Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım detayını bilmiyorum valla ne yalan söyleyim biz gittiğimizde Ahmet hoca sekretere hasta için rapor çıkaralım dedi aşılama raporuydu ama nasıl alınıyor hiç bilmiyorum hep onlar ilgilendiler

Kaç yıllık evliydin peki o zaman cnm ?

Herkes novarttamıymış yauff , kesin çoğukişi orda denk gelmiş hatta sohbet bile etmiştir :))
Bende oradaydım ve halen devam ediyorum.. kızlar tez zamanda sağlıklı hayırlı evlatlarımızı kucağımıza alırız inşallah..

Herkes novarttamıymış yauff , kesin çoğukişi orda denk gelmiş hatta sohbet bile etmiştir :))
Bende oradaydım ve halen devam ediyorum.. kızlar tez zamanda sağlıklı hayırlı evlatlarımızı kucağımıza alırız inşallah..

Evet cnm sen ne zaman oradaydin
Amin inşallah hepimiz hayırlı güzel haberler veririz

'ne verdiler canım sana ilk parti 1610 tuttu ikincisi fiyatını bilmiyorum tup bebek raporu cıktı ban 675 tl geri aldık

Cnm 3 kutu Gonal F, 4 kutu Menopur , 5 kutu da Cetrotide verdi

Bu kadar tutmasına üzüldüm çünkü adetim düzenli hormonlarim düzenli amh orta seviyede ben az tutar diye düşünmüştüm :'(

Aa kuzum sendemi burda tedavi oluyordun benim kafam karıştı biran :KK48: Amin inşallah kuzum sneinlede karşılaşırız belki birgün :KK200: Biz Busgok0606 Busgok0606 ile herşeyimiz aynı gün olmuştu o kadar iyi o kadar tatlı bir insan ki o merkezin kazandırdığı en güzel şey oldu bana iyiki var :KK200: :KK19:

Bu kadar tutmasına üzüldüm çünkü adetim düzenli hormonlarim düzenli amh orta seviyede ben az tutar diye düşünmüştüm :'(

Kuzum banada aynı şekilde verildi gonal f den artmıştı bile dozları nasıl kaç doz kullanacaksın

Aa kuzum sendemi burda tedavi oluyordun benim kafam karıştı biran :KK48: Amin inşallah kuzum sneinlede karşılaşırız belki birgün :KK200: Biz Busgok0606 Busgok0606 ile herşeyimiz aynı gün olmuştu o kadar iyi o kadar tatlı bir insan ki o merkezin kazandırdığı en güzel şey oldu bana iyiki var :KK200: :KK19:
Bende çok kişiyle tanıştım , o odada beklerken sıramızı öyle dertleştik , kimi zaman güle oynaya yolladık birbirimizi, anesteziden nazik tokatlarla ayıltmaya çalıştık :))) herkes birbirine gönülden dualar ederek ayrıldı..

Kızlar adetin 3 günü yani dün ultrasonla bakti doktor. Sağda 6-7 tane solda 3-4 tane dedi ama bunların ne olduğunu anlamadım bunlar yeni ayın yumurtalarımi yoksa geçmiş ayın catlamamis yumurtalarımi

Dlk2606 Dlk2606 Prensesim benim sende benim icin cok degerlisin herseysin kardessin bencede tanışmalısınız cok tatlı bi insan rabbim gönlünün muradini verecek en yakın zamanda

Ben 3 kutu gonalf 2 kutu menopur du cetroditeydi canım yanlış hatırlamıyosam sonradan 3 cetrodite 1 kutu da menopur aldık 13 gün kullandım menopuru ama öyle üzülme kalanları acıkmadık kutuysa iade ediyolar rapor çıkacakmı size

X