Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kizlar gebeligin kacinci haftasinda Nova Artla anlasmamiz bitiyor bilgisi olan var mi ?

Kizlar gebeligin kacinci haftasinda Nova Artla anlasmamiz bitiyor bilgisi olan var mi ?

Canım 6 ağustos son adet başlangıcım, 17 ağustos transfer tarihim. Kaçıncı hafta oluyor sanırsam 6. hafta. Cumartesi nova artta ultrason randevum var sonrasında Ahmet hocanın muayenehanesinde kontrollere devam inşallah.

Cnm bana kimse muayenehaneye gel demedi. Bende mehmet hocanin hastasiyim. HattaAllah izin verirse haftaya 8 haftamda olacagim yine nova arta gidecegim. Sen ekstra bir ucret fln mi vermistin ?

Cnm bana kimse muayenehaneye gel demedi. Bende mehmet hocanin hastasiyim. HattaAllah izin verirse haftaya 8 haftamda olacagim yine nova arta gidecegim. Sen ekstra bir ucret fln mi vermistin ?

Yok canım ben ordaki hemşirelere sorduğumda kese ve kalp atışından sonra kontroller muayenehanede oluyor demişlerdi. Gerçi cumartesi günü gidince detay belli olur.

Yok canım ben ordaki hemşirelere sorduğumda kese ve kalp atışından sonra kontroller muayenehanede oluyor demişlerdi. Gerçi cumartesi günü gidince detay belli olur.

Allah Allah sasirdim. Bir git bakalim bizi de bilgilendir.

Ilaclar 3500 normalde...fakat ben calistigim icin devlet karsiladi..800 lira verdim sadece...

Nerede calisiyordun ? Rapor istemezsen devlet karsilamiyor diye biliyorum. Raporlu ilac cikarirsan indirimli aliyorsun. Bende calisiyorum ama sadece ilaca 2500 e yakin para verdim

Ben kese yide gördüm kalp atısınıda duydum cuma günü komtrole çağırdı mehmet hoca. Ücret falan söylenmedi henüz. Ama hamile kalındıktan sonra 2 ay ücretsiz kontrol diye duymuştum. Acaba doğumu ve doğuma kadar olan komtrolu ne kadar yapıuorlar bilgisi olan varmı?

Gidince detayı öğrenirim canım.

Canım iki aylik olana kadar novaarta ücretsiz gidiyorsun. Sonra muayenehaneye çağırıyor. Ayda bir kez ücret alıyor iki kez çağırıyor.ben haziranda dogum yaptım son muayne ucreti 450 tl idi
Doğum ne kadar acaba normal doğum? Aa zam gelmiştir ama baksana söylenene göre.

Kendi adima dogum asamasina saglikla gelebilecegimi cok umit etmiyorum Kanama, lekelenme, dusuk riski.. İnsallah Rabbim saglikla o gunleri gosterir insallah ama benim dogumum zaten sezeryan olmak zorunda cunku iceride kanama alanim var.
Gecmis konulara baktigimda ise dogum ucreti 6500 - 7000 arasi sanirim

Merhaba bayanlar. yakın zamanda dondurulmuş transferi olan var mı? Varsa acaba transfer ücreti ne kadar en son 2750 demişlerdi Mart ayında. Şimdiden teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…