Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım 1 yumurta alındı o da döllenme olmamış aradan 26 saat geçmesine rağmen.yani transfer olmayabilecek.merkezde iki kişi öyle bişeyşer konuşuyordu.transfer olmazsa paranın yarısı geri veriliyor diye.aslı var mı diye merak ettim bu konuşmanın.

Anladım kuzum vardır her işte bir hayır inşallah bir dahaki denemende bol bol yumurtaların olur :dua: Ben hiç duymadım onu ama bence verirler diye düşünüyorum transfer parasını

Z Zhl_ah canim cok gecmis olsun. Allahim bir daha yaşatmasın. Benim de ilk denemem de tuttu ama 8 haftalıkken bos gebelik oldu :110: simdi 2. defa deniyorum. Hayırlısı olur inşallah. Bende cok korkuyorum.

Z Zhl_ah canim cok gecmis olsun. Allahim bir daha yaşatmasın. Benim de ilk denemem de tuttu ama 8 haftalıkken bos gebelik oldu :110: simdi 2. defa deniyorum. Hayırlısı olur inşallah. Bende cok korkuyorum.

Canım sanada çok geçmiş olsun inşallah bu sefer sağlıklı bir şekilde görürsün yavrunu 9 ay bırakmaz seni Allahım pozitif sonuçlar almanı nasip etsin inşallah :KK200: :dua:

Kızlar merhaba size bi macun önerecegim gercekten cok etkili ve tup bebek tedavisindede etkili transfere 2 gun kalaya kadar kullanilabiliyor,tedavi haricide 3 ay kullanimdan sonra dogal yolla hamile kalanlar bile var hatta ylbir ayda bile, sayfadan takip ettim, yumurta gelisimi,rahim,ve kistlerde kucülmeler ve hatta yok olmalar ve daha neler neler.. ben kullandim ve faydasini gördüm adetlerim düzenli ve en onemlisi agrisiz oldu instagramda bir site c-life kadinlara özel macun incelemenizi şiddetle tavsiye ederim hem fiyati uygun hemde etkileri muhteşem,

Kızlar merhaba size bi macun önerecegim gercekten cok etkili ve tup bebek tedavisindede etkili transfere 2 gun kalaya kadar kullanilabiliyor,tedavi haricide 3 ay kullanimdan sonra dogal yolla hamile kalanlar bile var hatta ylbir ayda bile, sayfadan takip ettim, yumurta gelisimi,rahim,ve kistlerde kucülmeler ve hatta yok olmalar ve daha neler neler.. ben kullandim ve faydasini gördüm adetlerim düzenli ve en onemlisi agrisiz oldu instagramda bir site c-life kadinlara özel macun incelemenizi şiddetle tavsiye ederim hem fiyati uygun hemde etkileri muhteşem,

Merhaba canım sen ne aşamadaydın şuan novaarttasın değil mi?

Kızlar Nova Art da tüp bebeği ne kadara yapıyorlar ? Yaptıran arkadaşlar ne kadar ücrete anlaştılar ?

Bende tüp bebek yaptıracağım tavsiye eder misiniz ?

yasmi_n yasmi_n Canım nasılsın nasıl gidiyor yavruların nasıl iyisinizdir hepinizde inşallah :KK200: :dua:
Daha yeni gördüm yazını kusura bakma :KK19: bebekler iyi 12 haftalik olduk şükür canlandılar artık biri çok haraketli diğeri yan gel yat modunda bugün 2i test için kan verdim bebekler aynı gidiyor..Rabbim sonunuda gösterir insallah. Allah'ım bu duyguları sanada yaşatsın inşallah en kısa zamanda.
Rabbim isteyen herkese versin Allah'ım daha fazla aratmasın inşallah.

Kızlar Nova Art da tüp bebeği ne kadara yapıyorlar ? Yaptıran arkadaşlar ne kadar ücrete anlaştılar ?

Benim ilaçların 1610 tuttu canım 7250 de ücreti bence önce doktorunla konuş hocam indirim yapabilirmisin falan diye

Tşk ederim canım iyi dileklerin için inşallah evlat hasreti ile yanıp tutuşan herkesin kucakları bebişlerle dolsun

Canım merkezi tavsiye ederim ben kesinlikle gözünün arka da kalmayacağı ve doktorlarına sonsuz güvenebileceğin bir merkez fiyat konusunda da benimki ilaçlar dahil 10.000 i bulmuştu ama sonradan zam geldi tabi ama doktorun raporda çıkarabiliyor konuştuğun zaman ve elinden gelen yardımıda yapabiliyorlar bazen sağolsunlar inaşllah hayırlısı olur hakkında :KK200: :dua:

X