Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Benim de aklıma ilk “ ektopik” geldi, dış gebelik demek. Böyle bir geçmişiniz yoksa farklı bir terim kullanıyordur, ben benzer birşey duymadım.

merhaba kızlar bende ay sonu nova arta gitmeyi planlıyorum fakat şehir dışından geleceğim için kalacak yer sıkıntım var .Aranızda uzaktan gelip uygun fiyata günük kiralık ev yada otelde kalan varmı acaba ?

Canım merhaba. Eğer imkanın varsa kamu kurumlarının misafirhanelerini ayarlamaya çalışabilirsin hem temiz hem de hesaplı oluyorlar.

Slm kizlar ben de nova artta 6 agustosta tüp bebek tedavisine basladim..20 ağustosta yumurtalar toplandi...5.güne 3 embriyo kaldi donduruldu...ilk reglimi oldum.bir dahaki regli doneminde transfer yapilacak...ben merkezden cok memnun kaldim...ahmet beye gidiyorum ve cidden guven veriyor insana...

Merhaba canım benim doktorumda ahmet hocaydi ama mehmet hocada ilknur hocada işlerinin ehli insanlar ellerinden geleni yapıyolar nasip allaha kalmış transfer döneminde cok rahat bırak strese sokma kendini

Canım merhaba. Eğer imkanın varsa kamu kurumlarının misafirhanelerini ayarlamaya çalışabilirsin hem temiz hem de hesaplı oluyorlar.
Çok teşekkür ederim araştırcam hemen .Bide tüp bebeğe başlamadan önce test tahlil falan yapılıyormu adetin 1-2. Günü gidicem de

Çok teşekkür ederim araştırcam hemen .Bide tüp bebeğe başlamadan önce test tahlil falan yapılıyormu adetin 1-2. Günü gidicem de
Adetin ikinci gunu gittim ben ilk kez...birinci gunu aradim merkezi...ikinci gün gelin dediler.ikinci gun gittigimde once alttan muayene sonra kan tahlili yapildi...

Adetin ikinci gunu gittim ben ilk kez...birinci gunu aradim merkezi...ikinci gün gelin dediler.ikinci gun gittigimde once alttan muayene sonra kan tahlili yapildi...
Bana da adetin ikinci günü dediler de emin olamadım acaba önden gidilip tahlil falan yapılıyor mu diye İlaçlara da tahlil sonuçlarından sonra başlıyoruz o zaman öyle dimi

Bana da adetin ikinci günü dediler de emin olamadım acaba önden gidilip tahlil falan yapılıyor mu diye İlaçlara da tahlil sonuçlarından sonra başlıyoruz o zaman öyle dimi

Canım muayeneyi ve kan tahlilini adetin 2.günü yapıyorlar. Tahlil sonuçlarına göre de ilaçlara başlayacağını telefonla bildiriyorlar.

Canım muayeneyi ve kan tahlilini adetin 2.günü yapıyorlar. Tahlil sonuçlarına göre de ilaçlara başlayacağını telefonla bildiriyorlar.
Hemen başlanıyor ama ilaca dimi canım biz orada 15-20 gün kalacak yer ayarlıcaz çünkü

Miğdemin bulantısı bıcak gibi kesildi bebeğin kalbi durmuş olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…