Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Selam kizlar. Bende novartta tedavi oldum. Şuanda transferimin 5. günü. Ne hissedeceğimi bilmiyorum:KK12: hepimizin hakkinda hayirlisi olsun inşallah. Belirtiniz olmuş muydu kizlar. Hatırlayan var mi.

Selam canım inşallah güzel pozitif sonuçlar alırsın belirtilere hiç takılma bence hep güzel düşünmeye çalış güzel olsun inşallah bende 4. günden itibaren hep kasıklarımda ve vajinal bölgede batmalar olmuştu onun dışında hiçbir belirti yaşamamıştım :KK200:

Peki sonucun
Selam canım inşallah güzel pozitif sonuçlar alırsın belirtilere hiç takılma bence hep güzel düşünmeye çalış güzel olsun inşallah bende 4. günden itibaren hep kasıklarımda ve vajinal bölgede batmalar olmuştu onun dışında hiçbir belirti yaşamamıştım :KK200:
Peki sonucun nasildi senin canim

Ahmet Erdem birsey demiyor. Sadece Dr. Um dedim doğal adet olmayan hamile kalamiyormuş dedim. Sen kafana takma dedi

Öyle dediyse sıkıntı yapma kuzum vardır bir bildikleri sen güven Ahmet Hocaya herşey yoluna girer pozitif sonuçlar alacağın günlerde gelir inşallah :dua:

sorun neydi peki bide kendiliğinden hamileymişsin :)

Cnm sanmıyorum 1 gün geciktiginde kan tahlili yaptirmistim negatif çıktı. Çıksa onan çıkardı bu yüzden umudum yok.
Bizde sorun eşimin morfolojisi 5 hizli sperm sayısı da biraz düşük çıktı. Doktor normal yolla olur dedi ama bizim yaş faktörü olduğu için beklemek istemedik gerçi tüpte tutacak mi o da belli değil :)

Pozitif sonuç aldım kuzum ama 7 haftalıkken düşük yaptım Rabbim tekrardan sağlıklı bir şekilde nasip eder inşallah her birimize :KK200: :dua:
Üzüldüm canim. Bende bir önceki denememde yasadim ayni şeyi. 8 haftalıkken kürtaj oldum.Allahim tüm isteyenlere nasip etsin hayirlisiyla canim.:KK200:

Cnm sanmıyorum 1 gün geciktiginde kan tahlili yaptirmistim negatif çıktı. Çıksa onan çıkardı bu yüzden umudum yok.
Bizde sorun eşimin morfolojisi 5 hizli sperm sayısı da biraz düşük çıktı. Doktor normal yolla olur dedi ama bizim yaş faktörü olduğu için beklemek istemedik gerçi tüpte tutacak mi o da belli değil :)
hayırlısı olsun inşallah nasipte varsa olur biz elimizden geleni yapalım ben buna inanıyorum :)

Üzüldüm canim. Bende bir önceki denememde yasadim ayni şeyi. 8 haftalıkken kürtaj oldum.Allahim tüm isteyenlere nasip etsin hayirlisiyla canim.:KK200:

Çok geçmiş olsun kuzum çok iyi anlıyoruz birbirimizi Allahım tekrardan nasip etsin inşallah ben çok şükür kürtaj olmadım peki yine novaarta mıydı o denemende kuzum :KK200:

Çok geçmiş olsun kuzum çok iyi anlıyoruz birbirimizi Allahım tekrardan nasip etsin inşallah ben çok şükür kürtaj olmadım peki yine novaarta mıydı o denemende kuzum :KK200:
Yok canim. Novartta ilk denemem. Adana da yaptirmistim. ben adanadan gidiş gelis yaptim ankaraya.

Yok canim. Novartta ilk denemem. Adana da yaptirmistim. ben adanadan gidiş gelis yaptim ankaraya.

Anladım canım zor olmuştur öyle de çok uzak araları Allah yardımcın olsun inşallah değer hepsine güzel sonuçlar alırsın :dua: :KK200:

Ben bir şey sormak istiyorum transferden sonra yatmak gerekiyor mu bu süreçte çok izin almam gerekir mi :KK43:

Canım aslında doktorlar önermiyor yatmayı yani ilk 2 yada 3 gün yeterli oluyor diyorlar sonra ağır kaldırmadan kendini yormadan uzanıp eğilmeden devam edin diyorlar ben ilk denememde öyle yaptım ilk 3 gün izin aldım sonra döndüm işime ama işte olduğum için tabi beslenmeme yeteri kadar özen gösteremiyordum kimyasal oldu ilki 2. de de 10 gün izin alıp evde uzanarak ve beslenmeme çok dikkat ederek geçirdim günleri onda da pozitif almıştım o yüzden ben yine evde olacağım 10 gün kişiden kişiye değişebilir tabi oda ama ben yatma tarafındayım :KK200: Alabilirsen izin en azından 1 hafta almaya çalış derim kuzum

X