Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kullanıyorum kuzum kan pıhtılasmasın dıyeymıs o

Anladım canım benim progestanı da genelde ilk 3 ay kullandıyorlarmış hayırlısı olsun inşallah yeterki sağlıklı olsunlar teyzeleri de yesin onları

Anladım canım benim progestanı da genelde ilk 3 ay kullandıyorlarmış hayırlısı olsun inşallah yeterki sağlıklı olsunlar teyzeleri de yesin onları
Saol kuzum Allah razı olsun belki der bu gittiğimde su gün bırak dıye

Canım estrofemı keseyi görünce bıraktık biz 1 asprın 1 folık asıt 2 de progestan kullanıyorum ben
Peki bırakman gerektiğini doktorun mu söyledi.Bana kimse bi şey demedi malesef hemşire de doktorumda ilaçlara devam et dedi.Günde 2 estrofem ,1 folibol ,2 progestan ,1 clexan iğne kullandım.Corraspirinde kullanıodum kanamam oldugu için bıraktım şimdilik

E
ver canım Ahmet hocaya gidiyorum ben kere görünce sordu neler kullanıyorsun diye estrofemı bıraktık

Kanama olur olmaz coraspini bıraktırıyorlar canım aynen ama diğerleri hakkında pek bir bilgim yok

Benim doktorum mehmet hoca, bana kimse bi şey demedi suan cok sinirlerim bozuk.Sabahtan beri araştırıorum.Kimisi 3 aya kdr kullanıormuş ama sonuçta zararlıymış.Bugun aradım zaten bana bi şey olmaz dedi 10.haftaya kdr kullandırttığı olmuş.Bugün bırak dedi artık.Persembeye randevum var sorucam yine detaylıca.Doktora güvenmekten başka çarem yok

Belki e2 değerin düşüktür onun için devam et demiştir canım kaçıncı haftandasın en önemlisi doktora güvenmek

Canım rahat ol Allahın izniyle hiç birşey olmaz bebeğine stres yapma kendine de bebeğinede doktorlar biliyordur sen devam et güvenmeye canım bende çok okudum uzun süre kullananları kafana takma çok canım

Belki e2 değerin düşüktür onun için devam et demiştir canım kaçıncı haftandasın en önemlisi doktora güvenmek
Canım gebelik ortaya çıkınca hiç kan alınmadıki e2 düşük mü normal mi bilinsin.Her hafta 1 kere gittim ultrasondan baktı bi ara kanamalarım oldu onun için de dinlenme önerdi.Düşük riskim oldu.Suan da hep yatıyorumBen suan 10.haftanın içindeyim 10+4 oldum.İnş olmamıştır bir şey.

Maalesef negatif çıkmış testim rabbim bekleyenlere müjdeli haberler versin inşallah

Canım ilk denemen miydi dondurulmuşun var mı üzülme bol bol dua at Rabbim böylesini hayırlı görmüş demekki Alahım en kısa zamanda nasip etsin inşallah

Canım rahat ol Allahın izniyle hiç birşey olmaz bebeğine stres yapma kendine de bebeğinede doktorlar biliyordur sen devam et güvenmeye canım bende çok okudum uzun süre kullananları kafana takma çok canım
Cok tesekkür ederim moral için inş dediğin gibidir canım.

Cok tesekkür ederim moral için inş dediğin gibidir canım.

İnşallah canım inşallah birşey sorabilir miyim pozitifi dondurulmuş embriyo transferinde mi aldınız birde 2 tane negatifiniz araştırıldı mı neden olmadığı kusura bakmayın biraz fazla sordum hakkını helal et

Son düzenleme:
Canım ilk denemen miydi dondurulmuşun var mı üzülme bol bol dua at Rabbim böylesini hayırlı görmüş demekki Alahım en kısa zamanda nasip etsin inşallah

Yok 3. Denemem dondurulmuşum yok yani 9 toplandı 7 döllendi dediler 5. Gün transfer günü 2 kaldı dediler 2 koydular kaliteleride çok iyidi ama tabi bunlar rabbimin ol emrinin üstünde şeyler değil şükğrler olsun ki inançlı biriyim hikmetinden sual olmaz demek ki hayırlı olmayacaktı o ben istediğime verşrim istediğime vermem demiş tevekkül ettim ben mevlamın benim için düşündüğü daha iyi bişey var demekki

Canım benimm ay ne kadar güzel düşünüyorsun vallahi herkezin senin gibi düşünmesi lazım valla Rabbim inşallah o güzel kalbine göre verir en hayırlısını en kısa zamanda inşallahhh pes etmek yok Rabbim en kısa zamanda tatdırır o güzel duyguyu tüm isteyenlere inşallah

Ben de mehmet bey.in hastayım. Geçen yıl hamileydim. Transferden 4 hafta sonra bırakmamı söylemiş estrofemi, notlarıma göre.

Ben de mehmet bey.in hastayım. Geçen yıl hamileydim. Ve ilk adetime göre 6. Haftada prednol.u bırakmamı söylemiş, notlarıma göre..yumurta toplamadan sonra 3.haftaya denk geliyor bir anlamda..

Transferden sonra kullanmadın yani hiç değil mi canım prednol'u?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…