Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Dün verdim canim. Allah razı olsun dileğim valla senin manevi desteğin de olmasa.. Gerçekten her animizda yanimizdasin Allah ne muradın varsa versin Hoppa

Anladım canım benim yarın versen artış daha iyi takip edilirdi ama olsun inşallah kat kat artsın değerin haber ver bizede çıkınca inşallah herşey güzel olacak canım :dua: Senden de sizlerden de Allah razı olsun canım benim iyiki varsınız Rabbim seninde ne muradın varsa versin canım benim çok teşekkür ederim :KK200::KK19:

Canlarım maşallah sizlere çok sevindim hep böyle güzel sonuçlar alalım inşallah :dua:

Mini_mini Mini_mini Kuzum kan vermişsin çok şükür pozitif çıkmış 6. gün içinde çok güzel bir değer bence kat kat artsın inşallah bugün tekrar verdin mi :KK200:

Tahazeynep Tahazeynep Canım çok sevindim 7. gün için baya belirgin çıkmış testte kan değerinde çok güzel bak boş yere üzdün stres yaptın kendine artık mutlu olma zamanı kat kat artsın değerlerin sağlıklı bir şekilde devam etsin inşallah :KK200: :dua:

Eberre Eberre Kuzum sen nasılsın bugün mü verecektin kan ben inanıyorum öyle hissediyorum senden de alacağız güzel sonuçlar Allahın izniyle dualarımdasınız hepiniz :KK200: :dua:

@paletteki sari Canım maşallah seninde idrar testinde çıkmış ilaçların etkisi olacağını sanmıyorum çatlatma iğnesi vurulmuş muydun inşallah güzel kan değerleride senden alacağız :dua: :KK200:

Rabbim çifter çifter gönlünüze göre nasip etsin her birinize inşallah :KK200: :KK19:
Yok canım çarşamba vercem allah nasip ederse kısmet artık umut yok ama yinede dua ediyorum:dua: allah razı olsun canım

Yok canım çarşamba vercem allah nasip ederse kısmet artık umut yok ama yinede dua ediyorum:dua: allah razı olsun canım

Çarşamba günü senden de güzel sonuçlar alacağız inşallah canım benim sakın umutsuz olma stres yapma üzülme güzel düşünmeye çalış Allahtan ümit kesilmez hem sen çok acele ettin varsa bile imkansız zaten o günlerde çıkması hakkında en hayırlısı en güzeli olsun inşallah canım benim dualarımdasın :KK200: :dua::KK19:

Dlk2606 Dlk2606 Yarında vereceğim canım bakalım artık hayırlısı ama kendimi hiç hamile gibi hissedemiyorum benim için mucize diye düşünüyorum bakalım

Çarşamba günü senden de güzel sonuçlar alacağız inşallah canım benim sakın umutsuz olma stres yapma üzülme güzel düşünmeye çalış Allahtan ümit kesilmez hem sen çok acele ettin varsa bile imkansız zaten o günlerde çıkması hakkında en hayırlısı en güzeli olsun inşallah canım benim dualarımdasın :KK200: :dua::KK19:
İnşallah dilekçiğim allah razı olsun :KK200:

Kızlar ya kadın doğum doktoruna geldin kan vermeye doktor bana sen gebe bile sayılmazsin 15 çıkmış değerin dedi. Bende katlanmasini bekliyorum dedimama Çok moralini bozdu birde bir ton sıra bekledim çok üzgünüm :cry:

Dlk2606 Dlk2606 Yarında vereceğim canım bakalım artık hayırlısı ama kendimi hiç hamile gibi hissedemiyorum benim için mucize diye düşünüyorum bakalım

Hayır canım sakın öyle düşünme bak çok şükür pozitif bir değer aldın ve katlanarak artacak inşallah :KK200: :dua:

Kızlar namazdan sonra yasin okudum mübin duasıyla ve isim isim hepinize dua ettim takdir rabbimin sizlerde duayı bırakmayın lütfen müslümanın müslümana duası makbul bu mübarek ayı da değerlendirelim inşallah

Canım benim Allah razı olsun kabul olsun tüm dualarımız inşallah :KK200: :dua:

Kızlar ya kadın doğum doktoruna geldin kan vermeye doktor bana sen gebe bile sayılmazsin 15 çıkmış değerin dedi. Bende katlanmasini bekliyorum dedimama Çok moralini bozdu birde bir ton sıra bekledim çok üzgünüm :cry:

Canım kadın doğumcuların her zamanki lafı işte takma sen kafanı değerin katlandımmı tamamdır zaten inşallah olacak oda sen dün kan vermemiş miydin zaten canım :KK200: :dua:

Bugün çamaşırımda çok az ve açıl kahve rengi lekem vardı novartta mesaj attım düşük engelleyici iğne verdiler onu vurulcam inşallah düşmez kızlar dua edin

Canım korkma o iğne kesecektir emin ol stres yapma hiç dinlen bol bol ve su iç sürekli kaçıncı günündü bugün canım kn ne zaman vereceksin yarın mı

Canım korkma o iğne kesecektir emin ol stres yapma hiç dinlen bol bol ve su iç sürekli kaçıncı günündü bugün canım kn ne zaman vereceksin yarın mı
Evet yarın vericem testi tekrar et dedi bende yerleşmede olur diye biliyordum beta 33 diyince birde 8. Günüm bugün iğneyi verdiler

Evet yarın vericem testi tekrar et dedi bende yerleşmede olur diye biliyordum beta 33 diyince birde 8. Günüm bugün iğneyi verdiler

Anladım canım iyi yapmışsın söylemekle hemen yarın inşallah artmış olacak değerin Allahın izniyle bol bol dinlen sen :KK200: :dua:

X