Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Hemen başlanıyor ama ilaca dimi canım biz orada 15-20 gün kalacak yer ayarlıcaz çünkü ☺️
Adetin ikinci gunu gittim ertesi gun ignelere baslandi 11 gun igne yaptiktan sonra 12. gun catlatma ignesini yaptim 13.gun boştu 14.gun yumurtalarim toplandi:KK66:

Canım internette çok bilgi kirliliği oluyor. Aklında soru işareti kalmaması için bence doktorundan randevu iste ve görün. İnşallah herşey yolunda olur kafan rahat olsun.
İki gün önce baktık daha atıyordu kalbi. Haftaya cuma randevum :110: şehirdısındayım ha diyince gidemiyoyorum bide sürekli bebegin kaşbini dinlemek bebege zararlıymış sanırım

İki gün önce baktık daha atıyordu kalbi. Haftaya cuma randevum :110: şehirdısındayım ha diyince gidemiyoyorum bide sürekli bebegin kaşbini dinlemek bebege zararlıymış sanırım

Canım içini ferah tut.

Eşimin kuzeni 5.5 aylık hamileyken bebeğin kalbi durmuştu. 3 farklı doktor baktı. Ertesi gün bebeği almak için yatış yaptılar. İşlemi yapacak doktor tekrar bi bakayım dedi ve “bu bebeğin kalbi atıyor yaşıyor bu” dedi. Şimdi aslan gibi bir oğlu var.

Canım içini ferah tut.

Eşimin kuzeni 5.5 aylık hamileyken bebeğin kalbi durmuştu. 3 farklı doktor baktı. Ertesi gün bebeği almak için yatış yaptılar. İşlemi yapacak doktor tekrar bi bakayım dedi ve “bu bebeğin kalbi atıyor yaşıyor bu” dedi. Şimdi aslan gibi bir oğlu var.
Orayı oku burayı oku iyice kafayı yedim valla neyse dua etmekten baska yapacak bişeyimiz yok allah büyüktür

Orayı oku burayı oku iyice kafayı yedim valla neyse dua etmekten baska yapacak bişeyimiz yok allah büyüktür
Kalbinin atışını duymak zararlı ama ekrandan atışı gözüküyor zaten ona bakıyorlar sesi aileler için 1 kez dinletiyorlar ayrıca bulantın kesilebilir bulantının bebeğin yaşamasıyla alakası yok beta hcg bulantı yapar vücut o hormona alışmış olabilir yani hemen kötüyü aklına getirme

Kalbinin atışını duymak zararlı ama ekrandan atışı gözüküyor zaten ona bakıyorlar sesi aileler için 1 kez dinletiyorlar ayrıca bulantın kesilebilir bulantının bebeğin yaşamasıyla alakası yok beta hcg bulantı yapar vücut o hormona alışmış olabilir yani hemen kötüyü aklına getirme
Miğdemin bulantısı son gaz devam ediyor sen napıyorsun nasılsın canım

Bulanmasi iyi mi kotu mu bilmiyorum ama benim hic bulanmiyor sadece istahim cok kapali ve kasiklarimda felaket sanci var. İceride neler oluyor bilmiyorum. Bazen dusunuyorum keske bulansa da birseylerin yolunda gidip gitmedigini anlasam. Ara sira hafif bulanti yokluyor ama oyle cok vurmuyor. Allah sonumuzu hayir getirsin.

Eberre Eberre Bunlara mide bulantisi vs canini sikma hamileligin cogunda olabilecek seyler . Bak benim kanamam var kese cok asagida ve heran dusuk riski tasiyorum keske midem deli gibi bulansa da kanama dusuk riskiyle tasimasam. Her tuvalete kalktigimda her agri girdiginde ve her sabah uyanip kan var mi diye bakmaktan yoruldum :KK43:

Herkese hayırlı sağlık evlatlar nasip etsin rabbim önce,Dün bende Nova art tüp bebek merkezindeydim ve bugün başlıyorum iğnelere şehir dışından geliyorum bende, temmuz ayında başarızı bi aşılama sonrası 1 ay dinlenip bu merkeze başlamayı düşündüm ve karara verdim, mehmet hocanın hastasınıyım, çok konuşmasada güven veren bi duruşu var, aşılama denemeyi önderdi önce ben direk tüp bebek düşündüğüm için tedaviye başladık, hayırlısıyla başlayan herkese rabbim nasip eder inşallah sağlıklı hayırlı evlatlar

Merhaba arkadaslar,embriyo transferi sirasinda anestezi alaniniz oldu mu?ben o sekilde istiyorum ama sakincasi var mi bilmiyorum

Eberre Eberre Busgok0606 Busgok0606 bu arada ikinizi de tebrik ederim. Bebeklerinizi saglikla kucaginiza alirsiniz insallah. Benim basarisiz asilamalar sonrasi ilk tup bebek denemem. Su an gonal f kullaniyorum. Insallah benim ve isteyen herkesin de hayirlisiyla guzel sekilde sonuclanir sureclerimiz.

X