Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Arkadaşlar bende Nova art gitmeyi dusunuyorum. Ilk denemem olacak ve nasıl olacağını ne yapacagimi hiç bilmiyorum birde tüp bebek nekadar tutuyor ilaçlar dahil ? Ona gore kendimi hazırlayım bilgi verebilirmisiniz?

Arkadaşlar bende Nova art gitmeyi dusunuyorum. Ilk denemem olacak ve nasıl olacağını ne yapacagimi hiç bilmiyorum birde tüp bebek nekadar tutuyor ilaçlar dahil ? Ona gore kendimi hazırlayım bilgi verebilirmisiniz?
Ben geçen sene Ocak'ta başladım 10 bini buldu canım ilaçlar ve dondurma dahil İnşallah çok fiyatlar artmamiştir

Ben agustos ayinda basladim tedaviye...ilaclar dondurma vs 10 bini buldu canim

Şimdi 10 binden fazla tutat dolar bi ara artmıştı ya onlarda zam yapmıstı canım

Ondan bilgim yok canım ama daha uygun diye biliyorum 3 4 bin civarı. Doktorun ne uygun görürse onu dene derim. Görüştükten sonra karar
verirsiniz

Ben hiç aşılama denemedim zaten ne derse o. Sonuçlarımı götürdüğümde bakalim eşimin sonuclarinida nasıl bir tedavi uygularsa artık.

Faydalı olabildiysem Ne mutlu canım moral çok önemli sakın moralini bozma adetlerim bile düzenli olmuyordu Benim hiç umudum yoktu yani herşey nasip doktora inanc
Aynen öyle. Bende hiç adet göremezdim ancak ilaç içersem olurdum. Önce allah sonra doktorlara güven:KK200:

X