Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Cok iyi anliyorum seni canim ben daha ilk sefer denicem ama etrafimdaki herkesin cocugunun olmasi kimseye skntimi soyleyememem benm de psikolojimi alt ust ediyor.. Insallqh biraz daha savretcez ve olacak allahin lutfu o kadar buyukki bazisini evladuyla bazisinida evlatsizligiyla imtihan ediyor.. Hakkimizda hayitlisi
Insallh canım ilk tedavide ikiz olup ikinci denemede tutmamasi daha da yordu beni tedavi süreci korktuğum kadar zor değildi. İnsallh seninki de kolay geçer normal yolla gebe kalanlara okadar imreniyorum ki anlatamma

Slm kızlar bende yarın kan vermeye gidicem ve ulturosonla bakıcaklarmış tedaviye kısmetse yarın artık başlıyoruz rabim yardımcımız olsun

Insallh canım ilk tedavide ikiz olup ikinci denemede tutmamasi daha da yordu beni tedavi süreci korktuğum kadar zor değildi. İnsallh seninki de kolay geçer normal yolla gebe kalanlara okadar imreniyorum ki anlatamma
Aynen canim bazen arkadaslarimla gorusesim bile gelmiyor bu yuzden bi gun iyiyim bi gun kotu.. Ama moral depolamamiz laZim en onemli sey cunku bu bende haftaya gidicem doktora insallah yol haritamizi belirlicez

İnsanların sürekli çocuk var mu deyip soru sormalari yok dediğin zaman sana aciyarak bakmalari ve maalesef bizim toplumumuzda çocuk olmayınca insanlar bir aile olarak bakmıyor bile .Bu durum benim Rabbimin bana ikram ettiği imtihan ama hayatımı bu dönemde zorlaştıran insanlarla da ugrasmak istemiyorum

Mrb kizlar nete giremedim kusura kalmayin...histereskopi oldum polipler alindi...rahme cizikler atildi tutunmayi kolaylastirsin diye diger adetle ilaclara baslayacagiz...
Ayliin cok sevindim canim insallah kucagina almayi nssip eder rsbbim...darisi bizlere olsun...
Topik cogalmis insallah bebislerde cogalir...

Kızlar haklısınız devamlı bebek sorulması aile gibi gorulmemek insanı etrafından uzaklaştırıyor ama bizim sınavımiz da bu.Allah'ım kolay atlatmayı ve evladımızi kulağımıza almayı nasip etsin inş.
Gittikçe kalabaliklasiyoruz keşke bir liste hazirlansa kim hangi aşamada, kaçıncı deneme vb bilgiler olsa.
Thorbank geçmiş olsun merak ettik seni.kib.
Yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz.
İyi geceler kızlar....

Mrb kizlar nete giremedim kusura kalmayin...histereskopi oldum polipler alindi...rahme cizikler atildi tutunmayi kolaylastirsin diye diger adetle ilaclara baslayacagiz...
Ayliin cok sevindim canim insallah kucagina almayi nssip eder rsbbim...darisi bizlere olsun...
Topik cogalmis insallah bebislerde cogalir...
Canım senin histeroskobi yi ahmet hoca mi yapti

İnsanların sürekli çocuk var mu deyip soru sormalari yok dediğin zaman sana aciyarak bakmalari ve maalesef bizim toplumumuzda çocuk olmayınca insanlar bir aile olarak bakmıyor bile .Bu durum benim Rabbimin bana ikram ettiği imtihan ama hayatımı bu dönemde zorlaştıran insanlarla da ugrasmak istemiyorum
Aynem canim senin hissettigin herseyi anlayanbiliyorum.. Biraz daha sabredelim insallah moralimizu bozan insanlardan uzak duralum

selamlar bende novartta tüp bebek deniyorum arkadaşlar benim tedavim başlayalı 6. gün bitti yarın kontrolüm var inşallah bu 3. tedavim olacak doktorum Ahmet hoca yumurta rezerv problemim var Allah kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah

1 yumi oldu bir tane döllendi:KK48::KK48:
inşallah bu sefer 2 yumim oldu:KK200::KK200::KK200::KK200:
Önemli olanda döllenme si rabbim ol dedim i olur allhin izni ile .bi arkadasin 15 yumurtası olmuş hepsi de boş çıkmış birde bu açıdan düşün senin ki 1 yumurta ama döllenmis rabbim kolay kilsin.ben sana söyle bir tavsiyede bulunayim eşim rizeden özel bal karisimi getirrti. Daha çok kaliteli yumurta oluşsun diye iğneleri kullanırken bu baldan da yiyoduk. Bir kaşık hatta kızdım ne alakası var bu kadar para verilir mi diye 10 gün kullandım sadece faydasini gördüm kesinlikle kalitesini artı riyo söyle söyleyim benim geçen sene büyüklü kucuklu 19 yumurta toplandı sadece 10 tanesi olgun olgun olanların 6 si dollendi demişlerdi 2 tanesi de 1.kalite denildi.bu sene de 13 tane yumurta toplandı 13 u de olgun dedi 9 tanesi dollendi 5 tanesi 1.kalite dedi ve 4 tanesini de dondurdu

Histereskopiyi mehmet hoca yapti canim...polipler vardi onu aldi...rahim icini kontrol etti bir de rahme cizikler atti...adet bitimi 3 veya 4 gun oluyor ancak benim lekelenmeler devam ettigi icin iki gun sonra oldu...

Simdi estorfem verdi ...adetle ona baslayacagim...aramiza yeni katilan arkadaslar hosgeldiniz..

Cc
Histereskopiyi mehmet hoca yapti canim...polipler vardi onu aldi...rahim icini kontrol etti bir de rahme cizikler atti...adet bitimi 3 veya 4 gun oluyor ancak benim lekelenmeler devam ettigi icin iki gun sonra oldu...[/QUOTE canım histereskopi olunan ayda transfer olmuyor mu

X