Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Sonucum 19.61 ne demekki negatif mi

Hayır kuzum pozitif bir değer ama düşük biraz acaba düşük oldu da o yüzden mi artıyor kanaman yada kimyasal mı bilemedim belkide 2 gün sonra artacak 2 katı sen söyle mutlaka hocaya bakalım o ne diyecek haber ver banada kuzum merak ettim şimdi

Benimde 11. gunum idrarda yine negatif cikti. Allahim hakkimizda hayirlisini versin.

Canım üzme kendini hakkında hayırlısı olan neyse o olsun inşallah pes etmek yok hiçbir zaman senin ilk denemen miydi dondurulmuşun var mı? Hem hiç belli olmuyor bu bazen idrara çok geç geçebiliyor inşallah kan değerlerinde alırsın pozitif sonuçlar Allah yardımcın olsun :KK200: :dua:

Hayır kuzum pozitif bir değer ama düşük biraz acaba düşük oldu da o yüzden mi artıyor kanaman yada kimyasal mı bilemedim belkide 2 gün sonra artacak 2 katı sen söyle mutlaka hocaya bakalım o ne diyecek haber ver banada kuzum merak ettim şimdi
Tamam cnm haber veririm mutlaka insaallah.. doktora gönderdim sonuc göruntüsünü ama yogun sanirim görmedi daha..

Amin canim amin çok sagol
Canım üzme kendini hakkında hayırlısı olan neyse o olsun inşallah pes etmek yok hiçbir zaman senin ilk denemen miydi dondurulmuşun var mı? Hem hiç belli olmuyor bu bazen idrara çok geç geçebiliyor inşallah kan değerlerinde alırsın pozitif sonuçlar Allah yardımcın olsun :KK200:

Kızlar bizde cumartesi günü ilk muayenemizi olduk.Kan ve spermiyogram istedi.Tekrar ne zaman geleceğimiz ile ilgili konuşmadık.Adetimin olmasına bir kaç gün var.Acaba adet olunca mı başlayacağız.Merkezi aradım açmadılar
spermiogram normalmiydi peki embriyolog falan birşey söylemedimi

bizim tedavi yine ertelendi sanırsam eylülde başlıycaktık eşim bedelli bekliyodu askere gitcek sanırsam bir ay yok :KK43: :KK43:

bizim tedavi yine ertelendi sanırsam eylülde başlıycaktık eşim bedelli bekliyodu askere gitcek sanırsam bir ay yok :KK43: :KK43:

Kıyamam kuzum benim olsun üzülme sonra gitmesi belki daha zor olurdu hayırlısı böyleymiş demekki Allah yardımcınız olsun inşallah :dua:

X