Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Gözün aydın :) bizde pazartesi tekrar gidicez bakalım seni tekrar çağırdı mı
Teşekkür ederim kızlar:)değerim 766 çıktı beni bayramdan sonra çağırdılar Zeynep .Pınar yanlışlık yapılması kötü olmuş inşallah bundan sonrası çok güzel geçer.

Kızlar şimdi bi yerde okudum da ohss olduktan sonra hiç sağlıklı doğum yapan görmemiş bi arkadasın teki gerçekten öyle mi ohss olunca bebek tehlikede mi oluyor canım sıkıldı ben ohss yim de

Kızlar şimdi bi yerde okudum da ohss olduktan sonra hiç sağlıklı doğum yapan görmemiş bi arkadasın teki gerçekten öyle mi ohss olunca bebek tehlikede mi oluyor canım sıkıldı ben ohss yim de

Cnm ignelerle tedavi gören bayanların çoğu ohss oluyor ama Allah'a şükür sağlıklı bebekleri oluyor bunları düşünme şimdi. Daha keseyi göreceğiz kalp atışını duyacağız önümüzde çok uzun bir yol var.

Merhaba kızlar hamile olanlar Rabbim hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin.olmayanlara tez zamanda versin.ben 7 kere denedim olmadı hayırlısı diyelim.ben de elimde menogon var 10. 2018 son kullanma tarihî.ankaradayım almak isteyen olursa görüşelim

Amin teşekkür ederiz. Gecenin en karanlık anı sabah güneş doğmadan hemen önceki anmış sanırım ordasınız dilerim tez zamanda doğsun güneşiniz. Sevgiler.

Herkese merhaba. Ben de cuma günü transfer oldum. Ahmet hoca yaptı transferimi. Bayramdan sonraki salı günü kontrole gidicez. İnşallah hepimizin süreci evlatlarımızı kucağımıza alana kadar hayırlı sağlıklı devam eder.

Bugun transferin 17. Günü kan sonucu 2 bin küsür.acaba ikizmi benim bebekleer bu arada ohss geçmedi aynı şiddetle devam ediyoe kızlar

Hadi baklım inşallah sen de mutlu haberler alırsın bizde seviniriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…