Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canim gecmis olsun. Hic korkma Allahin izniyle birsey olmayacak. Benimde plasentayla baglantili kese arkasinda kanamam vardi 4 cm di. Her an dustu dusecek diye korkarak yasadim psikolojim bozuldu ama Allaha sukur bugune kadar geldik insallah Rabbim saglikli sihhatli kucagima aldigim gunu de gosterir insallah. Seninde oyle olacak Allahin izniyle. Gunde 3 lt su ic. Ayaklarinin altina yastik koyup surekli yat. Kanama alani en kucuk harekette aktiflesiyor bu yuzden yemene icmene hareketlerine dikkat edersen birsey olmaz insallah saglikla kucagina almak nasip olur

amin canım hepımız sağlıkla kucaklarımıza alalım ınsaallah tesekkur ederım önerilerin için yatıyorum bnde ama ayagımn altına yastık koyunca belım cok agrıyo bırde nette sola dogru yatmak ıyı yazıyordu oyle yatıyorjm genelde gercekten stres yapmamak lazım ama ınsan kontrol edemiyor

Amin canım geçmiş olsun sana da rabbim sağlıkla kucağımıza versin inşallah

İyi akşamlar arkadaşlar ,rapor nasıl ve nekadar sürede çıkıyor Nova artta bilgisi olan bilgi verebilir mi?

Kızlar test günüm yarın biraz önce kahverengi açık pembe lekenlenmem oldu korktum bi ama böyle bişey yaşayan varmı bugün transferin 9. Günü

isimleriyle yaşasınlar Allah uzun ömür versin canım.
Kızlar test günüm yarın biraz önce kahverengi açık pembe lekenlenmem oldu korktum bi ama böyle bişey yaşayan varmı bugün transferin 9. Günü
sık sık karşılaşılan bi durum yerleşme tutunma aşaması olabilir stres yapma sakın takip et durumunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…