Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Hadi 2 saatte çıksın yazık günah beklemek valla oradan gelince hastaneye versen ondan önce çikıyo

Hadi hayırlısı olsun canım inşallah güzel güzel artmıştır değerin pozitif sonuç alırsın inşallah :dua: Ya bu merkezin tek sevmediğim şeyi kan sonucunun çok geç çıkması 3 4 gibi diyor 5 gibi anca arıyorlar ama geçen bende öyle olmuştu o yüzden bu seferkinde oraya verdikten sonra başka yakın bir hastanede acil de vereceğim 1 saat sonra çıkıyor. O kadar saat beklemek 10 gün beklemekten daha fazla geliyor bana :KK48:

Sormayın valla bana yakın bi yer var oraya vereyim dedim akşam 6 dedi yani beni bugün herkes sonucumu göremeden kalpten götürcek tek pozitif çıksında isterse yarın çıksınnn

Sormayın valla bana yakın bi yer var oraya vereyim dedim akşam 6 dedi yani beni bugün herkes sonucumu göremeden kalpten götürcek tek pozitif çıksında isterse yarın çıksınnn

Orası öyle tabiki de canım geç olsun güç olmasın hayırlı güzel pozitif sonuçlar alırsın inşallahh :dua: :dua:

İlk defa buraya dün üye oldum ve tanımadığın insanların sana dua etmesi kadar mutluluk verici bişey yok rabbim hepinizden razı olsun

Canım benim bizi ancak biz anlıyoruz o yüzden hiç kimsenin kucağının boş kalmasını istemiyoruz Rabbim isteyen herkese nasip etsin evlat duygusunu tatmayı senden Allah razı olsun canım :KK200:

Eşimin izni 31 ınds kuzum o zaman büyük ihtimal kayınbabam kalp krizi geçirdi bu pass oldu onunla ilgileniyoruz su günlerde

Anladım canım üst üste gelmiş hep çok çok geçmiş olsun selam söyle kayınvalidene de çok, geçmiş olsun dileklerimi söyle canım canım benim sende hayırlısıyla tekrardan göreceksin bebişlerini bak bakalım annesi büyümüşler mi :KK200: :emir_bebek::emir_bebek:

Herkese Mrb, bende novaartta 3.denememle hamile kaldim.10+3 haftalık hamıleyim bugune kdr gunde 2 tane estrofem aldım diğer ilaçlarla birlikte.Bugün tesadüfen kullanma talimatını okuyunca gebelikte kesinlikle kullanılmaması gerektiğini okudum.Doktorumu aradım bi şey olmaz bugünden bırak dedi.Gebe olanlar ne zaman bıraktı ya da hala kullanan var mı?Bana başından beri hep ilaçlara devam edin dendi şimdi panik haldeyim.

Herkese Mrb, bende novaartta 3.denememle hamile kaldim.10+3 haftalık hamıleyim bugune kdr gunde 2 tane estrofem aldım diğer ilaçlarla birlikte.Bugün tesadüfen kullanma talimatını okuyunca gebelikte kesinlikle kullanılmaması gerektiğini okudum.Doktorumu aradım bi şey olmaz bugünden bırak dedi.Gebe olanlar ne zaman bıraktı ya da hala kullanan var mı?Bana başından beri hep ilaçlara devam edin dendi şimdi panik haldeyim.

Merhaba canım tebrik ederim Allahım bağışlasın sana yavrunu sağ salim kucağına al inşallah korkma hiç canım daha uzun süre kullananda var ben çok okudum burda güven sen doktoruna :KK54:

Anladım canım üst üste gelmiş hep çok çok geçmiş olsun selam söyle kayınvalidene de çok, geçmiş olsun dileklerimi söyle canım canım benim sende hayırlısıyla tekrardan göreceksin bebişlerini bak bakalım annesi büyümüşler mi :KK200: :emir_bebek::emir_bebek:
Sagol kuzum ıletırım çok gelen oluyor diye cuma akşamı annemgıle geldim yarın gıdecem

Merhaba canım tebrik ederim Allahım bağışlasın sana yavrunu sağ salim kucağına al inşallah korkma hiç canım daha uzun süre kullananda var ben çok okudum burda güven sen doktoruna :KK54:
Amin canım inş.Hamile olan herkes sagsalim kucağına alır inş isteyenlere de Allah tez zamanda nasip etsin.Nette araştırdım biraz da normalde kalp atışı duyulunca ya da kese görülünce bırakılıyormuş.İnş bi şey olmamıştır.

Amin canım inş.Hamile olan herkes sagsalim kucağına alır inş isteyenlere de Allah tez zamanda nasip etsin.Nette araştırdım biraz da normalde kalp atışı duyulunca ya da kese görülünce bırakılıyormuş.İnş bi şey olmamıştır.

Aminn canım aminn inşallahh :dua: Evet canım bende öyle duymuştum ama belli olmuyor o kişiden kişiye değişebiliyor Allahın izniyle hiçbirşey olmaz canım hiç canını sıkma stres yapma Allaha emanet bebişin :KK200:

Canım estrofemı keseyi görünce bıraktık biz 1 asprın 1 folık asıt 2 de progestan kullanıyorum ben

X