Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Hiç birşey hissetmiyorsun 5 dakika dahi sürmüyor neden böyle birşey istiyorsun ki
Merhaba sizinde tüp bebek sanırım hayırlı olsun rabbim sağlıkla evladınıza kavuşmayı nasip etsin, soru sormak istiyorum ama ilk denemede oldumu ,yumurta toplama anestezilimi yapıldı transferden sonra nelere dikkat ettin ve bu süreçte neler yaptın yardım için lütfen

3 kez aşılama sonrasında 1. Tüp bebekte tuttu çok şükür ama malesef 2. Kez ohss hastası oldum güzel bi hamilelik geçirmiyorum malesef. Yumurta toplarken evet bayıltıyorlar hiç birşey hissetmiyorsun. Bende pko var çünki aşırı yumurtam oluyor allahtan yumurtalarım sağlıklı. 26 tane yumurtam toplandı Yumurta tıplamadan sonra bende asırı ağrılar şişlikler oldu o günden bugüne yatıyorum sürekli yattım ne iş tuttum ne dısarı cıktım. Korkulcak tedirgin olcak bişey yok ben istisnayım. ohss oldum çünki. Yumurta toplama ve transfer sırasında hiç acı ağrı olmadı baska sorun varsa sorabilirsin

merhaba arkadaşlar, bende tüp bebek yaptırmak için geçen ay bahçeci tüp bebek merkezine gittim, ama hasta ilişkileri açısından çok zayıf bulup novaarta geldim, ahmet hoca çok ilgilendi ve tüp bebek açısından acele etmeyelim, 2-3 ay bekleyelim hatta bu ay ilaç deneyelm önce dedi, letu diye bi ilaç kullandırdı, sürekli kontrole çağırıyor. solda 1 sağda 3 yumurta oluşmuş, çatlatma iğnesi yapmicam, normal sürecine bırakalım dedi. inşallah güzel sonuçlar alırız Eylül ayı herkese bayram olur inşallah:)

çok geçmiş olsun ohss nin bebeğe zararı yok sanırım, çoğul gebelik de değil , siz ağır geçiriyorsunuz bu durumu riski size değilmi inşşallah sağlıkla alırsın kucağına bebeğini, 26 adet beya olmuş yumurtan ikiz gebelik de olabilirdi kuvvetle ihtimal, benim daha tedaviye yeni başlandı,4. günüm kaçıncı günde toplandı yumurtanız ve transfer için 3 günmü 5 günmü beklediniz

Merhaba hayırlısı olsun hepimiz için öncelikle
Tüp bebek fiyatları nedir şu an acaba dolar arttı bende haftaya gidicem ama şimdiden merak ediyorum fiyatları ilaçlar falan ne kadar tuttu

Allah razı olsun canim sagolasin inşallah sende pozitif sonuç alırsın kafanı rahat tut bilmem alakası yok diyolar ama ben nerdeyse 4. aya kadar hep dinlendim kaynanamda kaldım iş yapmadım bişey kaldırmadım imkanım varsa sende yap doktorlar söyleniyo ama

Rahmimde kist oldugu için bebegin onlara dolanma ihtimali varmış o yüZden korkuyorum. Bebim 7. Günde toplanmıştı yumuartarım kaliteli oldugu için sanırım 3. Gün transferim oldu 5. Güne 4 yumurtam gitmişti2 yumurta kondu dendi 1 tanesi tuttu. Sun 7+3 günlük daha çok kücük cok zor agrılı günler geçirdim şuanda da rahmimde agrılarım var ara ara oluyor. Allah isteyen herkese nasio etsin sağlıkla kucagımıza alalım insallah

Allah'ın izniyle hiç bişey olmaz canim insallah dua et

bol bol dua edicem senin ve senin durumunda olanlar için ve sende bizler için dua et benim 5 günüm tedaviye başlayalı ve 5 yumurtam gelişmiş şu anda geriden gelenlerde olur inşallah şansım artar die ama 1 adet sağlıklı yumurta bile yeter inşaqllah sağlıklı bi gebelik ve sonrasında sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder rabbim

S seres67 Kaç yumurtan oldugundan ziyade ne kadar saglikli oldugu onemli. Bir bakiyorsun 5 gun embriyosundan iki tane konuldugu halde tutmuyor bir bakiyorsun 3 gun embriyosundan bir tane konuluyor ve tutuyor biraz da nasip kismet isi. İcini ferah tutup stres yapmadan beklemek dusuyor. Allah herkesin yardimcisi olsun.

inşallah siz hamilesiniz sanırım hayırlı olur inşallah sizde

Sağolasın allah razı olsun amin inşallahh

Canım inşallah sağlıklı bir şekilde tamamına erer hamileliğin de bebişini kucağına alırsın. Sen ve evlat sahibi olmak isteyen herkes her an duamdasınız. Korkma rahat ol. Benim arkadaşımın rahmi komple miyom kaplıydı doktor miyomlar alınmadan çocuğun olmaz dedi ama oğlu oldu. Hatta doktoru da çok şaşırmıştı. Bu dünyada yiyecek ekmeği içecek suyu varsa olur merak etme. Allah en iyisini bilir.

İnşallah inşallah

Merhaba hayırlısı olsun hepimiz için öncelikle
Tüp bebek fiyatları nedir şu an acaba dolar arttı bende haftaya gidicem ama şimdiden merak ediyorum fiyatları ilaçlar falan ne kadar tuttu
7250 tup bebek ucreti...805 ilaclar tuttu...450 lira da serum falan icin aldilar...1500 lira da embriyolar donduruldu...artik toplamasi senden

7250 tup bebek ucreti...805 ilaclar tuttu...450 lira da serum falan icin aldilar...1500 lira da embriyolar donduruldu...artik toplamasi senden

Canım bu fiyata yeni yaptırdıysan patron resmen çaldırmış Ben 2015’te saydıklarına 10bin liraya yakın para verdim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…