Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar test günüm yarın biraz önce kahverengi açık pembe lekenlenmem oldu korktum bi ama böyle bişey yaşayan varmı bugün transferin 9. Günü

Genelde yerlesme kanamasi derler cnm doktorun kimdi ? Hemsireye soyledin mi ? Bu arada sabrina hayranim ben transferden sonra 5 gunden itibaren test yapmaya baslamistim :) İnsallah pozitif sonuc alirsin canim

Genelde yerlesme kanamasi derler cnm doktorun kimdi ? Hemsireye soyledin mi ? Bu arada sabrina hayranim ben transferden sonra 5 gunden itibaren test yapmaya baslamistim :) İnsallah pozitif sonuc alirsin canim

Benim doktorum Polat Dursun canım benim sadece yum toplama ve transfer işlemlerim novaartta gerçekleşti doktoruma msj attım cvp bekliyorum bakalım Aslında çok merak ediyorum ama sabrettim canım tam gününde yapayım diye erken yapıp negatif görürsem üzülürdüm,inşallah yerleşme kanamasıdır:dua:

Benim doktorum Polat Dursun canım benim sadece yum toplama ve transfer işlemlerim novaartta gerçekleşti doktoruma msj attım cvp bekliyorum bakalım Aslında çok merak ediyorum ama sabrettim canım tam gününde yapayım diye erken yapıp negatif görürsem üzülürdüm,inşallah yerleşme kanamasıdır:dua:
ne yaptın canım

Doktorum sıkıntı yoktur dedi canım geçti şimdilik bişey yok inşallah yerleşme kanamasıdır yarın belli olacak artık hayırlısıyla dualarınızı bekliyorum:dua:
inş. dualarımız seninle Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın kendine çok dikkat et iyi akşamlar.

Kızlar selamm gebeliğin 3. Ay bitiminde demir hapına başlanıyor değil mi?

Kızlar dondurulmuş embriyo transferi nasıl oluyor kaç günde oluyor bilginiz varmı 2. Denemede dondurulmuş transferi olup pozitif olanlar neler yaptı acaba

Kızlar dondurulmuş embriyo transferi nasıl oluyor kaç günde oluyor bilginiz varmı 2. Denemede dondurulmuş transferi olup pozitif olanlar neler yaptı acaba
3 ay sonra yapıyolar kuzum ilk sonuçtan adetten sonra başlıyorsunuz bi kac hap kullaniyosun benim bildiğim

Yok canım benim ilkler tuttu ama ben cok dikkat ettim hep yattim

Bende çok dikkat ettim ama olmadı canım hayırlısı zamanını bekliyor sanırım çok yatmadım ara ara yürüdüm ev içinde ama hiçbir iş yapmadım annem vardı yanımda.Olmayınca olmuyor dondurulmuşlar olur inşallah son şans

Bende çok dikkat ettim ama olmadı canım hayırlısı zamanını bekliyor sanırım çok yatmadım ara ara yürüdüm ev içinde ama hiçbir iş yapmadım annem vardı yanımda.Olmayınca olmuyor dondurulmuşlar olur inşallah son şans
Son diye düşünme nasip diye düşün canım ben tutmayacagindan o kadar emindim ki cok üzülüyodum ikizim oldu

Son diye düşünme nasip diye düşün canım ben tutmayacagindan o kadar emindim ki cok üzülüyodum ikizim oldu

Çok deneme şansım yok rahatsızlığımdan dolayı canım ama inşallah olur hayırlısıyla ben bu sefer çok umutluydum ama olmadı kısmet çok üzüldüm Rabbim ikinci de yüzümüzü güldürür inşallah dualarını eksik etme

Reglinin ikinci ya da ucuncu gunu cagirirlar sonra rahîm kalinligin takip edilip ortalama 20 gun sonra transfer yapılır...hormonlarinda falan sikinti yoksa ekstra ilac igne verilmiyor.folik asit ve coraspirin iciyorum ben..ilk denemem dondurulmuslarla olacak 23 24 ekim gibi:KK66:

X