kolayca hamile kalmistim...bende bir sikinti olmayinca tup bebek denemem yuzde doksan tutar diye dusunmustum cok umutluydum...esimde sperm sayisi az..sanirim kalitesi de sikintili...cunku embriyolog aradiginda bazi islemler yapip dollenmeyi sagladiklarini soylemisti..
Buyuk olasilikla embriyolar kalitesizdi o yuzden olmadi diye dusunuyorum..
Sende sıkıntı olmaması güzel aslında.benim amh düşük fsh yüksek. Erkekte sorıun varsa daha kolay tüp bebek diye duymuştum. 5.gün e iyi gelmiş aslında. Dr bir şey söyledimi? Elinde kaç donmuşun daha var?

Sende sıkıntı olmaması güzel aslında.benim amh düşük fsh yüksek. Erkekte sorıun varsa daha kolay tüp bebek diye duymuştum. 5.gün e iyi gelmiş aslında. Dr bir şey söyledimi? Elinde kaç donmuşun daha var?
Uc taneydi zaten...bir tane kaldi...doktorum arayacakmis bir hafta icinde...beklemedeyim bakalım...transferden sonraki uc gun feci griptim acaba ondan mi tutmadi bilemedim..

Uc taneydi zaten...bir tane kaldi...doktorum arayacakmis bir hafta icinde...beklemedeyim bakalım...transferden sonraki uc gun feci griptim acaba ondan mi tutmadi bilemedim..
İnşallah kalan tutar.grip etki edermi bilemiyorum ama bi sebebi vardır mutlaka.yumurtalar kaliteli olmasa 5 güne gelemezdi bence.

İnşallah kalan tutar.grip etki edermi bilemiyorum ama bi sebebi vardır mutlaka.yumurtalar kaliteli olmasa 5 güne gelemezdi bence.
Dun gece saat 5.30 gibi uyandim...kulagimda negatif negatif diye sesler vardi..psikolojim kotu etkilendi cidden...rabbim yillarca ve defalarca deneyen herkese yardim etsin..gercekten cok zormus..insan basina gelmeden anlayamiyormus

Merhaba. Bendede fsh yüksek amh düşük. Ahmet hocami doktorun

Hmm novaart başlığı olduğu için bu ismi yazdım
Yanlislik oldu galiba benim değerler amh 0.01 fsh 160 tan 25 e düştü. Yumurta cikmadi
Mutlaka çıkar. Fsh yüksekliği yumurta oluşumunu baskılıyor. Ben astalife biesteron ve quenzimq10 kullandım faydasını gördüm. Benimde çok yüksekti. Kaç aydır yumurta takibindesin

Onceki transferin tarihi neydi kac gun gecti ben de bir tane dondurumusla bi kez daha deniycem o yuzden sordum canim

2ekimde transfer olmuştu canım bende 9. Gün lekelenme test günü adet başladı .5. Gün embriyosuydu taze embriyoydu ilk denemem. İkinci adet bu ay adetin ikinci günü gidicem 10-15 gün içinde transfer yapılırmış . Hayırlısı inşallah olur bu sefer

Mutlaka çıkar. Fsh yüksekliği yumurta oluşumunu baskılıyor. Ben astalife biesteron ve quenzimq10 kullandım faydasını gördüm. Benimde çok yüksekti. Kaç aydır yumurta takibindesin
Benim doktorum biesteronun sana çok bi etkisi olmaz dedi kullanmak istemiştim böyle deyince vazgeçtim 8 9 aydır takipteyim

2ekimde transfer olmuştu canım bende 9. Gün lekelenme test günü adet başladı .5. Gün embriyosuydu taze embriyoydu ilk denemem. İkinci adet bu ay adetin ikinci günü gidicem 10-15 gün içinde transfer yapılırmış . Hayırlısı inşallah olur bu sefer
Rabbim hayirlisiyla kucagina bir bebek versin insallah:)

4 ekim de regli olmustum 23 ekimde transfer yapilmisti...15 ila 20 gun icerisinde olur muhtemelen...rabbim bu kez pozitifi yaşatsın sana insallah :)

Kizlar cuma gunu negatif sonucunu ogrendim...ahmet hoca 1 hafta icinde arayacakmis...arayinca ne soyliycek acaba..tecrubesi olan var mi:KK66:

kizlar bugun merkezle gorusmeye gittim bu ay yapilmayacakmis 2. transferimiz haftaya sali icin randevualdm rahim duvarina bakcam gerekli gorursem biyopsi yapcam dedi simdiden icime bi korku dustu biyospi yaptran varmi daha once
Sendeki sikinti neydi canim...ben de 2 kasimda negatif oldugunu ogrendim..ahmet hoca arayacak dediler...seni aradi mi ne dedi..nasil oldu süreç anlatir misin

Merhabalar, merkezde mikroçip yaptıran oldu mu? Fiyat hakkında bilgisi olan...?

X