Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ahmet hocaya yazdım cevap vermedi yoğunluktan sanırim pazartesi cok yogun oluyorlar.. insaallah hayirli haberler aliriz hepimizde..

İyi yapmışsın yazmakla kuzum müsait olur olmaz verir dediğin gibi bugün yoğundur amin inşallah canım :KK200: :dua:

Kuzum sabret bakalım 12. gün değilmiydi senin test günün daha erken ümidini kesme hemen bence gününde direk kan ver Allahım güzel sonuçlar almanı nasip etsin inşallah :KK200: :dua:
Evet canim 12 gun kan tahlilim. Ama korkuyorum adet sancıları oluyor . ya testi yaptiramzsam diyorum. Duaların icin cok tesekkurler canim. Amin:KK200:

Evet canim 12 gun kan tahlilim. Ama korkuyorum adet sancıları oluyor . ya testi yaptiramzsam diyorum. Duaların icin cok tesekkurler canim. Amin:KK200:

Anlıyorum o korkularını canım ama stres yapmamaya çalış güzel düşün inşallah alacaksın güzel haberler :KK200: :dua:

Kuzum bende ilk denememde 7. günde başlamıştı lekelenmelerim kan sulandırıcıyı kesmişti ikincide de pozitiften sonra olmuştu yine kesmişti Ahmet Hoca mutlaka arayıp bildir sen lekelenmelerin olduğunu test günün ne zaman hayırlı pozitif sonuçlar al inşallah :KK200: :dua:
Yazdi simdi hoca kan sulandiriciya devam et ama bi igne ismi verdi.. hemen panik olma yerlesme lekelenmesi olabilir dedi yaa insallahhh Allahimmm

Yazdi simdi hoca kan sulandiriciya devam et ama bi igne ismi verdi.. hemen panik olma yerlesme lekelenmesi olabilir dedi yaa insallahhh Allahimmm

Ayy inşallah canım benim inşallah yerleşmedir prulotan depot mu verdi iğneyi kuzum :dua:

zeynep0355 zeynep0355 canim doktora nereden yaziyorsun.

Kuzum genelde kaydetmediği numaralar arayınca açmıyor hocalar ama whatsapptan kendini tanıtıp yazdığında kaydediyor ve ondan sonra telefonda direk cebini aradığında hemen açıyor ben her aradığımda açtı her konuda yarımcı oldu sağolsun Ahmet Hoca :dua:

Teşekkür ederim canim.
Kuzum genelde kaydetmediği numaralar arayınca açmıyor hocalar ama whatsapptan kendini tanıtıp yazdığında kaydediyor ve ondan sonra telefonda direk cebini aradığında hemen açıyor ben her aradığımda açtı her konuda yarımcı oldu sağolsun Ahmet Hoca :dua:

Yarın sabah gidecek olan var mı kızlar aranızda ? Benim yarın kontrolum var gelirken iğnenin tekini de getir dedi iğne mi yapacaklar orda ? Çok heyecanlıyım ins yumoslar düzenli büyümüştür

Amin inşallah canım benim getir dediği iğne cetrotide dir büyük ihtimalle onu nasıl yapacağını anlatacaktır muhtemelen o yüzden getir demiştir hayırlısı olsun hakkında inşallah :KK68:

Amin inşallah canım benim getir dediği iğne cetrotide dir büyük ihtimalle onu nasıl yapacağını anlatacaktır muhtemelen o yüzden getir demiştir hayırlısı olsun hakkında inşallah :KK68:
İğneleri kendimizmi yapıyoruz ben korkarım :110: hergün gitsem onlar yapsa olmuyomuki

İğneleri kendimizmi yapıyoruz ben korkarım :110: hergün gitsem onlar yapsa olmuyomuki

Yok kuzum kendimiz yapıyoruz öyle senin için çok zor olur hergün gitmen çünkü saatlerini kaçırmadan yapman lazım hep aynı saatte olması lazım bende çok korktuğum için eşim yaptı hep seninde eşin yapabilirse o yapsın yada yakınında başka birileri ama genelde ilk başta bir tane deneyince kendi de yapıyor diyorlar ama inan bende denemedim hiç :olamaz:

Yok kuzum kendimiz yapıyoruz öyle senin için çok zor olur hergün gitmen çünkü saatlerini kaçırmadan yapman lazım hep aynı saatte olması lazım bende çok korktuğum için eşim yaptı hep seninde eşin yapabilirse o yapsın yada yakınında başka birileri ama genelde ilk başta bir tane deneyince kendi de yapıyor diyorlar ama inan bende denemedim hiç :olamaz:
kesin oda beceremez :KK70:

İnsaallah canim ya,Aynen evet cnm yaptirdik geldik uzandim biraz, senin durumun nasil

O iğne keser kuzum lekelenmelerini merak etme inşallah yarın da güzel sonuçlar alacaksın :dua: Ben beklemedeyim şuan canım 3. deneme için hazırlanacağım ağustosta histereskopi yapılacak sonrada eylül ekim gibi başlayacağız bakalım Allah yardımcımız olsun :KK200: :dua:

X