Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Benim karnımda ve belimde çok ağrı var ağrım arttıkca leke grliyo nokta kadar

Allah allah neden öyle oldu ki canım yat tuvalet dışında kalkma ayağa ve su iç bol bol Ahmet Hoca düşük tehlikem varken böyle demişti bana

Öncelikle merhaba arkadaslar. Tüp bebek yaptirmayi düşünüyorum. Daha önce bir negatif denemem oldu.şimdi tekrar başlayacağim ama merkez konusunda çok kararsızım.bu sayfayi takip ediyorum hamile olanlari görünce çok mutlu oluyorum.bende özel hastanelere karsi bi güven sorunu var.tecrübeli olan arkadaslarim nova art hakkinda sizlere sorum olacakti?
1)doktorunuz ve merkez ilgili mi ?
2)hastanenin laboratuvar bölümü sizce basarili mi?
3)ilaclarda ve tedavide rapor hakkindan yararlanabiliyor muyuz?
Cevaplarsaniz çok memnun olurum.

Öncelikle merhaba arkadaslar. Tüp bebek yaptirmayi düşünüyorum. Daha önce bir negatif denemem oldu.şimdi tekrar başlayacağim ama merkez konusunda çok kararsızım.bu sayfayi takip ediyorum hamile olanlari görünce çok mutlu oluyorum.bende özel hastanelere karsi bi güven sorunu var.tecrübeli olan arkadaslarim nova art hakkinda sizlere sorum olacakti?
1)doktorunuz ve merkez ilgili mi ?
2)hastanenin laboratuvar bölümü sizce basarili mi?
3)ilaclarda ve tedavide rapor hakkindan yararlanabiliyor muyuz?
Cevaplarsaniz çok memnun olurum.

Butun kontrollerini ultrasyonunu vs doktor kendisi yapiyor. Başka bir doktoru sokmuyor.
Ben labaratuvarini başarılı buluyorum dollenen ve 5 gune gelen yumurta sayisi fazla
Rapor gerçekli değil sadece ilaçlarda sanırım alabiliyorsun (Emin degilim) Ön görüşme de ücretsiz.

Anladim cnm insan olumsuz deneyim olunca iste hastanelere yaklasirken hep merak icinde oluyor.tesekkür ederim cevabin icin
Rapor veriyorlar merkezin en önemli ve en güvenilir tarafı laboratuvar ı ve embriyoloğu dr kısmına gelince baya yoğunlar ama her soruna cvp verirler sonuç itibariyle her halükarda 2 si prof 3 uzman kişi tarafınfan birii olmadığında diğerinin takibi avantajına sahipsin benim için önemli bir artı

X