Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

I
Hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün sağlıkla bi an önce evinize hep birlikte dönün canım:KK200::nazar:[/QUOTEsagol canım allah razı olsun valla bugün gördümde rahatladım enfeksiyon ve ciğer leri gelişmemiş tam yavrularımın
Hayırlı olsun normal Doğum mu oldu ?
Yok kuzum acılmam var di da bebekler ters o yüzden sezeryan oldu ama fena ya sezeryan

I

Yok kuzum acılmam var di da bebekler ters o yüzden sezeryan oldu ama fena ya sezeryan
Çok mu zorlandın canım ters olmasaydı normal olacaktı yani tüp diye herkes sezeryan a. Yöneliyor ya o çok doğru gelmiyor bana sezeryan ın riskleri daha fazla ama tabi senin ikiz ve ters gelince mecbur Allah şifa versin... bebişler çıktı mı kuvözden

Çok mu zorlandın canım ters olmasaydı normal olacaktı yani tüp diye herkes sezeryan a. Yöneliyor ya o çok doğru gelmiyor bana sezeryan ın riskleri daha fazla ama tabi senin ikiz ve ters gelince mecbur Allah şifa versin... bebişler çıktı mı kuvözden
Baya zorlandım canım ben ama sezeryan da cok zor hareket edemiyon resmen yok canim çıkmadılar süt sagip goturuyoz

İyiyim canım sen nasılsın inşallah hayırlısıyla bugün 6.günüm cuma günü test günüm inşallah güzel haberler veririm dualarınızı esirgemeyin:nazar::dua:

Bende kanamayla griple ugrasiyorum cnm insallah iyi haberler verirsin dualarim seninle :)

Canim benim 6 haftadan beri iceride kanamam ve kanama alanim var iki gunde bir hastanelik oluyorum :KK43:
geçmiş olsun canım bende 6. haftadayım dün dontor kesenın arkasında kanama alanı var dedi ama lekelenmem fılan yoktu dün jel yaptım kıpkırmızı cıktı çubuk ıgne vuruldum yatıyorum. çok endıselendm daha kalp atısını yenı duydum Rabbim bize bağıslasın yavrularımızı.

X