Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

N

Eden iptal edilecek canim

Eşimle cok kotu tartıştık Sinirlendi yaptırmayalim tüp bebek fln istemiyorum dedi. Şu dönemde bütün yuk benim omzumdayken ve bütün acıyı koşturmayi ben yaşıyorken alttan almasını bekledim ama almadı. Akşam yemeği de yemedik. Sabah yedigimle duruyorum Cok kirdi beni şimdi de yattı. Nasıl uyuyabiliyor anlamıyorum ilaçları posetine koydum yarın iade edeceğim madem öyle iptal olsun tedavi dedim sen bilirsin dedi ve yattı. Çok zoruma gitti ben onun için kosturuyorken onun böyle yapması çok ağır. Bu yüzden ne hevesim kaldı nede sağlıklı beslenemedigimden düzgün yumurtam..

Kalk canım yemeğini ye kimse için degmiyo inan alttan almazlar falan erkeklerya bi yerleri incinir sen sakin kendini yıpratma ben transfer olmasada para veriliyo diye duydum yengemden oda novartta yaptirdi

Kalk canım yemeğini ye kimse için degmiyo inan alttan almazlar falan erkeklerya bi yerleri incinir sen sakin kendini yıpratma ben transfer olmasada para veriliyo diye duydum yengemden oda novartta yaptirdi

Daha yum bile toplanmadı yine de 7 bin lirayı alacaklar mi Offf hiçbirsey bilmiyorum canım moralim cok bozuk ağlayıp duruyorum. Yarın sabah giderken ilaçları da götüreceğim olmazsa konuşurum bakalım ne diyecekler

Ben transfer olmasada para alıyorlar diye biliyorum kuzum bi sor bakalım ama ne diyeceksin eşinle alakalı konuyu konuşma istersen gene sen bilirsinde yer evde oluyo caninida sıkma az yumurtan oluşursa gene sen üzüleceksin

Igne kesmedi hafif lekelenmeyle basladı bugün bi tık daha artmıştı sabah uyandıgımda, doktor tahlili çarsamba yaptırin dedi bugünde beklemedeyim umarım adet kanaması başlamaz, hayırlısı olsun insaallah hepimiz icinde..

Histereskopi yapılması en dogrusuymus aslında tedavi öncesi bende isteyecektim ama bi sorun gözükmedigi icin hemen baslayalim dedi doktor bakalim hayirlısi olsun cnm insaallah güzel haberler alırsın

Kızlar bizde cumartesi günü ilk muayenemizi olduk.Kan ve spermiyogram istedi.Tekrar ne zaman geleceğimiz ile ilgili konuşmadık.Adetimin olmasına bir kaç gün var.Acaba adet olunca mı başlayacağız.Merkezi aradım açmadılar

Canım lütfen bir anlık sinir ve üzüntüyle hareket etme iyi düşün çünkü kolay bir süreç değil insan maddi manevi yıpranıyor bence iptal etme ve hiçbir şeyide umursama üzme kendini biliyorum birde sana sormak lazım burdan söylemesi kolay oluyor ama hiç kimse için üzme kendini güzelce beslen ve kafandaki olumsuz düşünceleri at iğnelerini de yap bırakma eminim farkedecektir böyle bir zamanda sana davranışının yanlış olduğunu güçlüyüz biz herşeyin üstesinden geliriz lütfen bu şekilde düşün ve devam et tedavine inşallah herşey daha da güzel olacak Allahın izniyle

Anladım kuzum ayrıyetten progestan da kullanıyorsun dimi bazen oda sebeb oluyor lekelenmelere inşallah çarşamba günü alacaksın güzel haberler canım sakın ümidini falan kesme neden çarşambaya kadar ertelendi adet zamanın ne zamandı normalde canım inşallah Allahım gönlüne göre versin kuzum

Histereskopi yapılması en dogrusuymus aslında tedavi öncesi bende isteyecektim ama bi sorun gözükmedigi icin hemen baslayalim dedi doktor bakalim hayirlısi olsun cnm insaallah güzel haberler alırsın

Aynen canım bendende istemedi ilk başlarda ama birince deneme kimyasal ikinci deneme de düşük olunca birde embriyolar 5. gün iyi kaliteydi bu sefer başlamadan önce detaylı bir araştırma yapacağını söyledi inşallah son olur bu kez amin inşallah canım benim

Canım sperm sonuçlarınız çıkmıştır ona bakarak karar verirler sen mutlaka ara söyle belki bir sıkıntı olmazsa adetinede az kalmış bu ay başlarsınız sürekli ara elbet açarlar inşallah hayırlısı olsun hakkında güzel sonuçlar almak nasip olsun

Ulaştım şimdi dönüş yapacaklarmış.Teşekkür ederim

İnsaallah canim son olsun gercekten kolay şeyler atlatmiyoruz Rabbim kolaylik saglasin hepimizede.. bende yazdim biraz önce ahmet hocaya kanamaya dogru gidiyor hocam diye oda testi yaptir sonuclara bi bakalim dedi, simdi kan tahlili verdik 2saat sonra alacagız sonuclari.. Hayirlisi olsun insaallah hepimiz yavrularimiza kavusalim sagsaglim

Öyle tabi canım Allah yardımcımız olsun her birimiz güzel sonuçlar alalım inşallah ayy çok heyecanlı inşallah güzel değerlerle karşılaşırsın dua edeceğim senin herşey gönlünce olsun inşallah bizlerede haber ver canım benim sonucun çıkınca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…