Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

19 a düşmüş değerim

Yaa canım çok üzüldüm ya kimyasalmış demekki Allahım sana sabır versin güç kuvvet versin inşallah canım benim hayırlısı buymuş var demekki daha bir vakti zamanı elden gelen birşey yok ama pes etmek de yok en kısa zamanda nasip olur inşallah Rabbim güldürsün yüzünü bir dahakinde inşallah canım benim

İdrar testine neden yansıması hala aklım almıyor kaldirima oturdum ağlıyorum kan verdim sonucunu bekliyorum

İdrar testine neden yansıması hala aklım almıyor kaldirima oturdum ağlıyorum kan verdim sonucunu bekliyorum

Canım idrar testinde sonucun 5 de olsa çıkıyor silik çizgi sıfırlanana kadar düzelmez yapı kendini daha da fazla üzme canım benim herşey Allahtan verende o alanda o yüzden hakkında her zaman en hayırlısı olsun inşallah neden tekrar kan verdin

Dlk2606 Cnm nova art tan tekrar aradılar değerimi tekrar olcmusler 170 çıkmış.
Pztesi kontrole gel dediler çok şükür Allah'ıma

Çok ağladım çok üzüldük eşimle.
Kendime söylemesi ayıp evde yemek yapmıştım bebek beslensin diye özenerek yapmistim tam yiyordum değerimin 19 olduğunu öğrendim o üzüntüyle yemegi geri boşalttım kursağıma takıldı lokmalar. Evden nasıl çıktigimi eşimi nasıl aradığımı bilmiyorum yazık o da apar topar koşarak geldi eli kolu birbirine dolaşmış

Yaa inanmıyorum canım benim çok şükür kıyamam ya Allahıma şükürler olsun çok üzülmüştüm bende iyide bu 19 değeri kim söyledi peki pazartesi günüde güzel haberlerle gel inşallah canım benim dualarımdasın

Canım benim kanım yanlis ölçülmüş
Hemşire arayıp soyledi . 19 çıktı HCG dedi.
Bende nasıl olur dedim bu kadar düşmez dedim lekelenmem de yok dedim sonra tekrar kanı labaratuvarda baktırmis tekrar aradı 170 sonucunuz dedi. Ama çok perişan olduk bende esimde çok ağladim şükür sonra yanlışlık olduğunu öğrendik

Hayy Allah şanssızlığa bak ya yani insan gerçekten şaşırır üzüntüden ne yapacaklarını çok sorumsuz davranmışlar gerçekten ama neyseki düzelmiş ve çok şükür değerinde gayet güzel artmış hep böyle devam etsin inşallah canım benim şimdi artık mutlu ol ağlama stres yapma bebeğinde etkilenmesin

kızlarrr mini mininin yanlış ölçülmüş 19 a düşmüş demişlerdi değeri 170 çıkmış yükselmiş. bende aradım sadece onda sorun vardı diğer hastaların doğru dediler ama hala kafam karışık
Allahallah çok ilginç ya neden o kadar fark var acaba konuştun mu merkezle canım onlar ne dedi
Laboratuvar farkı olabikşrmiş pınarınki yalnış ölçülmüş bende aradım sizinki doğru dedi bende biraz önce başka bş merke
Allahallah çok ilginç ya neden o kadar fark var acaba konuştun mu merkezle canım onlar ne dedi

Valla novartı aradım pınardan sonra bendede yanlışlık olabilir mi diye sizinki doğru dediler bende şimdi başka bş yere verdim bekliyorum sonucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…