Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Cnm inşallah tatlım bakalım ilk defa başıma geldiğinden çok panik yapıyorum aklımdan bir ton senaryo kurdum ya katlanmazsa, ya dis gebelikse, ya kimyasalsa diye sevinemiyorum hep kötü şeylere gidiyor aklim hiç hamile kalamam diye düşünüyordum o kadar umutsuzdum şu an bile sevinemiyorum inşallah artar degerim yarın sağlık ocağına gideceğim duramıyorum çünkü
Sen hangi ara gittin verdin kanı :KK54: tebrik ederim canım ne güzel hamilesin daha 6. Gün değilmi seninkide katlanır elbet kötü senaryolar yazıp bebişini üzme boşunaaa:super:

Cnm inşallah tatlım bakalım ilk defa başıma geldiğinden çok panik yapıyorum aklımdan bir ton senaryo kurdum ya katlanmazsa, ya dis gebelikse, ya kimyasalsa diye sevinemiyorum hep kötü şeylere gidiyor aklim hiç hamile kalamam diye düşünüyordum o kadar umutsuzdum şu an bile sevinemiyorum inşallah artar degerim yarın sağlık ocağına gideceğim duramıyorum çünkü
Canım artış 2 güne 1 olur yani yarın değilde öbür gün git illa gideceksen

Yarın sağlık ocağına gitsem hiç artis olmazmi ? Yoksa az bir artış mi olur ?

Olmaz bak ne güzel çıkmış erkenden değerin artacak o sağlık ocağına gitmene falan gerek yok boşu boşuna da stres yapma gününde zaten yüksek çıkacak yat rahat rahat keyfini çıkar dua et konuş bebişinle ya da bebişlerinle :KK45:

Verdim şimdi 1de çıkacak Allah ım inanamıyorum sabah annem zorla yaptırdı benim içime doğuyor diye o aldı kitleri görünce şok olduk

Ben sana transferden sonra seni odaya getirdiklerinde ne dedim :)
Olacak dedim hatırlıyor musun :oops:

Canım inan çok sevindim Rabbim devamını da getirir inşallah :) Testte baya belirgin çıkmış iyi cikicak sonucun inşallah :)

Ben sana ne dedim mehmet hoca tatil gitti diye endişelendiğinde belki ahmet hocanın eli uğurlu gelir demiştim canım ya şu sonucumu alayımda öyle emin olayım bide yalnışsa kötü olurum valla durdu zaman lşuan çok heyecanlıyım

Evet cnm ikimiz içinde inşallah güzel olacak herşey :KK28:
Sonucunda güzel çıkacak durduk yere ustuste pozitif çıkmaz cnm birşey var ki çıkıyor :)

Çıktı 32 çıkmış çok şükür rabbime inşallah artarak devam eder mucizemm çok heyecanlıyım tuşlara basamıyorum duygularımı yazamıyorum
Kaçıncı gündü canım bugün ben testini göremiyorum hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin inşallah bol bol dinlen

7.gün

Eklentiler

• IMG_20180813_095618.jpg
    IMG_20180813_095618.jpg
    18,9 KB · Görüntüleme: 40
X