Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Simdi estorfem verdi ...adetle ona baslayacagim...aramiza yeni katilan arkadaslar hosgeldiniz..
Canım ben de hala estrofem ve bant kullanıyorum pazartesi tekrar kontrolum var bir türlü yeterli kalınlığa gelmedi.hayırlısı olur inş.senin adet ne zaman.

Ooo maşallah güzel kalınlaşmış ayşem e2 biraz düşük ama bant yükseltiyor onu.300 e falan çıkar şimdi bantla.hem rahim duvarinida kalinlaştırıyor.o banttan bende kullandim.parayla almasaydin devlet karşılıyor transferden sonrada kullanmani isteyecekler.çok güzel olur inşallah transferin ve sonucun :KK66:
Aylin nerdesin canım bugün tekrar test yaptirdin mı? Ben pazartesi tekrar gidicem kontrole.7,7 çıktı kalınlik.e2 de 204 .benim de senin gibi geç olacak sanırım.pazartesi 21.günüm: (

Mrb kiskar banada histeroskopi yaoilcak nasil oluo ne zamn yapilmasi gerekio
Canım senle ben aynı gibiyiz ama sen galiba ikinci transferinide oldun ben de histereskopi Olacağım Perşembe günü bakalım ne çıkacak .ben sordum genel anestezi Altın'da oluyormuş Mehmet hoca sende hiç birşey çıkmaz bence diyor ama neden olmuyor ki o zaman .inşallah Hayırlısı olur Hepimiz için

12 gün sonra olması gerek canım...inşallah istenilen kalınlığa ulaşır ..bir de o sorun çıkarsa offff yanı...hayırlısı bakalım..
Kaç günde bir kalınlık ölçümü yapılıyor canım...

Aylin nerdesin canım bugün tekrar test yaptirdin mı? Ben pazartesi tekrar gidicem kontrole.7,7 çıktı kalınlik.e2 de 204 .benim de senin gibi geç olacak sanırım.pazartesi 21.günüm: (
Yaptirdim canim 400 çikti.hiç üzülme ayşem benimde 30.gün yapilmisti biliyorsun.yeterki sonucun pozitif olsun rahat ol sen. dualarim sizinle hergun dua ediyorum

Thorbank problem çıktıkça insanın morali bozuluyor inş çıkmaz canım.
Aylin canım zaten sen moral kaynağı oldun bana.inş ben de senin gibi pozitifi görürüm de bu yorgunluklara değer.maşallah değerin ne güzel artmış.Allah'ım devamını getirsin.isteyen herkese nasip etsin inş...

Önemli olanda döllenme si rabbim ol dedim i olur allhin izni ile .bi arkadasin 15 yumurtası olmuş hepsi de boş çıkmış birde bu açıdan düşün senin ki 1 yumurta ama döllenmis rabbim kolay kilsin.ben sana söyle bir tavsiyede bulunayim eşim rizeden özel bal karisimi getirrti. Daha çok kaliteli yumurta oluşsun diye iğneleri kullanırken bu baldan da yiyoduk. Bir kaşık hatta kızdım ne alakası var bu kadar para verilir mi diye 10 gün kullandım sadece faydasini gördüm kesinlikle kalitesini artı riyo söyle söyleyim benim geçen sene büyüklü kucuklu 19 yumurta toplandı sadece 10 tanesi olgun olgun olanların 6 si dollendi demişlerdi 2 tanesi de 1.kalite denildi.bu sene de 13 tane yumurta toplandı 13 u de olgun dedi 9 tanesi dollendi 5 tanesi 1.kalite dedi ve 4 tanesini de dondurdu
Masallah canim Ben tek yumim oluyo artik saliya catlatma olur he zaman getirtecez de yiyecez
Sonuc Allah's kalmis OL derse olur

slm kızlar bende dün gittim kan verdim ultrosınla bakıldı gonalf merional cetrotide iğneler verildi şuanda cetrotide hariç diğer ikisini yapıyorum salı tekrar kontorolüm var bakalım ne olacak hepimiz için hayırlısı.....başka bir konuşmalarda liste yapılmıştı kim ne durumda diyen onu biz de yapsak yaa nasıl yapılıyor acaba? fikri olan var mı

slm kızlar bende dün gittim kan verdim ultrosınla bakıldı gonalf merional cetrotide iğneler verildi şuanda cetrotide hariç diğer ikisini yapıyorum salı tekrar kontorolüm var bakalım ne olacak hepimiz için hayırlısı.....başka bir konuşmalarda liste yapılmıştı kim ne durumda diyen onu biz de yapsak yaa nasıl yapılıyor acaba? fikri olan var mı
mrhb son günlerde bende bu merkezı arastırıyorum daha önce 2tup denedim muane ucretı tüp ücreti ne kadar biliyormusunuz yardımcı olursanz çok sevinirim

Arkadaşlar 2.transfer için ilaçlar adet bittikten sonra mı Başlıyor acaba

İnsanların sürekli çocuk var mu deyip soru sormalari yok dediğin zaman sana aciyarak bakmalari ve maalesef bizim toplumumuzda çocuk olmayınca insanlar bir aile olarak bakmıyor bile .Bu durum benim Rabbimin bana ikram ettiği imtihan ama hayatımı bu dönemde zorlaştıran insanlarla da ugrasmak istemiyorum
Bana kendi ablam bile sizinki evlilik değil evcilik diyor her defasında diyorum biz korunmuyoruz Allah vermiyor diye . 4 yıllık Evliyim

Başına gelmeyen bilmez bizim yaşadıklarimizi.hiç kolay değil oysaki.
Bu şartlarda eşinle bir yolda yürümek birbirine destek olmak asıl evlilik bizimkiler . Insanlar arka arkaya istemeden hamile kalıyor . her adet günü kan gelmesin diye tuvalete gitmiyoruz , psikolojik olarak her ay hamile belirtileri yaşıyorum .

X