Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Zor bir surec insanlsrin basite almalari..cocuk yok mu arkasindan kac yillik evlisiniz ne bekliyorsunuz sorulari...bebek magazalarindan kacarcasina uzaklasmalar ....yenidogan hediyesi alirken ic burkulmalari....arkadaslarinin cugunun evi son model arabasi olmasina ragmen 30 bin tl tedavi harcamalarina vermek...gercekten anlamayan bilemez ...

Zor bir surec insanlsrin basite almalari..cocuk yok mu arkasindan kac yillik evlisiniz ne bekliyorsunuz sorulari...bebek magazalarindan kacarcasina uzaklasmalar ....yenidogan hediyesi alirken ic burkulmalari....arkadaslarinin cugunun evi son model arabasi olmasina ragmen 30 bin tl tedavi harcamalarina vermek...gercekten anlamayan bilemez ...
Bir de zamani gelmemistir daha diyorlar ya gayet normal birsey gibi sinir oluyorum kendiniz yasasaniz girurum diyorum icimden..para konusuda tabi cok buyuk bir yikim insanlar ilk ay hamile kalip hic bir skntisi olmadigi icin orta halli bir hastanede 2000 liraya dogum yapiyolar biz bunun kac katini veriyoruz sadece bebek icin

Memnuniyet kisiden kisiye degisebiliyor canim ...ama doktorlar guleryuzlu ve rahat konusabiliyorsun...sana bos vaatlerde bulunmuyorlar...ilk denemen isen tercih edebilirsin

350 canim ama orada tup yaptirmaya karar verirsen muayene ucreti almiyorlar...sorun nedir acaba...nerelerde yaptirmistin oncekileri

350 canim ama orada tup yaptirmaya karar verirsen muayene ucreti almiyorlar...sorun nedir acaba...nerelerde yaptirmistin oncekileri
6.yılımızı girdik poc var bende esim de sorun yok ilk tüpü centrum tup bebek merkezinde denedik ikinci tüpü hacettepe de aslında hacettepeden ve hocamizdan memnunum ama sonuçta devlet hastanesi imkanları kısıtlı 1,5 seneyi geçti ikinci tüpe maddi manevi çok yıprandım sizin sorun ne

Cikolata kisti canim...uc kez bir merkezde bir kez acibadem maslak ve suan novaart...hacettepe imkani kisitli derken orasi unv hastanesi daha gelismis degil mi...

Cikolata kisti canim...uc kez bir merkezde bir kez acibadem maslak ve suan novaart...hacettepe imkani kisitli derken orasi unv hastanesi daha gelismis degil mi...
Evet üniversite hastanesi ama bir embriyo transfer ediliyo ozel le ücretler ayni

Ucretlerin yuksek olmasi sasirtici dogrusu...raporla belki bi nebze fayda saglamistir...insallah mutlu son burada olur...

Herhalde ankarada yasiyorsunuz biz disardan geldigimiz icin maddi kulfet daha da artiyor
Inşallah canım evet ankaradayim hep diyorum dışardan gelenler daha sıkıntı çekiyor diye e rapor olunca 1milyar farkediyo ozel dede devlettede en azindan bi gidip görüşmeyi düşünüyorum bu merkezle Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah çok zor

X