Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bir de birşey soracağım crinone jel bulunabiliyor mu şuan bi dönem sıkıntı olmuş sanırım üretiminde

Bir de birşey soracağım crinone jel bulunabiliyor mu şuan bi dönem sıkıntı olmuş sanırım üretiminde
Bende geçen yıldan 2 kutu var onları kullanacağım. Sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Hafta başında gideceğim, hemşireye sorayım unutmazsam.

canım, ya değilsem..inş bir mucize olur ama ümitlenmek istemiyorum. Az kaldı zaten regl gününe..

Ya ben de daha mart ayını olmadım 5 gün gecikti hala olmadım kullanılan ilaçlardandır diye tahmin ediyorum

Ya ben de daha mart ayını olmadım 5 gün gecikti hala olmadım kullanılan ilaçlardandır diye tahmin ediyorum
Canım var mı sende göğüs ağrısı, acısı, rahimde dolgunluk, sertlik vb şeyler..o zaman senin bir adet dönemin daha mı var?

Canım var mı sende göğüs ağrısı, acısı, rahimde dolgunluk, sertlik vb şeyler..o zaman senin bir adet dönemin daha mı var?

Canım göğüs ağrım çok yok ama uçlarında var ağrı dokunuca falan acıyor ama hiç adet olacakmışım gibi bir belirtide yok sadace 2 gün önce hafif ağrım oldu kasıkta o kadar bir daha da olmadı Ayy evet canım ya normalde her ay 21 inden 21ine olurum geçen ay kimyasaldan sonra 20 si test günümdü 23ünde oldum ondan sonrada daha olmadım 5 gün gecikti

Sabrına hayranım, kanda belli olur aslında. Buraya gelip yazacaksın.
İnş dediğin gibi olur, dile benden ne dilersen. Sabırlıyımdır. Hamile olmadığımı düşündüğüm için rahatım. Asıl, transfer sonrası sabırsız olacağım. O günlere sıkıntısız engelsiz bir gelelim de..

Gecikmeler olabilir elbette, sen progesteron vs bir sürü ilâç daha kullandın. Ben opu.dan 6 gün sonra regl oldum.

Gecikmeler olabilir elbette, sen progesteron vs bir sürü ilâç daha kullandın. Ben opu.dan 6 gün sonra regl oldum.

Benim taze transferdi ilk denemem canım evet baya ilaç kullandım transferden sonra sadece progestan kapsül, coraspin ve folibol kullanmıştım geçen ay 2 gün gecikmeyle olmuştum ne güzel keşke şimdide gecikmeseydi düzen bozuluyor o zaman Nisan da daha geç oluyorum artık biran önce başlamak istiyorum çünkü canım

Biliyorum canım, inş çok gecikmezsin hemen regl olursun. O duygu yabancı değil, hemen başlamak istiyorum ilaçlara..

Biliyorum canım, inş çok gecikmezsin hemen regl olursun. O duygu yabancı değil, hemen başlamak istiyorum ilaçlara..

Ayy inşallah canım. Hayırlısıyla hepimiz başlayacağız sıraylada güzel haberler vereceğiz birbirimize inşallah canım

Canım sen neden test yapmıyorsun zaten beş gün geçmişi varsa çıkar

Canım sen neden test yapmıyorsun zaten beş gün geçmişi varsa çıkar

Canım aslında sabah yapacaktım transferden kalma bir tane test vardı ama eşim erkenden yaptırırı diye saklamıştım gece de yatarken sabah yapacam nasıl olsa sabah bakarım dedim sabah da aradım aradım bulamadım işe geç kalmayım diye çıkmak zorunda kaldım artık akşam eve gidince yapacağım varsa çıkar zaten dediğin gibi

Hadi hayırlısı bize de haber et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…