Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Cnm ilaçları o an aldigimiz için miktarin hepsini karttan cektirdik raporu daha sonra öğrendim salı sabahına gel dedi. Salı günü doktora söylesem acaba çıkarır mı ? Olmazsa bir soracağım bakalım

Dlk2606 Prensesim benim sende benim icin cok degerlisin herseysin kardessin bencede tanışmalısınız cok tatlı bi insan rabbim gönlünün muradini verecek en yakın zamanda

Kızlar valla Allah ayırmasın maşallah diyin size :)
Benim ikinci gidisimdi ama herkes eşiyle geldiği için benimle çok muhabbet eden olmadı tek geldim tek döndüm Siz ne güzel birbirinizi bulmussunuz

Benim ikinci gidisimdi ama herkes eşiyle geldiği için benimle çok muhabbet eden olmadı tek geldim tek döndüm Siz ne güzel birbirinizi bulmussunuz
Burdan yazışarak görüştük canım rabbim sanada nasip etsin inşallah herkesin böyle bi arkadaşı olmali

Cnm ilaçları o an aldigimiz için miktarin hepsini karttan cektirdik raporu daha sonra öğrendim salı sabahına gel dedi. Salı günü doktora söylesem acaba çıkarır mı ? Olmazsa bir soracağım bakalım
Kaç senelik elisin kaç yaşındasın ona göre cikiyo canım bizde öyle yaptık sonra cıktı rapor zaten sonra iade ediyolar eczane

Cnm transfer sonucun ne olmuştu ? Dondurulmuslarin var mı ?

Kuzum ben şubatta başlamıştım ilk tedaviye kimyasal oldu o ikinci dondurulmuşlarla olmuştu pozitif aldım ama düşüky yaptım başka dondurulmuşda kalmadı maalesef ağustosta histereskopi olacağım eylül ekim gibide yeniden başlayacağım inşallah Allahın izniyle

Canım benim yaşadıklarımızı ancak yaşayan anlıyor gerçekten Allahım yardımcımız olsun her birimizin dualarını kabul etsin inşallah

Kızlar adetin 3 günü yani dün ultrasonla bakti doktor. Sağda 6-7 tane solda 3-4 tane dedi ama bunların ne olduğunu anlamadım bunlar yeni ayın yumurtalarımi yoksa geçmiş ayın catlamamis yumurtalarımi

Yok kuzum yeni olan büyüyecek yumurtalardır onlar hepside kaliteli olurlar inşallah

Dlk2606 Prensesim benim sende benim icin cok degerlisin herseysin kardessin bencede tanışmalısınız cok tatlı bi insan rabbim gönlünün muradini verecek en yakın zamanda

Canım benim iyiki tanıdım seni iyiki varsın güzel kardeşim dostum üzüntülerimizide sevinçlerimizide beraber paylaştık Allahım hep güldürsün yüzünü sağlıkla kavuş yavrularına teyzesi çok merak ediyor onları Allah razı olsun senden canım benim hep ol inşallah

Sormanda fayda var kuzum bence bi şansını dene inşallah gönlünce olsun herşey

Çok şükür bulduk öyle çok şükrediyorumki merkezde böyle güzel bir insanla tanıştığıma seninlede tanışmak nasip olur inşallah kuzum

Kizlar ben idrar testi yaptim cikmadi. Kanda cikar mi acaba. 9. günüm bugün

Kuzum sabret bakalım 12. gün değilmiydi senin test günün daha erken ümidini kesme hemen bence gününde direk kan ver Allahım güzel sonuçlar almanı nasip etsin inşallah

Kızlar merhaba bnde novaartta tedavi oldum ve transferin 9.günü kahverengi lekelenmem var normalmiki sizde oldumu

Kuzum bende ilk denememde 7. günde başlamıştı lekelenmelerim kan sulandırıcıyı kesmişti ikincide de pozitiften sonra olmuştu yine kesmişti Ahmet Hoca mutlaka arayıp bildir sen lekelenmelerin olduğunu test günün ne zaman hayırlı pozitif sonuçlar al inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…