Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Yoo benim bi endişem yok şuan çok şükür ben meraktan gittim bebeğede daha erken diğer ultrasonlarıma baktım oğlumun onlarda da daha sonraki haftalarda gözükmüş ben merak edince strese giriyorum o yüzden stresten kurtulmak için betalara da başka yerde baktırdım ultrasonada tabiki çarşamba kendi hocam ne derse o hayırlı haberler olsun hepimize inşallah

İnşallahh bende cok heycanlıyım ve cokta tesirgin ya keseyi göremezsem ya kalp atısınız duyamazsam diye sürekli bunlar geliyor aklıma rüya bile gördüm

Benimde biraz ağrım oldu akşam hemen devlet hastanesi'ne gittim
Keseyi ve yolk saçı gördük çok şükür ama doktor kese iyi bir yerde değil biraz aşağıda dedi. Çok uzuldum. İnşallah zamanla düzelir hevesim kursağımda kaldı

Yatmalı gecireceksin fazla yürümeyeceksin canım assagida olunca uzulme

Canım benimde arada bi adet sancısı gibi giriyor ama aşırı değil senindemi öyle? Senin ne zamandı randevun

Yaaaa zekai tahire güvenilmezzz üzme kendini bak gör öyle bişi çıkmıcakk burayada yazıyorum aptal bi hastane bir çok yanlış teşhisi ve tedavisi var

Yaaaa zekai tahire güvenilmezzz üzme kendini bak gör öyle bişi çıkmıcakk burayada yazıyorum aptal bi hastane bir çok yanlış teşhisi ve tedavisi var

İnşallah dediğin gibi olur canim. Birde bana üstüne basa basa hiç gebelik geçirdin mi ? Sezeryanla doğum yaptın mı diye sordu. ilk gebeligim dedim hala sezeryani sormaya devam etti. Neden sezeryana bağlantı kurdu bilmiyorum. Plasenta previa mi öyle birşey varmış. Sanırım plesanta aşağıda olunca bu hastalık oluyormuş. İnşallah benimki düzelir Rabbim yüzümüze baksın. İşin garibi bu durum 200 hastada bir kişide görülüyormus. Nerde enteresan şeyler var beni buluyor

Sadece Zekai Tahir’deki doktora görünüp ona göre hareket etme canım. Maalesef bizim ülkemizde kesin tanı için 2-3 doktora görünmek şart. Mehmet Hoca veya Ahmet Hoca’ya da görün bakalım onlar ne diyecek.

Evet cnm Mehmet Hoca ne derse ona göre yol alacağım. Dün merkez kapalı olduğu için gidemedim agrimda olunca mecbur Zekai Tahire gitmek zorunda kaldım. Allah'ım korktuklarımizla sinamasin.

Bende de hafif hafif adet agrısı gibi geliyorda acaba normal mi

Valla cnm artık ne normal ne anormal inan bilmiyorum. Dış gebelik yada kimyasal dan korkuyordum aklımın ucundan aşağıda olacağı gelmemişti. Yani anlayacağın hangisi hangisinin belirtisi bilmiyorum icini ferah tut bisey olmaz. Nerde olmaz şeyler olur o da gelir beni bulur.

Kızlar benim de bugün transferimin 9. günü. Hafiften kasık ve bel ağrım var. İnşallah hepimiz bebişlerimizi sağlıcakla kucağımıza alırız. Bence fazla kafamıza takmayalım yiyelim içelim keyfimize bakalım ve Allah’a dua edelim. Herşey yolunda olur inşallah strese gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…